“Поизплаших рано мама, но сега радостта й е голяма!”

  • 19 183
  • 319
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 1 051
Здравейте, момичета,
вчера бяхме на невролог за ходенето. Всичко е наред. Докторът каза, че детето е абсолютно здраво и ще проходи. Каза, че физиологичната възраст, до която детето трябва да проходи е 1г6м, а не 1г4м, както пише навсякъде.
Между другото миналата седмица може да се каже, че проходи, но само за един ден. След това нищо. Пак си търси ръчичка да се хване. Аз обаче така и така бях запазила час и реших да си го заведа. Сега поне съм спокойна, че е здрав. Даже в събота смятаме да правим прощъпулник.
За съжаление хванахме някакъв вирус и сега се мъчим. Не е ял нищо два дни, вода му давам със спринцовка. Ужас!
Пожелавам ви да сте здравички и само хубави новини в новата темичка!  Hug

# 31
  • София,
  • Мнения: 4 267
ivanah чакай поща, пратих ти го тази вечер един голям бял плик, но много грозно надписан  Mr. Green Надявам се да го получиш!  Hug Аз сега разглеждах прословутата карта и там на едно място пише, че мечетата трябва да се залепят, да ама не виждам къде  newsm78, дайте идея как се прави и кое име са пише на картата, на детето или моето?

Вики 76 и ти ще черпиш намерих ти една карта и на теб, само че майката я заменя за мечета, пращай си адреса на лични и ще ти я пратя пък, аз ще ти пратя адреса на моята приятелка да и пратиш мечета!
А някой от вас пращал ли е вече мечета и получили си е жирафа или там за каквато играчка е пратил?
Ох и аз уж се опитвам да спазвам диета, ама нещо не съм много стриктна, та незнам, ще си ходим това лято май дебелииии  newsm78,

# 32
  • Мнения: 167
Здравейте и от мен.

 
Вчера бяхме на консултации в МД и на очен.Всичко с Дари е ОК.Натдава перфектно 900 гр. за 1 месец.Докторката каза,че е много подвижна и жилава и отговаря на 1,5 мес. по развитие(горе долу от излизането от кувиоза).Също така кистичката е почнала да се резорбира.С очичките също няма никакъв проблем. 

Иначе ако искате да гледате снимки има нови в албума на Априлките.

Това е от нас.Приятна вечер.
 

# 33
  • Мнения: 1 685
dundurela лимфния възел още си е на мястото и се надявам много от АБ да се скрие, че незнам иначе какво ще правим. sladka mama много ,много се радвам ,че Дари е добре-  това е чудесно Hug Hug жорко пък за 20 дни е наддал само 150 грама    Cry

# 34
  • Мнения: 108
Здравейте, момичета,
вчера бяхме на невролог за ходенето. Всичко е наред. Докторът каза, че детето е абсолютно здраво и ще проходи. Hug
  Ket_G  , Страхотни новини !!!  Hug

# 35
  • Средната земя
  • Мнения: 371
Здравейте и от нас  Hug
Стискайте ни палци, че утре ще ходим на очен лекар  Confused
Като беше бебенце я водихме три пъти и всичко беше ок. Наскоро обаче педиатърката ни се усъмни, че едното й оченце е "лениво" и сега ще ходим да проверим. Дано да е ок, че не ми се мисли   Rolling Eyes
То аз не знам и какви мерки могат да се вземат на този етап, ама нека най-напред да каже офталмолога, пък после ще му мислим, ако се налага.
Поздрави на всички   bouquet

# 36
  • Мнения: 388
Зипър, стискам и на краката  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Дано всичко е наред с Жани! Да пишеш как е минал прегледа задължително  Naughty

# 37
  • Мнения: 139
Добро утро. Черпя ви едно кафенце.
Аз малко се позагубих, но си изчетох всичко и съм в крак с постингите. Чета за един изпит и много много нямам време да пиша.
Преслава също е добре. Тежим 6.600 и сме 68 см. Още не можем да се изправяме, а като я изправя и се хваща за нещо но трудно стои права. Много се олюлява. Вече прави и крачици като я държа, но много смешни, защото не може да си стои на крачката. С паяка не се движи изобщо.
Сладка мама страхотни новини.
Целувам ви всички и ви прегръщам. като взема изпита в петак пак съм на линия. Ей да ми стискате палци. Peace

# 38
  • Мнения: 983
И аз да кажа само здрасти на всички и мерси на Dundurela за картата, ще я чакам  Hug
Сега да си направя кафенце, пък после повече   Wink

# 39
  • София,
  • Мнения: 4 267
Добро утро и от нас, ох и аз да си направя кафенце, че нещо не мога да се събудя!
Мама Жаба радвам се за вас! Ще стискам палци за изпита и на краката! И ние вече имаме проходилка, ама само стоим в нея и от време на време се отблъсква, но назад. Вчера я бях сложила за малко, че вършех нещо в кухнятя и като отивам при нея, тя избутала покривката от масата, телефона на батко си и разни играчки нахвърляла, и беше в другия край на стаята  Mr. Green, станала е много забавна и по цял ден само бърборясва, смее се и пее! Днес съм и запазила час за специалист - УНГ в детската белодробна клиника, ще видим той какво ще каже и тогава, ако се наложи ще я водим и на пулмолог. Иначе още и давам сиропите, но вече почти не кашля!
Зипър, стискам и на краката  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Дано всичко е наред с Жани! Да пишеш как е минал прегледа задължително  Naughty
И аз и се надявам всичко да е наред  Peace

SLADKA MAMA след малко ще разгледам снимките, радвам се за Дари и все така да се развива!  Hug
Ket_G успех и на вас!  Hug
Вики 76, включи си компа и ми пиши на лични, чакам!
ivanah чакай, чакай, ох надявам се всичко да е наред и да пристигне бързо! Мислех да я пратя с препоръчано писмо, ама така трябваше да се разкарваш и ти до пощата, а пък с обратна разписка, ако те няма в къщи случайно, ще ми върнат писмото, дано се получи и така! Hug
Мимчо поздрави и на вас с Тери! Hug
А какво стана с Ани и нейните блицнаци - дали са ги изписали и тя е много заета та не може да пише  newsm78?
Ани драсни само един ред, че се притесняваме  Peace

Hellche, как сте Вие и какво правят Лора и ДАни! Целувки от нас!
На всички лек и успешен ден! И дано се стопли, че тук е голям студ!

# 40
  • Мнения: 108
Добро утро , мамчета и аз идвам на кафенце  Mr. Green
mamajaba, Преслава е цяла манекенка с тези мерки  Wink Ние с Вики още се борим с пюретата, голяма мъка било....нещо не са му любими или няма настроение за тях  newsm78


# 41
  • Мнения: 139
Добър ден и от нас. Как сте мамита? Аз тук няколко дена не съм ви писала. Защото от понеделник все съм заета.Та да ви се похваля ячера ми изписаха Иво и сега се гледаме а Петя ще ми я изпишат след 2 дена да се стабилизира и тя добре. Толкова съм щаслива. Немога още да повчрвам че дойде деня да съм с децата си. Мислех си че този кощмар няма да свърши скоро. Сега сме добре, много кротко бебе /да не ме чуе дявола/ спинка си не плаче спокойно е с него.

# 42
  • Мнения: 108
ani-r Страхотна новина   bouquet Радвам се много, значи скоро ще гушкаш и Петя Hug . Тези мигове са незабравими, сякаш вчера изписаха Вики Hug Пиши когато имаш време  Hug

# 43
  • София,
  • Мнения: 4 267
 smile3501 smile3501 smile3501
 Ани страхотни новини, да са ти живи и здрави дечицата и много да ги нагушкаш, като си прибереш и Петенцето! Целувки от нас и много, много щастие! newsm51
А колко ви изписаха, така само за информация, инфекцията мина ли на дечица и всичко наред ли е? Искаме и снимки в албумчето на първа страница!
Момичета аз качих онзи ден малко снимки на Вероника и на батко и!

# 44
  • Мнения: 1 685
  bouquet Hug Hug Ани много се радвам за вас!живи и здрави  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт