Вечке, давай снимките от срещата в DE 72!

  • 13 572
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 314
Вечке ма, махни ми оная рошавата снимка на моста, че приличам на някоя раздърпана кокошка Wink
Тц, ни я махъм за нищо на света! Доказателство за духливото време. Mr. Green

# 16
  • Мнения: 461
Бравос, хубаво сте си изкарали, хубави хора, хубави снимки.
Аз видях само бибините, сега отивам да гледам вечкините.

# 17
  • Мнения: 2 907
Мистик на 15 години, хаха, Серди  Laughing
Купих си вече антифалтен крем бе душа. И Вечка е сложила снимката с двойната гуша. Какви 15 години, какви 5 лева. Биба е 5 години по-дърта от мен, ама виж Бибата изглежда много млада.
А да ви кажа, че музикантите като ги почерпих, ми изсвириха "Лиляно Моме"  ooooh!

# 18
  • Мнения: 1 636
Както иzглежда добре сте си иzкарали.Браво на вас. Вечи,и аz имам такова яке от Чибо_и в синьо и в роzово,много са меки и топли  Wink
Я да питам дали само на моят ПЦ иzлиzа,като отворя на Вечка страницата и отдолу се покаzва една малка снимка на едно момче с жълта кукла на ММ. Това е племенникът ми,но това случайно ли иzлиzа и само при мен ли е така,тъй като някога явно съм отваряла таzи страница или...  newsm78 НеЩо ми е мъгливо.
Вече 4 пъти има отговор и не мога да пусна постинга  Close

# 19
  • Мнения: 911
Охоо, мадам Биба, вие сте хубавица Simple Smile

# 20
  • Мнения: 3 880
Биба е 5 години по-дърта от мен, ама виж Бибата изглежда много млада.
Само 3 и малко, ако трябва да сме по-точни, не преувеличавай, знам че искаш да се изкараш по-млада отколкото си, ама не това е начина Wink hahaha

Тц, ни я махъм за нищо на света! Доказателство за духливото време. Mr. Green
Поне да беше направила някакво уточнение от сорта: "Биба беше положила усилие да се среше за срещата, но не си пролича" Laughing

# 21
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 664
Много сте готини   bouquet А Вечка както винаги майсторски снимки показа Peace И не изглеждате с разлика в годините, а като компания, дето замисля лудория Laughing

# 22
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Еей, дочакахме ги снимките  Laughing Laughing много сте гот, най-после да видя и Биба  Wink

# 23
  • Мнения: 2 907
Биба е 5 години по-дърта от мен, ама виж Бибата изглежда много млада.
Само 3 и малко, ако трябва да сме по-точни, не преувеличавай, знам че искаш да се изкараш по-млада отколкото си, ама не това е начина Wink hahaha

Толкоз, да. 3 са. Ама изглеждаш по-млада от мен. Това трябваше всъщност да е комплимент за теб  Laughing  

И на мен форумът цял ден ми дава грешка. Но разбрах, че дори и да пише "грешка", постът се публикува.

# 24
  • Мнения: 11 314


Тц, ни я махъм за нищо на света! Доказателство за духливото време. Mr. Green
Поне да беше направила някакво уточнение от сорта: "Биба беше положила усилие да се среше за срещата, но не си пролича" Laughing
Направих! Mr. Green

# 25
  • Мнения: 7 605
Ооооо, 4удесни снимки, колко ме е яд 4е не можах да дойда  Cry  И zа капак Милена от в4ера е с хрема, днес има и температура а преди малко като я сложих да спи така рева, 4е може и уШите да са zасегнати  Cry И аz днес съм с Маген Дарм  Sick  а мъжът ми zамина zа Щатите  ooooh!

Жабо, много гадно  Sad Дано се оправите ве4е. В БГ масово се раzболяват от някакъв грип с висока Т, дето не може да се смъкне с ниЩо, 4е и големи хора се тръШкат с 40°  Shocked  Много ме е страх да не го прихванем като си идем във Варна.... Confused

# 26
  • Мнения: 1 610
Малииий, ooooh! сега ще се изреди целия форум да чете темата

# 27
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Малииий, ooooh! сега ще се изреди целия форум да чете темата

ти пък, малко ПР Wink

скоро една мама от ДЕ (не пише тук) беше писала в красива мама, та там пак се разрази спора за българите в чужбина... та едва ли не ни изкараха плашила, жертва на системата Twisted Evil
да видят, че сме си убавки Wink
сега моля да започне подготовката за 2ри рунд в Хайделберг Party

кой ще ми покаже Майра и Биба? страдам от лоша ориентация и не помня имена. Rolling Eyes
Серди, не съм пушила,софтуерна грешка е при мен

# 28
  • Мнения: 3 880
кой ще ми покаже Майра и Биба? страдам от лоша ориентация и не помня имена. Rolling Eyes
Серди, не съм пушила,софтуерна грешка е при мен

Laughing
А да четеш можеш ли, Асе? Wink Laughing Вечка поне е писала под всяка снимка....
Онази с прическа "разплетена дамаджана" е Биба, а прилично сресаната- Майра Mr. Green

Последна редакция: пн, 14 апр 2008, 15:44 от Biba Sparrow

# 29
  • Мнения: 1 584
А да четеш можеш ли, Асе? Wink Laughing Вечка поне е писала под всяка снимка....
Онази с прическа "разплетена дамаджана" е Биба, а прилично сресаната- Майра Mr. Green

 Joy Joy

Направо ще ме убиете с коментарите  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт