обръч

  • 13 786
  • 131
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 124
да се отчета и аз че съм редовна,но в началото доста болеше кръстчето та затова съм още на 20мин. ooooh!

# 76
  • Мнения: 480
Боли,боли и още как.Аз синки си имам тук-там по кокалчетата,където е почуквал,ама важен е крайният резултат!Посинени,ама хубави! newsm62А  Поци да не се смее,защото той от колко години го върти,я да си признае?!

# 77
  • here, there, everywhere
  • Мнения: 919
Да попитам- как правите отвора за да напълните обръча с ориз. Запалихте ме. Тази вечер ще ходя до МЕТРО и възнамерявам да си купя обръч и се включвам в отбора Hug

# 78
  • Мнения: 1 111
оф,никой нищо не каза за моя алуминиев обръч - става ли ,не става ли...
ама каквото и да кажете,факт е,че не мога да го въртя #Cussing out
докато го врътна и пада и все ми се удря в кокалчетата на краката и ме боли после... Cry

# 79
  • Мнения: 372
Послушах съвета за ориза и напълних обръча. Не съм сигурна дали са сложила достатъчно, за да е ефективна тренировката. Вие колко слагате?

# 80
  • Мнения: 480
на мен ми се събра малко по-малко от 500гр.Напълни го хубаво.Да няма въздух,защото тежестта ще се разпределя неравномерно и нищо няма да направиш.

# 81
  • Мнения: 124
Аз сипах около 600-700гр. ориз,докато се напълни цялата обоколка на обръча. #Crazy

# 82
  • Мнения: 2 068
аз напълних моя обръч с пясък и сега мога да се похваля че го въртя по 5 сек преди и това не можех  Embarassed
обаче целите крака ще си насиня  ooooh! само как боли като го изпускам  #Crazy

# 83
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
И в крайна сметка какъв би трябвало да е ефекта -като от кардио или уформя коремни мускули и топи сланинки в областа. newsm78. ПОЦИ като човек с голям опит и познания ще поясниш ли на нас новобранците Praynig

# 84
  • Мнения: 53
здравейте момичета.Кажете моля ви в Бургас къде намерихте обръчи.Днес ходих на метро и нямаха.

# 85
  • Мнения: 46
здравейте момичета.Кажете моля ви в Бургас къде намерихте обръчи.Днес ходих на метро и нямаха.
Мила и аз съм от Бургас и търся вече месец обръч.И немога да намеря Cry .Ако успея ще свиркам....

# 86
  • Мнения: 4 678
И в крайна сметка какъв би трябвало да е ефекта -като от кардио или уформя коремни мускули и топи сланинки в областа. newsm78. ПОЦИ като човек с голям опит и познания ще поясниш ли на нас новобранците Praynig

Кардио,а и стяга Peace

# 87
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
Mерси за отговора, да видим кога ще си намеря обръч и аз да връткам.

# 88
  • Мнения: 4 678
Има начин,другото е извинения Peace

# 89
  • Мнения: 4 916
здравейте момичета.Кажете моля ви в Бургас къде намерихте обръчи.Днес ходих на метро и нямаха.
Мила и аз съм от Бургас и търся вече месец обръч.И немога да намеря Cry .Ако успея ще свиркам....

В магазините за детски играчки няма ли?

Общи условия

Активация на акаунт