Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 15 апр. 2008, 11:24 ч.

КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 18

• 19 940
  • 290
  •   1
Отговори
  • Пловдив

Добре дошли!

ЩУРИ БАБИ   - от Зиче

Щури баби ...полудяват
и на хакерки се правят.
Бабките на компа чатат
и аватара си показват.
Сменят го кат кърпи носни
да изглеждат все по- грозни.
В БГ-мама те се преброяват
и редиците им се увеличават.
Мъка,радости те споделят
и всички дружно се подкрепят.
Във форума-се строяват
и приятелки те стават.
Внуците за компа плачат
баби викат--чакайй-чатяяя!
ЕХХ...бабчета щастливи
вий на форума сте хакерките диви.

Стари теми:   

1. Хайде баби не се бойте и в ВG-Mamma се пребройте.
  2. Хайде баби не се бойте и в ВG-Mamma се пребройте. - II
  3. Баби диви и щастливи , на внуци палави, игриви! - 3
  4. Баби диви и щастливи , на внуци палави, игриви! - 4
  5. Баби диви и щастливи на внуци палави , игриви и на дедковци .... шавливи. - 5
  6. Баби диви и щастливи ,с дядовци и внуци палави ,игриви. - 6
  7. Баби диви и игриви,с дядовци палави и с внуци щастливи. - 7
  8. БАБИ щастливи , кичат мартенички бели и червени, на внучета румени, засмени. - 8
  9. Цъфнаха цветята вече , внуче кичи БАБА с цвете! - 9
10. БАБИ на внуци палави , игриви и на дедковци .... шавливи. - 10
11. БАБИ сме щастливи на внучета красиви. - 11
12. Щури БАБИ полудяват и на хакерки се правят! - 12
13. ''ТИЙНЕЙДЖЪРКИ" в старческа възраст чатят! - 13 
14. БАБИ се нуждаят от опора , че иде пролетна умора. - 14
15. Много слънце , птички и цветя за всички БАБИ и деца. - 15
16. БАБИ и млади на куп , си правят смЕх без труд..... - 16
17. БАБИте на форума сме ние , всички други теми бием! -17

Чакащи заглавия за теми:

1. Темите за два дена свършват , пишат БАБКИ ,  хич не мрънкат! - на Зиче
 2. БАБИ в тема младите посрещат и за годинките си хич не се сещат! - на Зиче
 3. В темичките ни страхотни , млади попълнения дохождат! - на Зиче

Последна редакция: ср, 16 апр 2008, 07:38 от zi4e

# 1
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
Еееее веднъж да съм първа. Joy Joy Joy Joy
Пу ПЪРВаааааа  smile3534

# 2
Пу и аз....

# 3
  • София
    Хооп, ето ме и мен.Честита нова темичка!

# 4
Марси и масажиста читаФ и аз доволна.  hahaha Та даже след малко пак.  Joy
К'ви ги вършите бе девойки?  newsm78
Шпунц , ма голЕмо стихче си пльоснала.  Joy Joy Joy Joy
Аз съм на угояване при Зиче , ей само ме юрка да ям , ма нъцки нЕма.  Crazy И без тва има да се свалят кила.  Party
Аре лек ден за сЯ.  Hug

# 5
  • София
Оправни баби бе! Hug  :  bouquet

Жабче ти при дядо Цеко ли ходи...?

# 6
Аааа Шпунц , нЕма се излагаме са , аз при БАТКО ходя.  Joy Joy Joy Joy

# 7
  • Пловдив
Eто ме и мене ЦОППП..
Дано да ви е харесала темата ,че още съм новак в пускането.Но ще се стараем.

# 8
4естита ни нова тема,и да пишете,4е да 4ета като имам време  newsm03

# 9
  • София
Не знам какво да правя.На 16-ти миналата година дъщерята влезе в болницата и щеше да умре. Тя за утре си поръчала агне да се коли и пече за курбан. Това в Брюксел.А аз не знам дали да правя нещо тук или не? Знам,че ако се прави веднъж , ще трябва да се прави цял живот, а не знам дали ще имам такава възможност.Ако някой знае да ме посъветва.Когато сина се изтърси от третия етаж нарекох да правя курбан три години и го правих. Не знам дали съм постъпила правилно.Какво ще ме посъветвате?

# 10
  • София
    Тайна, наречи го да го правите " до като мога",но го правете поне 3г.

# 11
  • Пловдив
Тайна -Тя щом ще си прави там курбана ти няма защо да правиш тук ,то е за нейно здраве и тя си го прави.Ти можеш да идеш да запалиш свещ в черквата утре и да и пишеш служба за здраве.

Последна редакция: вт, 15 апр 2008, 13:25 от zi4e

# 12
  • София
Аз за черквата и молитвата се сетих и ще го направя, но се чудя дали и аз тук да черпя за нейно здраве?

# 13
  • Пловдив
Купуваш посни сладки че сега е пост и раздай за здраве на познати и нипознати.
Службата за здраве за 40 дни и я пиши.

# 14
  • София
Купуваш посни сладки че сега е пост и раздай за здраве на познати и нипознати.
Службата за здраве за 40 дни и я пиши.

Защо за 40 дни?

# 15
  • София
Ходих до черквата, поръчах литургия за здраве за 40 дни, да се чете от утре. Купих си и кандилце.

# 16
Хайде и аз в новата темичка! Simple Smile
Зиче , браво! Много си добра!
Тайна , аз никак не разбирам от тези порядки , но винаги съм си мислила , че човек трябва да слуша сърцето си.Та лошо няма да почерпиш за здраве и за благодарност , че сте избегнали нещо страшно! И да ти е жива и здрава дъщеричката дълги години! Hug

# 17
  • София
Marsi, то и аз затова питам, щото и аз много-много не разбирам.Утре ще почерпя комшиите за здраве.

# 18
Да ни е честита новата темичка.
Зиче страхотна си Hug а и учителката Пена е до теб.  bouquet
Тайна аз съм чувала че както си го нарече тя .
Може веднъж може и три години.
Най важното тя да е жива и здрава.
Аз съм си правила преди години но само веднъж.

# 19
Монка , Монкаааа де одиш бе муцуно.  Heart Eyes
Ние се поразмотахме със Зичето и малката Вики.  Crazy
Нещо се заоблачи и ние хоп вътре , да не ни заперка нЕкой дъжд.  hahaha
Ма Зиче е ученичка мечта , само с две приказки и разбра.  Thinking Е на , втора тема прави.  Hug
Аз курбан на марката съм правила 3 год. , но се състоеше в това да отидем на черква , попа и чете за здраве , носим хляб и нещо друго с което после черпим. А ако щерката я нямаше или има ангажимент аз ходех с нейна дреха и после си я носеше един ден.  Peace Ма се изказах и аз .....  Whistling дано сте ме разбрали.  Joy

# 20
Е.................., оставих Ви няколко дни ,и Ва сварвам в нова тема. Е.........,Браво на Вас Hug
Безмалко да ва изтърва и тука!!!!! Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha
Как сте момичета?Отивам да Ва изчета/ в предната тема/.Хм......,да не Ва намеря пак към края а .......? Joy Joy Joy

# 21
Ало,ало ... тук земетръсен район град Габрово.
Как сте бе мили дами?
Аз съм с леко размътен мозък.

# 22
  • Пловдив
Деси --ама се полюляхти бе ейй.Добре че сте живи и здрави пък другото все ще се оправи. Hug Hug Hug Hug Hug

Мони--учителката добре че е до мен ,че иначе не мога да се оправя мила.То заплетена работа .
Но баба ще се научи щото е инат.

Тайта --аз в къщи си имам параклисче малко, и без кандило в дома си не стоя. Peace

Светле --ти ако се помотаеш още ще ни видиш подметките ,и ще има да четеш четеш.. smile3529 smile3529

Мастерче -много те обичам .

# 23
  • София
     Деси,къде ходиш? Ти изчезна, а след това имаше трус по вашия край.Да нямаш пръст в тази работа..?
     Хайде да пийнеме кафенце.Аз днес се замотах с разни задачи и чак сега поседвам за кафе.

# 24
  • Пловдив
Хайде малко смях намених..ТУК.....  ТУК...

# 25
Ами то момичета,какво да ви кажа ....
нямам пръст, а може и да имам
не знам  newsm78
То детето си беше от четвъртък до неделя в къщи.
И от два дена сме сами с таткото.
Ама то що не беше снощи ми е чудно..
Шегата настрана - беше страховито.
Бучеше и виеше страхотно и после люлеенето.

# 26
  • София
Аз курбан на марката съм правила 3 год. , но се състоеше в това да отидем на черква , попа и чете за здраве , носим хляб и нещо друго с което после черпим. А ако щерката я нямаше или има ангажимент аз ходех с нейна дреха и после си я носеше един ден.  Peace Ма се изказах и аз .....  Whistling дано сте ме разбрали.  Joy

пробвай с голямата! Ех, старост не радост! А сега трЕбва курбан на кучката да правиш! Ей, спасих и животеца, тя скимти, аз ревем с нея! Съкрати ми животеца!!!

# 27
                     Я,да скоча в блатото,че има да ви гоня утре  Laughing Аз отново съм се потопила в професионални води и хвърлям само по едно оченце да видя де сте  Laughing и какви сте ги натворили.
                     Какво бе това чудо днес  Rolling Eyes все с гости и скрити читатели.Ей,що не се включите вместо да шпионирате?Ето с тази темичка ви каним при нас  Laughing
                     Ей,такъв монитор ни е нужен

Последна редакция: вт, 15 апр 2008, 20:52 от Didia

# 28
Щеркоооо ти различаваш ли Л и Р?  newsm78
Писала съм маРката.  hahaha
А за кучката много МЕРСИ.   bouquet Ма да я пита човек , кво е правила да се е омотала в бризента. Ма нали е жива , а и на вас ви нЕма нищо. Praynig
Диде шпиони колко щеш , ма страх ли ги е , кво ли нещЪт да пишат.  Crazy Не хапем , а ги е страх...  Joy
Да си кажа без бой , аз съм едната скрита.  Peace hahaha

# 29
Момичета,
сега в 9 и 5 пак имаше земетресение,но по леко.
Отвратително е .Страх ме е да легна.

# 30
  • София
Ама нали знаеш, че вИ'дИм само на далеко,а то от близо гледам написаното..... Joy  Joy  Joy

Ама Глория после ми лижеше ръцете и скачаше по мен и лицето ми да целува. Благодарна беше, разбира тя гадинка малка! Така ме наваля дъжда докато викна помощ, че сега ме тресе и съм се увила в едни одяла и пия чай. А така крещех за помощ  Joy , че комшийте ако са ме чули и видели как лежим на земята в дъжда и  гушнала кучката са ме помислили за луда. Сега ми е смешно, ама преди 2 часа хич не ми беше! Незнам Златка как не изхвърче отнякъде!!!  Joy А когато най-накрая успях да извада телефоните и да се свържа с Пепи да вземе нож да реже бризента и той като се изхвърча по стълбите и паднал  Joy и счупи едната летва на перваза. Ама бехме като отряд по бързо реагиране!!!  Joy Ама нищо му няма сега излезна с приятели и на караоке после. Баба пък докато разбере какво става, вече беше пред инфаркт! Детето сновеше из къщата! Абе лудница!  Joy Сега я проверих Глория, добре е си е легнала в зиданата къща.

Деси, много страшно е това заметресение! Само веднъж съм усещала заметресение, детето беше малко на 7-8 месеца и докато се усета какво става, моята приятелка грабна детето и излезна от сградата! Дано спрат вече трусовете!

# 31
  • София
Ей ме пак тук, ходих да си купя ламиниран паркет за хола, защото махнах мокета.Купих много хубав, но се прецаках, щото е от Практикер, а там не предлагат безплатен монтаж. Sad. А там където предлагаха беше по скъп,но с монтаж.

# 32
  • Пловдив
Хей момичета ама хубавки сме си за това ни шпионират и четат. Та да си дойдем на думата.Ако искат са добре дошли всички при нас  Hug Hug Hug,само да няма заядливи и такива които си мислят ,че са хванали бога за рога.
Всички тука вече сме позитивно настроени и затова толкова млади се нароиха ,за което мисля че всички бабетки се радват. Hug Hug Hug Hug
Жабокряче--а на теб мила трябва да ти леем куршум за уплаха.Добре че мъж ти не се е пребил  ooooh! ooooh!по стълбите от бързане да спаси кучето ooooh!.Загрявай се да не изстинеш и ти.
Деси ---много лошо пиле ,ДАНО НЯМА ПОВЕЧЕ. Praynig Praynig Praynig
Няма да забравя 77г земетресението с епицентър Велин град какво беше страшно ,и също със бучене и ударна вълна, та затворената врата на терасата ни се трясна в стената и изрови мазилката.

