Лек за стрии

  • 8 835
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 068
Sunbeam а какво ще кажеш за ЖЕЛАТИН ФОРТЕ  вчера търсих в аптеките и не намерих от това което ти пиеш? 
всеки питаше какво е това?  Shocked

# 31
  • Мнения: 64
Здравейте,
току що се връщам от лазерния пилинг.Процедурата е много кратка 15мин. и болка почти нямаше.Сега мястото е леко зачервено.
Изписаха ми някакво мазило с хиалоронова кисилина.Това е за сега, ако имате някакви въпроси питайте.

# 32
  • Мнения: 2 068
liliya_petrova  иска ми се да те питам но незнам какво  Mr. Green
когато приключиш с процедурите да се похвалиш   bouquet

и взех си Желатина така се казва
в една капсула има 150 мг Колагенов хидролизат само това имаха в аптеката
пият се по 4 до 6 на ден

# 33
  • Мнения: 1 531
Sunbeam а какво ще кажеш за ЖЕЛАТИН ФОРТЕ  вчера търсих в аптеките и не намерих от това което ти пиеш? 
всеки питаше какво е това?  Shocked


http://www.activemed.medicinebg.com/index.php?option=com_content … =29&Itemid=27

ето това е. поръчва се в аптеката. желатин форте е различно. по отношение на грамажа - 150 мг е супер малко. трябва да е между 7 и 10 г дневно. продали са ти това, което са имали.
артивит се пие по едно на ден. дозата е много висока, а доколкото знам са изполузвани молекулярни технологии, които запазват максимално добре аминокиселинната структура. поне така ми обясни дерматоложката. просто явно твоята аптекарка е имала вече желатина купен и е искала да го продаде. съжалявам да го кажа.

# 34
  • Мнения: 136
аз вече съм писала колко много хидролизиран колаген изпих с козметични цели и съм разказала и за резултатите върху косата и кожата, включително и стриите. но трябва да си постоянна и още на третия месец ще видиш как започват да се заличават. аз пих испанския колаген. лесно се пие - по един път на ден и е вкусен. дозата му също е добра - 7 г. мога да ти дам повече инфо и на лични.
поздрав!

Разкажи малко повече и аз съм любопитна?
  Ще помоля за информация и аз

# 35
  • Мнения: 2 068
Здравейте,
току що се връщам от лазерния пилинг.Процедурата е много кратка 15мин. и болка почти нямаше.Сега мястото е леко зачервено.
Изписаха ми някакво мазило с хиалоронова кисилина.Това е за сега, ако имате някакви въпроси питайте.
вече имам въпроси  Mr. Green
какво стана, повлияха ли се вече на лазера ? Simple Smile

# 36
  • Мнения: 64
Резултат никакъв.Всичко е само зарибявка.

# 37
  • Мнения: 2 068
Резултат никакъв.Всичко е само зарибявка.
eeeee  Tired
колко жалко че няма ефект  Sad

# 38
  • Мнения: 2 068
ето още един лек  Wink

Жълт кантарион
1 букан от компот се пълни с зехтин слага се в него жълт кантарион колкото се събере.Оставя се 40 дни на тъмно и е готово за употреба

маже се сутрин и вечер

може и да го пробвам  Crazy

# 39
  • Мнения: 1 531
това го знам, но не мисля че има ефект. някой пробвал ли го е?

# 40
  • Мнения: 591
И аз да се включа Simple Smile
Имам доста стари стрии, а сега съм с първа бременност. За сега не съм видяла да имам нови, но така или иначе ще си взимам Мустелата, ако се е появила някоя да изчезне. Старите ( не са дълбоки, но са доста) вече незнам какво да ги правя, мазала съм се с какво ли не и бях решила след ражданетода пробвам лазерни процедури, но явно ефекта е като с мазилата.
Ще ви следя редовно за съвети и ще пиша, ако съм намерила някое чудо на природата, което помага Simple Smile
Хубав ден на всички   bouquet

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 779
Аз имам доста стрии около коляното по външната част на бедрата и дупето още от пубертета (бели са). За мен решението е солариум + мазане с маслото на Икаров против стрии. Там са си, но много по-невидими. Peace

# 42
  • Мнения: 591
Аз имам доста стрии около коляното по външната част на бедрата и дупето още от пубертета (бели са). За мен решението е солариум + мазане с маслото на Икаров против стрии. Там са си, но много по-невидими. Peace

Сега като се замисля за солариума май наистина има някакъв ефект. Миналото лято редовно го псещавах и се бяха попокрили малко мисля

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 779
Аз имам доста стрии около коляното по външната част на бедрата и дупето още от пубертета (бели са). За мен решението е солариум + мазане с маслото на Икаров против стрии. Там са си, но много по-невидими. Peace

Сега като се замисля за солариума май наистина има някакъв ефект. Миналото лято редовно го псещавах и се бяха попокрили малко мисля

Положението наистина се подобрява, а маслото трябва хубаво да се втрие в кожата с масаж, за мен лично тогава ефектът е най-голям. Peace

# 44
  • Мнения: 2 068
Цитат
Положението наистина се подобрява, а маслото трябва хубаво да се втрие в кожата с масаж, за мен лично тогава ефектът е най-голям.


и при мен е така   Wink

Общи условия

Активация на акаунт