Дамската чанта - бутик или битак?

  • 4 911
  • 118
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 700
За външен наблюдател чантата ми сигурно е по-скоро кошче, но аз си знам всичко къде ми е. От една година не съм си сменяла чантата, защото така и не съм попаднала на друга, толкова добре разпределена.

# 46
  • Мнения: 447
Беше бутик.......... Преди толкова много време, че вече не си спомням кога.... Сега е пълен хаос.... А откакто и щерката взе да си вади и слага нейни неща положението е извън контрол Mr. Green Ако видите на улицата някоя гушнала бебето и изсипала чантата в количката, докато търся телефон, пари или просто играчка да знаете, че съм аз  Mr. Green

# 47
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
Абе и чувал да нося пак ще ми е малък! Истинската дамска чанта за мен трябва да побира освен всичко друго и 1 хляб и 1 кисело мляко! Joy Peace

# 48
  • Мнения: 370
в моята чанта е пълен хаус. smile3556.лудница.не си правя труда да я подреждам.ненамирам смисъл,защото малката бърка редовно ,търси дъвки..... и след нея е погром.за какво да я подреждам?! Flushed  Hands Clap

# 49
  • Мнения: 42
Моята чанта в повечето случай е кошче за боклук.
Много и на мен ми се иска чантата ми да бъде подредена, но никога не става.

# 50
  • Мнения: 9 814
Във всяка дамска чанта липсва нещо с три букви. Но, аз в моята с бъркане се ориентирам и винаги намирам това, което търся. Малко прилича на парфюмериен магазин.

# 51
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Извинявам се за спама, но вече в две мнения чета думата хаус.  Думата хаус, нещо с д-р Хаус ли я свързвате или с хаос? Извинение още веднъж!

# 52
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
Вероятно със стил  в музиката...... Laughing

# 53
  • Мнения: 186
От всичко-по малко.В една дамска чанта липсва единствено ред Simple Smile

# 54
  • София
  • Мнения: 35
При мен цари ред в хаоса и всеки път,когато си взимам по-голяма чанта ми се струва, че побира по-малко неща  Mr. Green Peace

# 55
  • Мнения: 125
До миналата година ходех с една огромна чанта и вътре имаше всичко каквото ти потрябва-чадър,салфетки ,тоалетна хартия,мокри кърпички,дрехи на децата,биберони,бурканчета с храна и какво ли още не.НО СЛОЖИХ КРАЙ НА ТОЗИ УЖАС.Сега имам дузина малки чантички зависи от тоалета ми и ги избирам по цвят.Нося само ключове ,лична карта ,мокри кърпички и очила.Научих домочадието да си носи кърпи в джобовете и ключове.Сега се чувствам много добре и вече не ме боли рамото.Че направо се бях пригърбила,като баба.

# 56
  • София
  • Мнения: 7 097
В моята винаги цари порядък. Мога съвсем спокойно, със затворени очи да намеря каквото ми трябва, без това да ми отнеме часове.

# 57
  • Мнения: 54
Аз винаги нося дамска чанта предпочитам да е малка и слагам най необходимото-телефон,ключове,портмонето кърпички и т.н. и вентуално някоя биберона на малката, в нея не цари  хаос и всичко намирам.

# 58
  • Мнения: 2 161
Имам малки и големи чанти.И двата вида изпразвам смело на обществени места,когато ми звънне телефона.Мъжът ми се възмущава в такива моменти,обаче аз какво съм виновна,че така и не открих чанта,която да не се разбърква!

# 59
  • София
  • Мнения: 2 623
Имам няколко чанти, но аз като се влюбя в една
и си ходя само с нея. Та въпросната чанта е с
ужасно много джобове и джобченца. Всяко
нещо си знае джобчето и въпреки, че ще побере
и слон тази страхотна чанта, винаги знам кое,
къде слагам.

Общи условия

Активация на акаунт