През МАЙ при теб ще се явя, но ще поритам аз сега (28)

  • 12 093
  • 267
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 84
Добро утро и от мен

до края на месеца ще родиш CrazyТо внушения от вси4ки страни Rolling EyesИ все ми се струва 4е не съм готова ooooh!

Аз пък една сутрин след поредното не спане,си мисля как следобеда ще си дремна сладко.
И изведнъж,като ме обвзеха едни мисли.
Сега си спя когато си искам,ами като дойде бебка у нас и дирижира парада.
И дали ще мога да я гледам както трябва,дали ще се справям,готова ли съм за това?
Малко късно се сетих за тези въпроси
Но ме хвана страх дали ще съм добра майка?

# 46
  • Мнения: 1 792
алоо коконии никой едно кафе не сервира айде аз черпя

аз отивам на консултация и после ще ви видя кво правите Hug

# 47
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Добро утро и от мен

до края на месеца ще родиш CrazyТо внушения от вси4ки страни Rolling EyesИ все ми се струва 4е не съм готова ooooh!

Аз пък една сутрин след поредното не спане,си мисля как следобеда ще си дремна сладко.
И изведнъж,като ме обвзеха едни мисли.
Сега си спя когато си искам,ами като дойде бебка у нас и дирижира парада.
И дали ще мога да я гледам както трябва,дали ще се справям,готова ли съм за това?
Малко късно се сетих за тези въпроси
Но ме хвана страх дали ще съм добра майка?
Добро утро, момичета! Хайде на кафенце (моят мъж току що ми направи)
 
Честно да ви кажа, тези мисли са съвсем нормални!И аз съм си ги мислила и си ги мисля тези неща, въпреки че бебо съм го заченала с мисълта, че искам, че съм готова и че ще се справя. Колкото повече наближава момента, толкова повече ме хваща страх!Направо се възхищавам на момичетата, които имат смелостта да минат сами през това, аз не знам дали бих могла. Напоследък разчитам толкова много на мъжа ми! А като си помисля, че него лятото няма да го има, ми става едно....хем тъжно, хем ме обземат едни паники!

Последна редакция: вт, 15 апр 2008, 09:47 от megelinka

# 48
  • София
  • Мнения: 186
и на мен доста  хора  ми казват  че корема  ми е паднал  и че скоро ще  е ама дано са в грешка че мие  малко раничко на  мен Sad
само шаш и паника  вкарват newsm78

# 49
  • Мнения: 258
Добро утро и от мен   bouquet

Хайде да се събудим малко  Wink



Аз също си мисля, че няма да изкарам до термин! Толкова тежко и трудно ми беше 1 седмица преди да родя Ирен... Аз също не мога да спя по цяла нощ, само пуфтя и сумтя, топло ми е, слагам възглавници между краката, намествам се по 1 час, пък ако се и размисля и става страшно  ooooh!

Онче - почти всички жени имат такива страхове и опасения, не се притеснявай. Всяка майка се учи да обича детето си и съответно грижите и ежедневното внимание са част от тази безгранична любов, която ще си дадеш сметка че съществува след време. А освен това, тези мисли обикновено нахлуват към края на бременността, когато появата на малкото човече е все по-реална!

Хубав пролетен ден от мен  smile3525

# 50
  • Мнения: 33
Добро утро и от мен! Hug
Sundey,Viky_v,Veskata и аз като вас все ме боли,особено вечер,не се трае.През деня се търпи.Обзели са ме едни мисли...Колкото повече наближава толкова повече имам чувството,че това ще се случина някой друг/абе все едно съм страничен наблюдател/.На какво се дължи това идея нямам newsm78?!Много е странно!Може да ми се смеете ,ама наистина ми е едно такова объркано EmbarassedИма ли друга откачалка като мен,поне да се успокоя.

# 51
  • София
  • Мнения: 186
Муц,и аз като тебе,с възглавница м/у краката  спя,
ама  вече имам чувството че и тя  не помага,
моя  мъж от 2 вечери спи в  другата  стая,защото място не  си намирам в кревата,
и все го сръчквам и го будя,а на сутринта  от въртене,
чаршафа  е на  топка някъде из  спалнята,
а нашата  спалня е 2.00 на 2.00   Crossing Arms

# 52
  • Мнения: 258
Муц,и аз като тебе,с възглавница м/у краката  спя,
ама  вече имам чувството че и тя  не помага,
моя  мъж от 2 вечери спи в  другата  стая,защото място не  си намирам в кревата,
и все го сръчквам и го будя,а на сутринта  от въртене,
чаршафа  е на  топка някъде из  спалнята,
а нашата  спалня е 2.00 на 2.00   Crossing Arms

Вик - направо се не траем  Crazy ама още малко, де...
Всички ми казват - ти си поспивай сега, че после започват едни безсънни нощи ...  Аз по-безсънни нощи от тези не мога да си представя - аз почти не спя, събират ми се 2-3 часа сън в най-добрия случай  Crazy  ooooh!

# 53
  • Мнения: 236
Привет, момичета!
Аз сутринта тръгнах да излизам, но ме заболя корема и си ме върнаха обратно в леглото. Sad А така ми се разхождаше днес...
Явно са някакви газове, защото след тоалетната всичко се оправи, но сега нали всичко ме стряска. Ще пазя леглото до обяд, пък после ще видим.
Поне със съня нямам проблеми. Спя непробудно и през деня и през нощта, дано така си изкарам до раждането. Praynig

# 54
  • Мнения: 73
Добро утро и от мен! Мерси за кафето, като чета жсички се нуждаем от кафенце. И аз не мога да спя то и незнзм какво ми е : топло, студеноя ту ме боли ту ме сърби абе бременна му работа.
Момичета аз в четвъртък влизам в болницата и живот и здраве в петък ще е секциото. Май ще съм от първите.

# 55
  • Мнения: 33
Aneta-77 ще ти стискам палци всичко да мине леко и безпроблемно ,бързо да се възстановиш и да си гушкаш бебо Hug  bouquet
Започва се, МАЙчета!

# 56
  • Мнения: 258
Добро утро и от мен! Мерси за кафето, като чета жсички се нуждаем от кафенце. И аз не мога да спя то и незнзм какво ми е : топло, студеноя ту ме боли ту ме сърби абе бременна му работа.
Момичета аз в четвъртък влизам в болницата и живот и здраве в петък ще е секциото. Май ще съм от първите.

Ще стискаме палци всичко да е наред  Hug Само че защо толкова рано?

# 57
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Добро утро и от мен! Мерси за кафето, като чета жсички се нуждаем от кафенце. И аз не мога да спя то и незнзм какво ми е : топло, студеноя ту ме боли ту ме сърби абе бременна му работа.
Описа съвсем точно какво чуствам  ooooh! Направо откачам!
Анетка, пожелавам ти всико да мине ОК и да нямаш никакви проблеми!

# 58
  • София
  • Мнения: 186
Ани,стискаме  палци всичко да мине както си му е реда,
ама  наистина не  е  ли рано?

# 59
  • Варна
  • Мнения: 29
Добро утро и от мен!
Анетка пожелавам ти всичко да мине нормалко и бързо възстановяване Hug

Общи условия

Активация на акаунт