обръч

  • 13 741
  • 131
  •   1
Отговори
  • Мнения: 61
тази седмица си взех обръч. Питането ми е някой друг връткал ли го е  Laughing и дали има ефект срещу паласките и коремчето ???

# 1
  • Мнения: 4 678
Да,въртя го до 1 час Peace
Има ефект голям Peace
Действа добре също и на дупето и краката  bouquet

# 2
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
И аз имам, ама си седи така да прахясва ooooh!
Време е да почна да връткам  jump

# 3
Поци, специално към теб искам да се обърна за помощ. Откъде да закупя специален фитнес обръч, който е релефен и тежък, водят го някъде Пилатес ринг.

# 4
  • Мнения: 4 678
Не знам .Моят го имам от много години  bouquet

# 5
  • Мнения: 61
 Thinking а по колко време трябва да се върти за да има ефект ?

# 6
  • Мнения: 4 678
Колкото издържиш Mr. Greenкато начало Peace

# 7
  • в провинцията
  • Мнения: 249
А от обикновения пластмасов обръч на детето ще има ли ефект? Защото в тия гори тилилейски, където живея, изобщо няма спортен магазин  Wink

# 8
  • Мнения: 4 678
А от обикновения пластмасов обръч на детето ще има ли ефект? Защото в тия гори тилилейски, където живея, изобщо няма спортен магазин  Wink

Мисля ,че не Wink

# 9
  • Мнения: 73
и аз четох в една друга тема,че обръча е добър помощник.....но от къде да си намеря дървен......ако някой знае да свирка

# 10
  • Мнения: 68
Може ли въпрос?  Blush
Как е по-добре да въртя обръча -  застанала с крака възможно най-долепени един до друг (в този случай  трябва да се "въртя" повече, за да не пада обръча от талията ми) или леко разкрачена( или напваво силно разкрачена  Mr. Green). По втория начин не са ми нужни чак такива "увъртания", но пък сякаш усещам натоварване и в бедрата(вътр. страна)?

# 11
  • Мнения: 4 678
На ширината на раменете,може и една идея по-събрани Peace

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз имам, ама си седи така да прахясва ooooh!
Време е да почна да връткам  jump
и аз така  Peace

# 13
  • Мнения: 685
и аз четох в една друга тема,че обръча е добър помощник.....но от къде да си намеря дървен......ако някой знае да свирка

Любимият ми отговор, понеже вече в няколко теми се обсъжда темата за дървен обръч. Имаше такива в "ХИТ"  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 4 966
Да,въртя го до 1 час Peace
Има ефект голям Peace
Действа добре също и на дупето и краката  bouquet
Tи въртиш обръч? Shocked Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт