Нови придобивки във вашата кухня! 2-ра част

  • 55 036
  • 529
  •   1
Отговори
# 300
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Аз се сдобих със страхотни огнеупорни порцеланови купички за крем-карамел и мини-тарти  Mr. Green +виличка за маслини  Sunglasses

# 301
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Irra, колко е голяма формата за кекс, търся си голяма да събира кекс с 8 яйца примерно и  от къде в.

# 302
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Аз се сдобих със страхотни огнеупорни порцеланови купички за крем-карамел и мини-тарти  Mr. Green +виличка за маслини  Sunglasses

Ама дай снимка де, не ни дръж в напрежение.

# 303
  • Мнения: 591
Irra, колко е голяма формата за кекс, търся си голяма да събира кекс с 8 яйца примерно и  от къде в.
Ами кекс с 8 яйца ми се струва, че няма да побере. Аз правих Шоколадово банановия кейк на Селма от Готварския и го побира идеално (ако това може да те ориентира като големина). Иначе от ибей си ги взех - ето от тук

ПС: Сега я измерих: около 16см. в основата, 23 в най-широката част и 11 см. височина

Последна редакция: чт, 22 яну 2009, 17:33 от I r r a

# 304
  • Мнения: 8 999
Хоп! - още нещичко в моята кухня. Спонтанна покупка беше, но съм доволна. Една телескопична стойка за ролката с домакинска хартия и още едно отделение  за други неща, ама още не знам за какви. Закрепя се вертикално между плота и горните шкафове. Това го взех, защото вече стана ясно, че никой в тоз живот няма да ми купи релса за стена, на която да накача каквото се сетя, а и да си я купя сама, няма да има кой да ми я монтира.

# 305
  • София
  • Мнения: 958
baibibi  - А това как ще се закрепи? Ако можеш покажи като стане? И при нас монтирането е сложна работа...... Laughing

# 306
  • Мнения: 8 999
baibibi  - А това как ще се закрепи? Ако можеш покажи като стане? И при нас монтирането е сложна работа...... Laughing
Не мога да покажа, защото съм кьопава и не успявам да кача снимки в албум.
А за закачане е много лесно - двете поставчици са нанизани на една тръба, в която има друга тръба, а по средата е пружина. Натискаш пружината, пъхаш там, където ти е удобно и отпускаш. По този начин успях да преместя джаджата поне 4-5 пъти преди да й намеря точното място и да "заспи". Утре ще си купя още едно такова чудесно нещо!
В банята имам стойка с няколко полици, която е на същия принцип - застопорена е между ръба на ваната и тавана /там също променях позицията/.

# 307
  • София
  • Мнения: 958
Разбрах. Наистина изглежда лесно и удобно. Само дано намеря подобно нещо тук........

# 308
  • Мнения: 46 504
Безопасна точилка за ножове, заради мъжът ми - винаги е с полуотрязани пръсти след точене Mr. Green
Чук за месце


Отдавна се канех за такива изчистени:
Чаши за бяло вино
Стъклени купички


Красота Heart Eyes

# 309
  • Мнения: 183
Форми за мъфини  newsm68 .

# 310
  • Мнения: 718
 Надявам се скоро да имам кухня,за да мога да започна и да  я оборудвам с нови придобивки  Wink

# 311
  • София
  • Мнения: 958
Никол - чашите са много стилни!!! Кристал или стъкло?

# 312
  • Мнения: 46 504
Никол - чашите са много стилни!!! Кристал или стъкло?

Стъкло Simple Smile кристалните ми са на трупчета, защото ме е страх да ги пускам в миялна, а пък на ръка ме мързи да ги мия  Blush

# 313
  • София
  • Мнения: 958
Предпочитам стъклото. Някак си по-елегантно ми стои, кристалът ми идва малко тежко......Харесаха ми и ще се разтърся и аз скоро за нещо подобно.... Simple Smile

# 314
  • Мнения: 1 102
аз пък си търся от приборите за хранене с пластмасова дръжка, продаваха ги в Бонжура по 39лв 24бр, но сега ги няма, с черна дръжка искам за всекидневна употреба. Ако някой има идея от къде мога да ги намеря, моля да ми каже.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт