"Дневникът 41" - заедно си диетуваме и късите поли обуваме

  • 13 806
  • 469
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 914
Momi4eta vie ot koi dieti ste nai-dovolni i kakvo sportuvate?
на 90 дневната и не спортувам, понеже кърмя.. Peace
извинявай ...ама е малко трудно да се чете на латиница горе до има едно тъмно синьо прозорче с EN, ако кликнеш въру него веднъж и ще можеш да пишеш на БГ.. пробвай да видим дали ще стане Rolling Eyes

Последна редакция: нд, 13 апр 2008, 23:56 от звездичка

# 16
Здравейте и от мен  Hug
Аз днес си полунувах, не ми се ядеше въобще, а като минаха 24-те часа хапнах една супичка... мислех си така да я карам, ама преди малко видях ориза със зеленчуци и хляба и си хапнах мъничко... някъде 300 калории ми се събират за целия ден, мисля, че трябва да има минус.  Confused От утре започвам 90 дневната диета и много се радвам, тъй като съм си я харесала от доста време, но все не й идваше ред..  Rolling Eyes Пожелайте ми успех и да остискам 90 дни без никакви фалове.  Mr. Green
Лека нощ на всички  Hug

# 17
  • Мнения: 7 914
nevinnata

 с 300 калории не можеш да отслабнеш Peace 90 дневната е дълга диета и се иска ядене там... и се отслабва, ако пропускаш ядене или не се храниш добре, ще ти е много трудно....а че ще имала прегрешения ще има, само да не става навик... ето  и аз днес прегреших.. случва ми се втори път.. дано да няма трети до края Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 53
звезди4ка,мерси много за съвета.Ли4и си,4е съм от скоро тук LaughingИ какви резултати си постигнала с тази 90 дневната,аз я прочетох във форумите,но нешто сложничка и трудна за изпълнение ми се стори

# 19
  • Мнения: 1 384
Я да драсна някой и др. ред преди лягане   Crazy

Изгледах 2 филма и в двата само се колеха и сега да видим каква нощ ме чака, сигурно само ножове и брадви ще сънувам  Whistling  Laughing

До сега прах и оправях smile3507

Но преди да се хоризонтирам благодаря на всички ви, за милите думи за мойте дрънкулки  smile3525

nell@ супееер  newsm68 честито минусче, най-накрая  Hug

Smile!, радвам се да те видя  Heart Eyes

Donna13  welcome А за диета - метни едно око http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=283818.0 Аз съм доволна  Peace

nevinnata, дано има минусче утре  Praynig И упсех с 90-дневната   bouquet

Аз днес пак ядох повече трици от позволеното и съм много ядосана на себе си  Banghead Обаче утре следват П дни и ще съм на 6  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Сега лягам, че едвам си държа очите отворени, а утре сутринта съм на лекции паааак  Tired Tired Tired


Сладки сънищаааааа  smile3531

 smile3524

# 20
  • Мнения: 22 430
Добро утро момичета, мой ред е за кафето. )))
Да почерпя и за рожденният си ден. ))))



Donna13, аз за сега някоя от написаните диети не съм спазвала, с изключение на това в момента. Бях на мой си режим почти 2месеца, свалих 5кг и сега съм на плодуване. Днес ми е 7мият ден, планувам да ги направя 10дни и после 10дни захранване. Аз свалям много бавно килограми и за това при мен се налагат по-драстични диети. )))

crazy_tikva, е едва ли триците са кой знае какъв проблем, че си хапнала повечко. ))))

Аз днес май отбелязвам лек минус, но не съм сигурна, тъй като не съм си в къщи, а се меря на кантара на майка ми. ))))

Последна редакция: пн, 14 апр 2008, 09:31 от Mirama

# 21
  • София
  • Мнения: 1 950
Добро утро, сладки Дневничета!

Честита нова тема ! Само с минусчета да си я напълниме!  newsm10


Миранди   Hug  - страхотна тема както винаги! Благодаря ти за труда!  newsm51 newsm51 newsm51

nell@   Hug браво за минуса  newsm68 newsm44 smile3501- повлачи малко крак та да те последваме и ние с минусите , а и ти още няколко да метнеш в темата!  newsm10


ТиквичкаHug честити пръстен и гривни - много са хубави!  newsm74


Donna13  welcome добре дошла и успех! Щом си свалила 10 кг ще пребориш и останалите!  newsm10


Smile!    Hug радвам се че си пак при нас!  Heart Eyes

Много  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes на всички дневничета и приятна и слабееща седмица!



