ZORO :)

  • 25 922
  • 525
  •   1
Отговори
  • Мнения: 727
майчета....кога почва Зороооо видях някаква реклама по БТВ
някой има ли повече инфо за филмчето какво е кой участва чух Освалдо Риус само като познато име Rolling Eyes...но ми е готин този сюжет и затова питам Mr. Green

# 1
  • Мнения: 3 042
И аз снощи гледах рекламата, но бях забравила да поразровя из нета. Ти ме подсети.  Mr. Green

Вторник 15.04 от 17.00 ч БТВ започва 1-ви епизод.

Информация за филма в сайта на БТВ.

Информация в TV Novellas

Не виждам обаче, кога ще има повторение на епизодите и дали изобщо ще има. Аз в този час не мога да го гледам.  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 727
 Hugмерси
Кефи ме Зорото...актьора Mr. Green,ммъжкарче изглежда а мацката е една цицореста
ОК-доволна съм Sunglasses

# 3
  • Мнения: 126
Хареса ми,ще го гледам.

# 4
  • Мнения: 77
Еййй и аз цоп  ukliam1 тук..
Да ви кажа този сериал го чакам от много време...миналата година бях в Испания и го гледах,но се върнах в Бг малко преди края и сега искам да разбера какво се случва.
Сериала ми хареса страшно много... Heart Eyes
Гледайте го,много е зареждащ  Hug

# 5
  • Мнения: 1 038
И аз вчера гледах първата серия, хареса ми за сега, та ще видим.

# 6
  • Мнения: 721
Записвам се и аз  Peace

Хареса ми първия епизод, актьорът който играе Зоро бледнее пред Бандерас, но Есмералда си я бива...

# 7
  • Мнения: 77
Записвам се и аз  Peace

Хареса ми първия епизод, актьорът който играе Зоро бледнее пред Бандерас, но Есмералда си я бива...

Дам.. Peace не е кой знае какво,но образа му е на много страстен мъж.След няколко серии ще го сънувате... Crazy

# 8
  • Мнения: 727
Записвам се и аз  Peace

Хареса ми първия епизод, актьорът който играе Зоро бледнее пред Бандерас, но Есмералда си я бива...

Дам.. Peace не е кой знае какво,но образа му е на много страстен мъж.След няколко серии ще го сънувате... Crazy
ехааааааа
абе мустака му си е доста закачлив а и ако покаже преса определено ще следа филмааааа Mr. Green

# 9
  • Мнения: 721
абе мустака му си е доста закачлив а и ако покаже преса определено ще следа филмааааа Mr. Green

 smile3521 smile3521 показа, показа

# 10
  • Мнения: 77
абе мустака му си е доста закачлив а и ако покаже преса определено ще следа филмааааа Mr. Green

 smile3521 smile3521 показа, показа

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 3 153
Много си падам по подобен тип филмчета:)))) А и играят двама от любимите ми актьори от сапунките......Филмът не ми се стори  стандартна сапуна....някак си по по направен ми се видя. Жалко, че няма да мога да го гледам всеки ден:)

# 12
  • Мнения: 3 622
Вижда ми се лек и весел сериал и смятам да го гледам

# 13
  • Мнения: 183
докато течеше рекламата си казвах 'ужасен сериал,толкова ли не можаха някой по интересен да започнат да излъчват',но се оказа че съм грешала и за сега съм фенка,харесва ми Peaceсамо,че бащата на Зоро ми е някак по-мъжествен и по-подходящ за ролята на Зоро,от самият Зоро Peace

# 14
  • Мнения: 727
докато течеше рекламата си казвах 'ужасен сериал,толкова ли не можаха някой по интересен да започнат да излъчват',но се оказа че съм грешала и за сега съм фенка,харесва ми Peaceсамо,че бащата на Зоро ми е някак по-мъжествен и по-подходящ за ролята на Зоро,от самият Зоро Peace
Освалдито е класика в жанра Mr. Green
ама и младото не е зле Whistling,сладък е

Ще гледам когато мога

Общи условия

Активация на акаунт