как да постъпя!към пациентките на клиника щерев

  • 40 634
  • 266
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 36
marinex, сподели малко повече за изследванията, които ти препоръча Щерев и на каква база пък Юнакова е решила, че си за донорска програма? И аз съм с подобна диагноза, но все не ми се иска да повярвам напълно...

# 16
  • Мнения: 1 768
Мърфиетка , доц. Щерев ми прегледа само гърдите и стигна до извода , че реагирам на хормони.Назначи ми изследване с което установи типа на стерилитета ми и от там малко по малко тръгнахме напред.Питай ме как се казва изследването не помня , бях много притеснена.Ще ти обясня - стуваше около 150 лв настаниха ме в стационара.Сложиха ми абукат и взеха кръв след това ми вкараха хормон венозно, после пак вземане на кръв след 30 мин. , 1 час и час и половина.И се оказа , че не е най страшното .После беше трудно със заработването на яйчниците ми .Много трудно беше правихме не съвсем стандартна стимулация.Както се изрази доцента вербувахме един месец фуликули и след това започна същинската стимулация.Абе изненадах ги в гръб всички - никой не се надяваяе да стигнем до тук.Колкото до Юнакова - разбирам , че е по нова в екипа  и може би има още да се осъвършенства.
Пожелавам ви много късмет. Praynig

# 17
  • Мнения: 36
Благодаря ти, marinex и ти стискам много палци. Предполагам какво са ти изследвали - ако не се лъжа е стресовия хромон пролактин (може и да беше друг, но пак е с буква "п"), който се влияе изключително много от нервно-психическото състояние на човека и за това се лежи няколко часа и се дават успокоителни, но може и да бъркам. И аз съм минавала през това, но преди няколко години. Успех!

# 18
  • Мнения: 1 950
Предполагам какво са ти изследвали - ако не се лъжа е стресовия хромон пролактин (може и да беше друг, но пак е с буква "п"), който се влияе изключително много от нервно-психическото състояние на човека и за това се лежи няколко часа и се дават успокоителни, но може и да бъркам.

Не може да е само Пролактина, не би струвало изследването 150 лева. Явно пълния комплект от хормони са и изследвали Peace.

# 19
  • Мнения: 1 768
Цък , само един мозъчен .При мен първичната диагноза беше проблем с хипофизата.Та доцента искаше да определи типа стерилитет.Пак се извинявам , но не помня .......... стреса ми беше в повече , а успокоителни не са ми давали и не ме вързаха в риза  Laughing Laughing Laughing

# 20
здравей и от мен Dar4e1,
Без колебания подкрепям всички момичета, които ти препоръчват клиниката на Щерев и конкретно д-р Александров! Той е на първо място човек, а след това доктор. Аз постъпих точно така, както те съветват момичетата.Влезнах в страницата им, взех номера на клиниката и просто си записах час. Просто нямаше с кой да се консултирам, за да ми препоръча конкретен доктор.По случайност и за мой късмет попаднах при д-р Александров.Сигурно и ти си минала през деветте кръга на ада, при посещенията си при какви ли не "компетентни " доктори, които те сриват със земята с техните диагнози!!! Чак се ядосвам сега като се сетя каква дива калинка ме бяха направили #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 21
  • Мнения: 1 950
Цък , само един мозъчен .

Какво е това "един мозъчен"? newsm78

# 22
  • Мнения: 1 768
Ъх  Laughing хормон бре  Laughing

# 23
  • Близо до София
  • Мнения: 896
Joy  Wink

Последна редакция: пт, 18 апр 2008, 17:27 от dessiko

# 24
  • Мнения: 1 950

Няма мозъчни хормони Wink
Хормоните се произвеждат от хипофизата, щитовидната жлеза, надбъбречните жлези, панкреаса. От своя страна хипофизата е свързана с областта на главния мозък - хипоталамуса.
Това го казвам като пояснение Wink.

Сори за офф-а Hug

# 25
  • Мнения: 1 768
Аз карам по бледи спомени доки какво ми говори , но май нищо хептен не помня от този ден знам , че полудявах от страх  Embarassed

# 26
  • Мнения: 111
И аз съм пациент на клиника на д-р Щерев. Аз просто се обадих и си записах час. Попаднах при д-р Юнакова. В последствие станах пациент на д-р Андреева. Била съм и на прегледи при д-р Александров, но на мен най-много ми допада д-р Андреева.
Днес влязов в 9-тия месец. Имам планирано секцио за началото на май при д-р Андреева.

# 27
  • Близо до София
  • Мнения: 896
Аз карам по бледи спомени доки какво ми говори , но май нищо хептен не помня от този ден знам , че полудявах от страх  Embarassed

  bouquet   bouquet Hug

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 384
здравейте,момичета! Grinning Grinning Grinning
ето ме пак с моите въпроси?  Wink,но...първо да обясня как мина срещата ми!
всичко беше идеално,доктора е много земен и разбран човек!
всички притеснения които имах,изчезнаха още в първите 5мин разговор!

сега идва ред да попитам как преминава хистероскопия във тази клиника!
дотук стигнахме сега!
питам за хистероскопията,защото минах една оперативна в майчин дом и не съм много очарована от отношението,хигиена и т.н.
интересува ме как протича там тази манипулация и престоя в клиниката!всичко!

# 29
  • Мнения: 1 768
Тази процедура не са ми я правили ,но по отношение на хигиена и отношение не се притеснявай, все пак си в пет звездна клиника.Късмет и стискам палци  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт