Фризьорски курсове - във Варна къде?

  • 32 240
  • 64
  •   1
Отговори
# 45
Момичета,моля Ви дайте препоръки за качествени курсове по фриз,маникюр,козметика,масаж в Бургас.Много съм затруднена в избора..

# 46
  • Мнения: 212
Някой карал ли е курсове в Занаятчийската камара? Все по-често се замислям да се насоча към фризьорството но ми се иска да е към камарата,защото другите курсове доста ме съмняват Confused Може и да греша, затова и питам Hug

# 47
  • Мнения: 0
Мили дами,моля ви за помощ?!Сестра ми иска да кара курсовете по фризьорство,но не знае къде да се насочи,тъй като не е от Варна,а иска там да ги кара!За сега е проверявала в Елвис и Арлет,колебае се за Нуши...Много ви моля,ако някой от вас има нужната информация да я сподели,Благодаря ви предварително!!!

# 48
  • Мнения: 97
Препоръчвам ти фризьорския салон в хотел 'Голден Тулип'. Часовете са повече 660, курса струва 950лв., изпита се провежда в Камарата на занаятите. Аз останах доволна,работи се с хубави продукти и получих мн. допълнителна информация.

# 49
  • Мнения: 9
Момичета съжалявам че се забавих малко.Вчера ходих в Нуши.Управителката е много любезна и ми обясни всичко.Курса си е строго индивидуален.Прикрепят те към някой фризьор и той те обучава.Заплаща се по 200лв на месец.Работят с лореал.След завършване на курса трябва да започнеш работа в някой от техните салони.Задължително работиш за тях между 3 и 5 години.Като в началото започваш на 30% от оборота и можеш да достигнеш максимум 40%.Диплома не ти дават.Изпращат те на изпит след 3-та година за кауф и след 5-та за майстор но това всеки може и сам сам да си го направи.Когато се върнах в нас и разказах на мъжа ми той категорично каза че 3-5 години са дълго време и тези по 200лв на месец пак без диплома....
Сега не знам какво да правя...Объркана съм вече...
Здравейте мацки,и аз от доста време искам да карам курс за фризьор във Варна и разпитвам тук и там ,за да намеря най-добрия вариант.Прочетох коментарите ви и искам да попитам дали някоя от вас знае тел.номер на Нуши,още организира ли такива курсове и какво е заплащането,и колко трае обучението?А също така ме интересува някоя от вас карала ли е курс в "Професионален център за красота"- Варна?
Благодаря предварително Simple Smile

# 50
  • Мнения: X
Здравейте,
случайно видях темата и се замислих, че може би това е добра идея.Майка ми до сега се мъчеше с разни малки магазинчета, собствени, но те така и не вървят. Преди години в къщи тя ни подстригваше всички, и като видях темата се зачудих дали не може да стане фризьор и без това си търси работа. Тя е на 45г дали ще я вземат някъде и къде би могла да изкара курс във Варна?В Нуши взимат ли на толкова години?И ако може да ме ориентирате в заплатите  Embarassed ... Предварително благодаря!

# 51
  • Мнения: 8
хайде др мнения няма ли да има  Sad Sad Sad Sad някой да сподели ако има опит и от др места....

# 52
  • Мнения: X
Има мисля и в професионалната частна гимназия Богоя, но не знам цени.

# 53
  • Мнения: 0
 за какво се мъчите толкова, трябва да посетите ЦПО "ФАРАОН " ОБАДЕТЕ СЕ НА ТЕЛ.052 567681  ИДЕТЕ НА МЕСТО И ВИЖТЕ КАК СЕ ОБУЧАВА ВСИЧКО . ТОЛКОВА СТЕ ТЪРСИЛИ  КУРСА БЕШЕ 500 лв. за два месеца . първо плащаш 250 лв. за 1месец виждаш какво те учи и сам решаваш какво е обучение. после коментирайте и обеснявайте на тия приятели как е.

# 54
  • Мнения: 0
издава и документи  от НАПОО за определена квалификация, а бе всичко ще научиш и видиш

# 55
  • Мнения: 985
Оффф,точно от Фараон хич не ми ги хвали... Stop

# 56
  • Мнения: 0
какво им е на Фараон, не са ли добри? някой карал ли е фризьорски курс там? пишете нещо повече за тях.

# 57
  • Мнения: 0
Има ли някой, който вече е преминал фазата на обучение и работи??? Доволни ли сте? Колко ви струваше курса? Питам защото вече съм тотално объркана и не знам къде да се запиша да уча фризьорство. Наскоро детенцето ми тръгна на ясла и сега съм решила да се отдам на детската си мечта  newsm53 newsm53 newsm53

# 58
  • Мнения: 0
Препоръчвам ти фризьорския салон в хотел 'Голден Тулип'. Часовете са повече 660, курса струва 950лв., изпита се провежда в Камарата на занаятите. Аз останах доволна,работи се с хубави продукти и получих мн. допълнителна информация.

Има ли все още курсове в "Голден Тулип" и ако някой е карал там нека да каже доволен ли е

# 59
  • Мнения: 6
Като цяло, фризьорството ми се отдава и винаги съм искала да се занимавам с това. Въпросът е, че мисля да работя в Англия и ме интересува дали във Варна има курсове, след успешното завършване на които да дават световно призната диплома? Единствените, за които се сещам са на Капанов, но ми е невъзможно да отида в София.

Общи условия

Активация на акаунт