МирамаHug мерси за почерпката.  bouquet Аз докато донаредя моята ти си ме изпреварила. newsm62 Но тъкмо да има за всички!  lalalala

# 22
  • София
  • Мнения: 1 950
Мирама, честит рожден ден! Много здраве , щастие, късмет , любов, успехи и скоро да стигнеш желаното тегло!

# 23
  • Мнения: 1 197
      Мирама, честит рожден ден  

Сега погледнах,че сме наборки с тебе Simple Smile
Donna13  
 welcome успешно диетуване

Лиде а дано де,(да провлача крак),ама на мене още малко ми остава и после трябва да задържам,ама как ще стане това smile3506 ще мисля после,че точно задържането ми е много трудно.

Смайл  радвам се ,че пак си при нас и че си си прекарала хубаво през почивните дни


При менб днес времето е пълна отврат за събота и неделя не познаха,че ще вали,ама за днес ,като никога  познаха,дано да пекне  Praynig,че ще изкрейзам вкъщи и само за маНджА ще си мисля.После пак ще пиша,че дребната се събуди

 Hug Hug на всички и много МИНУСИ тази седмица

# 24
  • Мнения: 3 050
Нямам възможност да пиша сега, само ще пожелая честит рожден ден на рожденничката Hug и се записвам в новата сладка тема Crazy Hug
Мирама бъди винаги усмихната и обичана, красива и добра, желая ти красив празник изпълнен с приятни мигове  Hug

 

# 25
nevinnata

 с 300 калории не можеш да отслабнеш Peace 90 дневната е дълга диета и се иска ядене там... и се отслабва, ако пропускаш ядене или не се храниш добре, ще ти е много трудно....а че ще имала прегрешения ще има, само да не става навик... ето  и аз днес прегреших.. случва ми се втори път.. дано да няма трети до края Rolling Eyes
По принцип не съм от хората, които пропускат ядене.. даже напротив. Много съм последователна по отношения на времето на ядене, само количеството ми е проблем на мен.  newsm78 За 300-та калории имах предвид за предния ден, когато още не бях на 90-то дневката, а лунувах.. и като минаха 24-те часа на течности ги "погълнах" тези калории.. но като че ли нещо изразяването ми куца.  newsm78 Joy
Както и да е, добро утро на всички, и честит рожден ден на рожденичката. Желая ти много здраве, щастие, късмет, любов, безброй усмивки и приятни мигове Simple Smile))  Hug

# 26
  • Мнения: 22 430
Мерси много за пожеланията момичета. ))))

nell@, хехе, не знаех, че си ми наборка. ))))

nevinnata, ще имаш успех и с тази диета, дано скоро да започнат минусчетата. ))))

Аз днес си продължавам с плодуването, та няма да празнувам. ))) Не искам да си го развалям заради РД. ))))

# 27
  • Мнения: 406
Добро утро, мацки!

От два часа съм на крак, но пих кайве, после оправях стаята и чак сега цопвам при вас  Mr. Green Днес се събудих с ужасна мускулна треска. Цялото тяло ме боли от един риболов изкаран цял ден на крак (и приклякане  Mr. Green) а представете си ако отида дори веднъж на фитнес ще съм като разглобена цяла седмица  hahaha Joy

Мирама, честит рожден ден, сладурка! Пожелавам ти само приетни емоции и да те слушат мъжо и бебка   bouquet
   

# 28
  • Мнения: 1 384
Добро утро,  милички  Hug


Mirama Много здраве, щастие и любов!   bouquet

lideto70, има ли резултат от лунната, нищо не казваш  newsm78   bouquet

nell@
, задържането и на мен винаги ми е било проблем, ама този път ще успеем и то всички заедно  Hug  bouquet

И аз да почерпя, че систъра днес и тя рожеденничка  Crazy



# 29
  • Мнения: 7 914
Мирама,
честит рожден ден -  бъди, здрава, усмината и нека се сбъдват мечтите ти!

весел празник и Наздраве!



такаааааа
вчера така си прегриших от диетката.. че още ми държи сито.. и дано дае така до края и Mr. Green

nevinnata

пожелавам ти успех ив темичката ще ти кажа welcome
и аз невинаги се изразявам ясно Hug

Donna13
ами хич не е сложна диета..даже си е много либерално Crazy Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт