срамно ли е да си самотен родител?

  • 9 173
  • 136
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 258
здравейте момичета!искаше ми се да чуя и вашето мнение по въпроса:срамно ли е да си самотен родител?аз като такава не мисля че е срамно а дори трябва да сме горди със съкровищата си! Peace

# 1
  • София
  • Мнения: 12 554
Според мен е срамно да забравиш, че СИ родител Naughty

# 2
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Не не ме е срам Naughty,горда съм от това ,че си гледам децата ,каквото и да ми струва това.

# 3
  • Мнения: 402
Не разбира се. Какво срамно вършим? Thinking
Срамно ли е да си зарежеш детето или жената бременна  ooooh!За това съм съгласна,че е. Не го мисли повече  Hug 21 век сме  Grinning

# 4
  • Мнения: 1 258
задавам този въпрос защото в друга тема в която писах имаше нещо,не мога да си спомня какво точно пишеше,но един вид не съм в ред че съм самотен родител и  една мама се чудеше дали едно дете гледано само от майка си се развива правилно!

# 5
  • Мнения: 6 674
задавам този въпрос защото в друга тема в която писах имаше нещо,не мога да си спомня какво точно пишеше,но един вид не съм в ред че съм самотен родител и  една мама се чудеше дали едно дете гледано само от майка си се развива правилно!

Срамно е да не се грижиш за детето си.
А колкото до това дали едно дете гледано само от майка си се развива правилно, бих задала въпроса - ако беше вдовица тогава какво. Да прекрасно е всичко да е както трябва, но много рядко се получава така в живота, май дори не се и случва.

# 6
  • Мнения: 1 425
Не е срамно, в някои случаи покзава лоша преценка за хората. В други случаи е просто лош късмет.

# 7
  • Мнения: 966
Срамно е да не се грижиш за детето си, другото според мен е и до късмет.

# 8
  • Мнения: 6 315
Не е срамно да си самотен родител, разбира се. По-срамно е, че има семейства, в които се случват куп нередни неща и хората са заедно заради срам и предразсъдъци.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 751
искаше ми се да чуя и вашето мнение по въпроса:срамно ли е да си самотен родител?

Този въпрос е обиден - както за мен, така и за който да е родител, отглеждащ сам детето си.

И лично за мен, ако е зададен сериозно, показва, че нечие съзнание е жертва на псевдоморал и изкривени предразсъдъци.  Crossing Arms

# 10
  • Мнения: 446
Не е срамно да си самотен родител, разбира се. По-срамно е, че има семейства, в които се случват куп нередни неща и хората са заедно заради срам и предразсъдъци.
По-точно не бих го казала Peace

# 11
  • Мнения: 671
искаше ми се да чуя и вашето мнение по въпроса:срамно ли е да си самотен родител?

Този въпрос е обиден - както за мен, така и за който да е родител, отглеждащ сам детето си.

И лично за мен, ако е зададен сериозно, показва, че нечие съзнание е жертва на псевдоморал и изкривени предразсъдъци.  Crossing Arms

Milenita, ти каза всичко. Hug Hug Hug

# 12
  • Мнения: 911
а не толкова деликатно, както го е казала Миленитка: срамно е, че такива кухи лейки, които могат да изкажат подобна мисъл, сигурно имат деца и, честно, жал ми е за тях!

# 13
  • Мнения: 2 336
По - скоро е тъжно. Най-вече за детенцето.
Честно да си кажа - темата малко ме подразни.

# 14
  • Мнения: 911
разбира се, че ще те подразни - аз затова и такава недодялана мисъл сътворих преди малко - защото и аз се издразних.
Ми, да вземем да си кръстим подфорума "Срамния" и...кой щеше да раздава алените букви?

Общи условия

Активация на акаунт