ЦИСТИТ ли е?

  • 1 639
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 91
 newsm45Дъщеричката ми е на 2 години и 4 месеца! От Коледа досега има 4 гнойни отита.  Всеки път е на АБ Sad . Преди 3 дни излекувахме последния. Днес се събуди с болки в цялото тяло! Като пишка и пари. Вече не знам как да я лекувам и от какво?! Обадих се в Детска клиника(д-р Улевинов я лекува), но те не работели събота и неделя. Може ли да се е разболяла от цистит при условие че допреди 3 дни пи антибиотик? newsm12

# 1
  • Мнения: 2 005
 Чувала съм , че прекалената употреба на АБ води и до цистит за жалост Cry Много е неприятно  Rolling EyesНо все пак се консултирай с лекар специалист  Rolling Eyes Скорошно оздравяване   bouquet

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Не е задължително, че като и пари е цистит. Давай чай от липов цвят действа диуретично. И да пие повече течности. А утре заведи детето на лекар.

# 3
  • Мнения: 114
Дано всичко да е наред

# 4
  • Мнения: 780
Заведи детето на лекар.Надявам се да не е това.Имала съм цистит.Ревяла съм, когато ми се допишкаше.До колкото помня, пих Бисептол, отвара от мечо грозде/гадно е на вкус, незная дали е подходяща за малко дете/.Дано отшуми бързо.

# 5
  • Мнения: 14
по-добре се консултирай с педиатъра си.Но не пречи да даваш на детето чай от боровинки,полезен е при всички уроинфекций.Аз лично съм имала 3 пъти е е изключително неприятно,реве ти се от болка и не те свърта на едно място.Изписаха ми Ципрофлуксацин пих го 7 дена.Но пак ти казвам най-доброто е лекарска консултация и приема на много течности

# 6
  • Мнения: 14
често се случва от приема на АБ да се получи цистит или някоя дисбактериоза,в това число запек или разстройство.Сега има различни чайове с боровинки ,които се дават профилактично за пикочната система

# 7
  • Мнения: 91
Благодаря на всички, които ми писаха  Hug Изследванията / кръвна картина и обикновена урина/ на малката са добри, днес ще излезе и стерилната урина . Според док. ако резултатите са чисти, няма да има нужда от лекарства и от нефролог  newsm78 Ами ако са ги объркали, все пак няма болка без причина

Общи условия

Активация на акаунт