Помогнете да си намеря бизнес костюм.

  • 856
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 9 108
Днес се счупих да си търся официален дамски костюм- сако с дълъг ръкав и панталон- голям номер 52 или 54 (зависи от кройката явно). Минах през "Изберете българското" в НДК, по Витошка, Пиротска и Графа. Първо повечето костюми изобщо не са строго официални, а са по-скоро стил "сватба" или абитуриентски бал. Единствено на Графа имаше в магазините на Нико, но с някакво късо сако и ризите ми се подават  Embarassed под него.
Трябва да купя до 1-2 дни.
Помагайте  Praynig. Желателно е да не е над 180 лв.  Crazy .

Последна редакция: нд, 13 апр 2008, 23:28 от zazu1

# 1
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Виж в магазин "Бианка" - ЦУМ

# 2
  • София
  • Мнения: 9 108
Благодаря ти.
Явно ще се ходи и до ЦУМ утре. Днес го прескочих, защото живея с идеята, че там неща за под 500 лв. няма  Embarassed . Но гледам, че из нета се споменава и друг магазин- Етере- пак там. Може пък да попадна на нещо приемливо.

# 3
  • Мнения: 2 386
И аз щях да предлагам Етер.

# 4
  • Мнения: 4 784
Аз в Етере рядко съм пападала на по-големи размери, за разлика от Бианка.

# 5
  • София
  • Мнения: 9 108
А някаква идея в Dika дали има по-големи номера? Да не бия път напразно, че и днес се очертава бая обикаляне  ooooh! .

Последна редакция: пн, 14 апр 2008, 07:53 от zazu1

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз препоръчвам Dika и Етере  Peace

# 7
  • София, България
  • Мнения: 5 594
Дика имат страхотни костюми - почти всички са ми оттам, но ако не са от намаленията си е скъпо. Няма да се вържеш в 180 лева.

# 8
  • София
  • Мнения: 194
Подкрепям Дика, и бих добавила ДАФНЕ - има в МОЛ-а и на графа до колоните.
Моите са от Дафне вече 4-5 костюма  Simple Smile

# 9
  • София, България
  • Мнения: 5 594
Да добавя малко сантимент към темата  Embarassed
Като ученичка последна година минавах често покрай Дика и само въздишах по костюмите и си мечтаех някой ден да имам пари да си купя и аз  Heart Eyes
не искам да ви кажа каква идиотска гордост ме обзе като си взех първия  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт