АПРИЛ е вече наполовина, бебчета чакаме още мнозина!!!

  • 14 983
  • 289
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 794
Doroty_d е родила в 10-52 ч. днес дъщеричката си - малката Доротея - 3600 гр, 50 см!
Най-после! Да й е жива и здрава![/color]Хайде, ред е на Емма![/b]

# 271
  • Мнения: 319
Ох,момичета моят Дани е голям глезанчо Heart Eyes След като се нахрани иска да заспи в ръцете на мама и реша ли да го сложа е неговото легло се разбужда и започва да реве Cryи аз пак на ръце!Така минава целия ми ден!Как да го отуча??? Искам да ви питам вие кърмите ил си децата през ноща или правите някаква пауза newsm78 Ние и денем и нощем се храним на 3 часа и това си е Peace Нищо не помага за тези гадни колики.......нито капките Сам Симплекс,нито чай от копърови семена  Crossing Arms Пратили са ми от Англия 3 опаковки Инфакол-Те са ми последната надежда Praynig Praynig Praynig
Мамчета,които ги ползвате (Инфакола),Помагати ли ви???

reiana,kali това което ви се е случило.......нямам думи просто!!! reiana мила,дано бързо се оправи малката ти принцеса Hug а kali и аз бих те посъветвала както другите момичета,да си потърсиш правата Peace

                              Честито на родилите мами!!!
Мисля,че asja и Емма са наред Wink Стискам ви палци момичета!!!Както и на всички на които това им предстои днес или утре!!!

# 272
  • Мнения: 135
4ЕСТИТО НА НОВОРОДИЛИТЕ МАМИ И ТЕХНИТЕ БЕБ4ЕТА newsm68 newsm44
А при мен докторите сигурно искат да видят докъде ще ми стигнат нервите,днес на тоновете изведнъж пък не заси4ат нищо,от там пак ме ка4иха на 2 етаж в Т.К и накрая слава богу се появиха,но аз все още си имам температура,и казаха да се прибера и я да спадам някак за да можело да ме приемат.Това просто не е истина.
И аз стискам палци на запътилите се   на там мами newsm10
А на останалите спокоен бебов ден smile3504

# 273
  • Мнения: 794
Само да вметна, та ако й остане време, Емма да впише на първа страничка, че бебката на Bibobibo се казва Дария!

# 274
  • варна
  • Мнения: 147
Честита Доротея на Doroty_d!Да расте здрава и щастлива,а мама и тати да се гордеят с нея!
rocobaroco3,стискам палци всичко да е наред! Praynig
sisee,не искам да те отчайвам,дано Инфакола поне ви подейства!На моята Вики нищо не й помагаше,два месеца си бяхме с колики,после изведнъж минаха.Дано на Дани му се размине по-бързо!

# 275
  • Русе
  • Мнения: 154
Sisee ти по принцип даваш ли вода на Дани ?Аз отначало започнах да давам  подсладена водичка на Сашко,ама той стана неспокоеен и много започна да ми се свива от коликите.От тогава започнах вместо вода да му давам чая на ХИП и за сега всичко е под контрол.Той нощем не ми се буди,обаче аз го дохранвам в 12 с АМ,за да може да издържио до сутринта.През деня сме на кърма,обаче ми се буди на около два часа(най-много два и половина),ма това е защото имам малко кърма и явно не му стига.Дано съм ти била полезна  Peace

Честита дъщеричка на Doroty_d

# 276
  • Мнения: 134
Sisee ти по принцип даваш ли вода на Дани ?Аз отначало започнах да давам  подсладена водичка на Сашко,ама той стана неспокоеен и много започна да ми се свива от коликите.От тогава започнах вместо вода да му давам чая на ХИП и за сега всичко е под контрол.Той нощем не ми се буди,обаче аз го дохранвам в 12 с АМ,за да може да издържио до сутринта.През деня сме на кърма,обаче ми се буди на около два часа(най-много два и половина),ма това е защото имам малко кърма и явно не му стига.Дано съм ти била полезна  Peace

Честита дъщеричка на Doroty_d
Абе Съни ти ако имаше малко кърма дали щеше да порасне Саши за една седмица с 400 грама ????????????????????????
Не му давай АМ на човечето яде си точно по график за кърмено бебе ,и ние така се храним  Peace Ами моито Саши преди ядеше на 1час и половина ,наддаваше по кило и половина всеки месец те просто ядът по-често ,защото бързо се изморяват гълтат в началото докато тече силно и после като трябва да дърпат се изморяват и заспиват и затова са гладни пак толкова скоро .Кърми си го малкия юнак   bouquet Hug
Честито на Дороти !!! Да и е жива и здрава малката госпожица !!!

# 277
  • Мнения: 6 713
Ох,момичета моят Дани е голям глезанчо Heart Eyes След като се нахрани иска да заспи в ръцете на мама и реша ли да го сложа е неговото легло се разбужда и започва да реве Cryи аз пак на ръце!Така минава целия ми ден!Как да го отуча??? Искам да ви питам вие кърмите ил си децата през ноща или правите някаква пауза newsm78 Ние и денем и нощем се храним на 3 часа и това си е Peace Нищо не помага за тези гадни колики.......нито капките Сам Симплекс,нито чай от копърови семена  Crossing Arms Пратили са ми от Англия 3 опаковки Инфакол-Те са ми последната надежда Praynig Praynig Praynig
Мамчета,които ги ползвате (Инфакола),Помагати ли ви???

sisee, и ние се храним през 3 часа! Тази вечер ставах в 1 и половина и в 5 часа Tired И като я сложа да спинка и почва да мрънка и да плаче. През деня след хранене заспива по-лесно, а вечер - няма заспиване! Ние почваме Еспумизан за коликите, да видим как ще подействат Peace

Калли, миличка стискам палци да се оправи тази неприятна ситуация бързо!

# 278
  • Мнения: 319
Съни вода не му давам!Само чая от копърови семена по малко след кърмене!

Само се моля да преминат тези гадни колики по-бързо!Иначе ми е толкова спокойно момчето!Заболи ли го обаче корема..... #Crazy се чудя как да му помогна! На всички бебета май различни неща им помагат за коликите?Лурдес дано Еспумизана на вас ви дейстава,а ние ще опитаме с Инфакола Peace
Засега мисля да продължа да го кърмя и вечер на 3 часа Thinking

# 279
  • Мнения: 2 751
Здравейте и от мен Simple Smile Честито на новите майчета да са им живи и здрави бебоците и много да ги радват,и аз рядко пиша по често ви чета но нещо все не ми остава време пък и както се очертава до последно ще си ходя на работа въпреки планираното ми секцио на 23.04.08

КАЛИ  това е ужасно стискам ти палци всичко да се развие успешно!!!! И на мен ми предстои секцио в тази болница и като те чета се чудя какво да правя и аз съм с избор на доктор - просто докито изражда там а не в Шейново и заради него ....ти при кой доктор беше????

Кики, изпразни си кутията, да ти пратя ЛС.Ето какво ти писах:[/b]
При кой д-р си? Аз съм при Ненов  Peace
Имай предвид всичко, което съм написала в тази тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=285427.0
и се подготви, че нещата в тази болница не са розови. В тази тема в МАЙКИ съм описала и други безумици в тази б-ца.
Ако искаш и ти се чете, ще ти ги копна на лични  Peace

# 280
  • Мнения: 410
ето ме и мен.сутринта бяхме на преглед-за 8 дни сме качили 290 гр.,което е много добре.снощи неможахме да спи добре-май ще започват тия гадни колики #Cussing out.честито на всички мами с бебчета!!!!  bouquet.КАЛИ ама тия кой ги е сложил там бе???????? #2gunfire.мен операциятя също ме наболява и си пия хапчета,а мястото го чувствам изтръпнало.до после мами,аз ще полегна че не се знае нощес как ще е Thinking

# 281
  • Мнения: 139
Zdraveite momi4eta!izvunqvam se za latinicata,no sum pri sestra mi na edin laptop i nqma bg! Mnogo vi blagodarq za podkrepata-dosta me uspokoqvate! Adski sum pritesnena!!! Cry Pravihme snimka na beba i se ustanovi,4e kostta na praseca e puknata pri sekcioto!!! #Cussing out Kazaha,4e samo 6te zarastne i slava bogu beba ne 4uvstva bolka! Az vse pak sum mn pritesnena i si mislq edni stra6ni raboti-che kostta shte i se uvredi i che nqma da moje da prohodi! Molq se vsichko da e nared Praynig
 Rajdah v Sheinovo pri Kovacheva #Crazy

# 282
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Честита дъщеричка на Doroty_d! Да е здрава и много да я радва!   bouquet

# 283
  • Мнения: 209
reiana, не си мисли такива работи. Знам, че да се случи каквото и да било лошо с бебето ти си е огромно притеснение, но то сега е много зависимо от теб и усеща твоето напрежение. Заради него се опитай да бъдеш спокойна и мисли позитивно! Щом лекарите са ти казали, че няма да има проблем, повярвай им! Гушкай си бебата без лоши мисли!  Hug Всичко ще се оправи! И теб бих те посъветвала - търси си правата! Как изобщо може да се случват такива неща???? Та нали тези лекари правят по няколко такива операции на ден? Нали са вадили и вадили бебета и дет' се вика и на сън да ги бутнеш трябва да знаят как да постъпят! Не ми се мисли какво дърпане и въртене трябва да е било, за да и напукат костта? Ти нищо ли не разбра по време на операцията? А след това?
Съжалявам за дългия пост, но просто избеснявам, като чета за некадърници...от които за жалост понякога ни зависи живота и ние просто сме безсилни!  Close
Като чета и разказите на kalli в темата, която е пуснала, направо място не мога да си намеря....не знам аз дали бих могла да издържа подобно отношение... #Cussing out
Честита дългоочаквана дъщеричка на Doroty_d!   bouquet

Емма, обади се ако нямаш възможност да пуснеш нова тема!  Peace

# 284
  • София
  • Мнения: 35
Здравейте и от мен Simple Smile Честито на новите майчета да са им живи и здрави бебоците и много да ги радват,и аз рядко пиша по често ви чета но нещо все не ми остава време пък и както се очертава до последно ще си ходя на работа въпреки планираното ми секцио на 23.04.08

КАЛИ  това е ужасно стискам ти палци всичко да се развие успешно!!!! И на мен ми предстои секцио в тази болница и като те чета се чудя какво да правя и аз съм с избор на доктор - просто докито изражда там а не в Шейново и заради него ....ти при кой доктор беше????

Кики, изпразни си кутията, да ти пратя ЛС.Ето какво ти писах:[/b]
При кой д-р си? Аз съм при Ненов  Peace
Имай предвид всичко, което съм написала в тази тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=285427.0
и се подготви, че нещата в тази болница не са розови. В тази тема в МАЙКИ съм описала и други безумици в тази б-ца.
Ако искаш и ти се чете, ще ти ги копна на лични  Peace
[/quot

КАЛЛИ писах ти на лични и аз съм при същия д-р.

Общи условия

Активация на акаунт