КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 18

  • 22 740
  • 290
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 529

Като нещете да пиете кафе в леглото все пак ви пожелавам да не сте сами.
Жабче ти пак подпали моторетката Laughing,а с мастило ще ти услужим. Браво на малкото жабе ,че е спасило Глория! Hug

# 61
  • Мнения: 5 001
Уф,днеска май ще се мре..... ooooh!  Много ми е високо кръвното(180/120) и така бе боли главата чеее...... Sick Sick Sick


МИШЕЕЕ,какво стана с децата?Пооправиха ли се?

# 62
  • София
  • Мнения: 15 458
Уф,днеска май ще се мре..... ooooh!  Много ми е високо кръвното(180/120) и така бе боли главата чеее......
Добро утро и от мен!TheNMasterче, от какво го вдигаш това кръвно? За сваляне мога да ти препоръчам чай или сироп от цвета на бъз, много бързо действа.

# 63
  • София
  • Мнения: 1 740
    Мастерче, слагаш краката в много гореща вода/колкото можеш да търпиш /, взимаш от фризера нещо замризнало в плик,завиваш го в един пешкир и си го слагаш на тила.За 10мин. кръвното ти ще започне да спада.,а на замразеният продукт нищо му няма.Хайде, бързо оправяне!

# 64
  • София
  • Мнения: 1 320
Е Мастерче, пий нещо за сваляне на кръвно.... Сетих се аз вино, ама после се сетих, че то вдига кръвното, щЕх добре да те подреда!   Hug  Мен малко ме боли гърлото, но по скоро е от това дето крещях. И мускулите са ми атрофирали, ама чайчета, аспирини и до утре съм ток!

Зиче, ама Жабата днеска ли ще ми я пращаш обратно, че аз пак съм разбрала недоразбрала!
Мишето си има мъж и ни забрави!  Whistling

# 65
  • Мнения: 5 001
Благодаря ви за съветите,ама цял ден съм на работа и нито фризер,нито гореща вода има,нито чай от бъз.....Ще търпя докато мога....После ще си тръгна,ако се скофти положението....
Кръвно вдигам на нервна почва и от умора.Правиха ми всякакви изследвания преди време.Всичко е наред.Сега го вдигам от умора.....

# 66
  • София
  • Мнения: 15 458
Чай от бъз продават и в аптеките, на пакетчета, потърси в близките аптеки.А за стреса и умората чай от маточина, пак от там.

# 67
  • София
  • Мнения: 1 529
Младеж влиза в аптеката и  се обръща към аптекаря:
- Дай ми един кондом , че съм канен на вечеря при гаджето. Страшна мацка е и после ще има продължение!
Взема го , излиза и след минута се връща:
- Абе , я дай още един , че и сестра и е много готина! Не е за изпускане!
Взема втория , излиза , след минута пак се връща и намига на аптекаря:
- Вземи ми дай още един. Като си помисля , тя и майката хваща окото ... Като ще е купон , поне да е!
Взема го и излиза.
Вечерта се хранят. Младежът мълчи и гледа в чинията си. Вечерята приключва - той продължава да гледа надолу и да мълчи. Накрая девойката го пита:
- Какво ти става? Всичко наред ли е? Цяла вечер не обели дума...
- Абе , всичко щеше да е наред , ако знаех че баща ти е аптекар...


Момченце върви с майка си по улицата.Минават покрай магазин за велосипеди.Детето спира пред витрината и започва да моли майка си:
 - Мамо , ще ми купиш ли колело?
 - Не може сега. Мама няма парички. - забързано отговоря майката и понечва да продължи , но детето настоява :
 - Е - е , мамо , хайде , купи ми колело де !
След кратък спор , майката решава да стигнат до компромис.
 - Мама няма парички сега. Хайде да вървим. Ако слушаш  , когато се приберем , ще играем на каквото поискаш.
Детето се съгласява.Прибират се и майката , вече успокоена пита:
 - Кажи сега на какво ще си играем?
Малкият тарикат хитро се подсмихва:
 - На семейство!
 - Добре. Какво ще правим?  
 - Искам да се съблечеш и да легнеш на спалнята.
Майката смутено:
 - Ама....
 - Е - е , мамо , нали обеща !
 - Е , какво пък... - решила майката , съблякла се и легнала на леглото.
В това време , малкият облича халата на баща си  и влиза с трясък :
- Браво ма ! К'во си ми се изтегнала тука ? Детето реве , иска колело . Марш да му купиш!
Мастерче мога само да ти дам доза смях и иди да си починеш. На никой не са дали медал за работа.

# 68
  • Мнения: 7 384
                        Привет,бабетки-кокетки и небабетки - кокетки.
                        Мастерче,къде го гониш това кръвно? Млада си за такива екстри.От мен съвет пии една голяма ампула вит С и си кукуряк за 10 мин. Laughing
                        Деска, пък аз докато не видях новините в 22 ч си мислех ,че източника на земетръса е на друго място  Laughing. 77 год чета  книга и започва една танкова атака в това време блока се люлее от труса,а моя милост реши,че изкреизва вече и си представя на живо четеното.Още малко и щях да се пиша при танкистите  Mr. Green нейсе включих  какво става и си викам: Как ще падне тоя блок,не може.В следващия момент си представям Скопие и си викам : как да не може ... може и ооооо аз съм вътре бременна в 7 месец.Дано всичко е отминало и да нямате подобни стресови ситуации.Брей,само как го написах  Laughing
                        Лек ден от мен.
                       Пак - докато пишехте 4 нови отговора -  Mr. GreenТа се сетих за един виц  Laughing посвещавам го на тъщите  Laughing
                        Мъж пие бира в бара.Влита приятеля му и вика:
                        - Да знаеш само какво стана преди минута ?!Голямо нещастие - кола прегази тъща ти.
                        Мъжът поглежда тъжно и отронва:
                        - Ужасно наистина. Барман дай една ТЪМНА бира.
                       
                         

# 69
  • Мнения: 5 001
Чай от бъз продават и в аптеките, на пакетчета, потърси в близките аптеки.А за стреса и умората чай от маточина, пак от там.
Благодаря ти Тайна....ще пратя някой да ми вземе...Аз не смея да излизам,че ми се вие свят....
Шпунц - мерси за порцията смях
Диде ей сега ще пробвам това с Ц- то...

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Мастерче newsm45 --аз когато бях много напълняла и започнах да дигам така кръвно.Лекарите ми казаха ,че трябва да отслабна и се взех в ръце и го направих .Сега нямам вече никакъв проблем ,и се чуствам страхотно.Ако имаш време ела да те водя на масажиста и ще видиш колко ще ти помогне.
Та когато бях с високо взимах едно листо здравец и го дъвчех ,гълтах само сока .Нъмаш си представа какво действие има и колко бързо спада кръвното.Потърси ако имате градинка някъде отпред пред зградата и пробвай.Дано да се оправиш. Praynig Praynig Praynig Praynig Praynigче е много лошо било високото кръвно. ooooh! ooooh!

# 71
  • Мнения: 5 001
Зиченце, и аз бях доста килца преди....96....Сега съм 69....Свалих ги за година и половина.Ама когато съм уморена или ядосана пак го вдигам.....А и ми е ген високото кръвно....Май няма да мога да изкарам днешния ден....Ще си тръгна по някое време да си полегна в къщи че не се трае....Искам да съм на тишина,а ние работим на високи децибели(нали е студио)...Абе мани,мани...Днес ми е лош ден....

# 72
  • Мнения: 23
Много съм доволна за линковете за картинки!

Мастерче, дано вече си по-добре! newsm10.
Дано са ти помогнали съветите и  нашите пожелания за оправяне! И пази се!!!!!!!!!
Шпунц , мерси за дозата смях - добре ни идва на всички! Hug
Аз си подадох документите за нова книжка - ама големи кожодери това банките, бе.......! bashНа такса 36лв вземат комисионна 6.30. И това за какво? Ама това  е положението!
Хубав ден на всички - и бабетки и млади хубавици! Hug

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Жабокряче --мама днес си я пращам да си Оди ,Щото масажиста вече не я иска ,а и тя е ОК вече.Пращам си ти я чистак нова ,и да не вземете пак да я развалите еиии..
Мишето си имаше проблем с малчо и затова не пишеше ,а и днес и се е развалил нещо компа.Но детето вече е добре няма от снощи температура, но излезна че е уши,не зъби ,та сега е на антибиотик защото са му забрали и двете.Някакъв вирус или незнам си кво там ooooh! ooooh!

МАСТЕРЧЕ-ОТИВАЙ ДА СЕ ОПРАВЯШ И ДА ЛЕЖИШ. Hug Hug Hug Hug HugОпитай здравеца! newsm78

# 74
  • Мнения: 5 001
Мутра се опитва да влезе в дискотека с котка под мишница. На вратата го питат: - А това животно защо го мъкнеш? - Казахте, че без мацка не пускате.
------------------
В трамвая се качват две маскирани и въоръжени мутри. Единия стреля в тавана и вика: - Всички на пода! Това е обир! Давайте парите! Полицията ги хваща още на следващата спирка и ги питат: - Защо решихте да оберете трамвай? Хората обират банки, а вие трамвай. - Ами стана грешка ... Гледаме отвън пише - "Банка ДСК"...
----------------------
- Моля, сипете ми бензин за 1 лев.
- Дайте си запалката да Ви я напълня…

------------------



Зиче ще пробвам миличка.Благодаря ти    bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт