Има нужда от помощ.

  • 9 001
  • 130
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 584
Дени прати ми адреса и мога да отида на място но кога си е в тях жената, и ще видя към 29.04 30.04 като почивам да отида, а Дианабад е преди зоопарка

# 31
  • Мнения: 2 584
Ани кога сте си вкъщи, по кое време мога да дойда

# 32
na 1mai cetwyrtyk       e udobno kum obad

# 33
donesete mi nezto za decata na 1 mai w dianabad  mola wi

# 34
  • Мнения: 2 577
Ани, нека първо Рут да се види с теб и тя ще каже вече конретно от какво имате нужда. Бъди спокойна, хубавите неща не стават лесно. Hug

# 35
  • Мнения: 2 471
Руме, може заедно да отидем. Ще ти пусна адреса на лични

# 36
  • Мнения: 2 584
ако не съм на работа на 1 май, ще мина, и все пак не разбрах защо до 8.00 да се звъни, събота или неделя не може ли по късно
и този мобилен на другата майка ли е и как се казва тя

# 37
  • Мнения: 2 584
пишете че сте инвалид, към колко сте си в вас, доколкото разбрах не работите, все пак не сте по цял ден навън, мога да дойда на 29.04 или 30.04 тогава почивам, и на велик ден почивам но пък ще празнуваме и не мога да ходя никъде
кажете към колко все пак сте във вас за да не се разкарвам напразно, и да мога да пусна от какво имате нужда

# 38
  • Мнения: 2 471
Ани, мога ли да попитам, защо 3г. дете има нужда от количка?

# 39
  • Мнения: 908
Малко ми е объркано, ама ако отидете пишете кой от какво има нужда, една майка, втора майка...  newsm78 Коя каква е, какви деца има  Thinking

# 40
  • Мнения: 2 471
Аз посред нощите се сетих, ако Ани е вдовица  детето и има право на пенсия и стипендия, като стипендията не зависи от оценките на момичето. И тя пише, че е инвалид, няма ли социална помощ?

Последна редакция: чт, 24 апр 2008, 11:27 от Dencho

# 41
  • Мнения: 398
 Днес няма на кой да оставя детето и затова ще пусна колет на 29.04.Съжалявам за забавянето.

# 42
zdraveite,nqamam pravo na pensiq,tai kato ne sam vdovica,s ba6tata na deteto mi ne sme sklu4vali brak. Cry,ne e priznal da6terqn Cry si vodi se na moe ime deteto,a ot poznatin razbrax 4e e po4insl  Cry i vse pak mi e jal Cry za nego Cry az samsamotna maika. Cry Cry Cry

# 43
  • Мнения: 2 471
А не си ли подала молба за социални помощи?

# 44
3 godi6noto detence ima nujda ot koli4ka poneje barzo se izmorqva,bolnavi4ko e gsmat koito sam dala e moi,ok stava nma 30 kam obqd she sam si u doma moje da zbvanite kogato vi e udobno na doma5niq,davat mi za otoplenieto

Общи условия

Активация на акаунт