# 33
Деси,напълно ти съчувствам------много е гадно.ДАНО..., да е за последно. Praynig

# 34
  • София
      Деси, спомням си едно земетресение/дали не беше във Велинград/ Бях бременна и бях в болница.Как всички излязохме по нощници навън и не можеха да ни накарат да се приберем.Но според науката винаги първите трусове са по силни,след това отслабват...Така, че няма да има по-голям трус.

# 35
Къде сте бе хора?Пак като лудите/що пък като Joy? Joy /сама да си говоря!
Деси,специално за теб за  да се успокоиш./дано да не се повтаря повече!/
                     Ученик влиза в час по логика:
             -Може ли гъбата за малко?
              Учителката:
              -Уфф,аз още не ви знам прякорите,така че Гъбата да излезе.
````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````
Изпит.Преподавател:
-Защо ми намигате?
Студент:
-Сигнализирам,че знанията ми са на привършване.
```````````````````````````````````````````````````````````````````````````````
Надпис на врата на селски двор:
"Чукайте по-силно!Глухо куче".
````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````
Семейство програмисти тръгват за море.Вече са на двора,когато жената казва на мъжа:
-Я се качи да вземеш трите куфара от горе!
Мъжът се качва и дълго време не се връща.Жената отива да го види защо се бави.Той стои насред стаята и брои:
-Нула,едно,две.....Един се губи!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Деси, разбрах/казаха по новините/ че в Габрово и градушка днеска  е валяло ?

# 36
  • София
     Абе, днеска нещо не ни върви писането.Имам чувството,че всеки си говори сам.Да пийнеме по чашка вино .Какво ще кажете?

# 37
аТАКА бе.....да пиинем по едно винце.
Ама то и камбани няма...... newsm78   . Няма кой да на събере newsm78

# 38
Е.....,хайде да пийнем по винце!
Ама, .....то и камбани няма newsm78-няма кой да на събере newsm78.

# 39
Деси, лошо е това нещо, ама щом друса значи изпуска напрежението и няма страшно!Разбираме ги ние в Русе нещата! LaughingЧе бая ни е люляло.И тази сутрин го усетихме , станахме с мъжо, ама пак си легнахме после.Дано няма повече, та да се наспите добре! : Hug
Запазена, добре че сте спасили живинката, другото минава.Сипи си малко ром в чая - по медицински препоръки!  Laughing
Хубава вечер и спокойна нощ на всички веселячки! Hug
Добра идея за винцето!Наздраве на всички ,които се присъединят!  love001

# 40
Нета ми прави проблем.Затова Ви желая лека вечер и без природни трусове Praynig/само от другите Joy/

# 41
Добро утро,само аз ли съм smile3515,4е рано-рано си стоя на компа.От мен smile3546  food010.Лек и спокоен ден,изпълнен само с положителни емоции на вси4ки newsm51

# 42
Добро утро! Simple Smile
И първото кафе за днес!
(признавам че крада картинки от старите теми Embarassed-ами не знам откъде да взема ,а пък искам и аз да почерпя! newsm03)
Деска,дано сте имали спокойна нощ - кажи! Simple Smile
Баба ви Марси хуква към КАТ да си тъкми книжката.
Хубав ден на всички!  love001

# 43
  • Пловдив
Добро утро момичета .
Спокоен ден на хората от земетръсната област.А на всички други приятен ден.

# 44
Добро утро и от мен
 Браво за спасеното кученце   smile3501 Марка....Днес как си?Нали няма поражения като настинки и тям подобни втрисания?Че иначе праШтам масажиста веднага....

Зичееее и аз ти обичам.МНОГО !!!!!

Жабчеее ... Виждам те - още нанкаш  Joy Joy Joy

Деска,как си?Дано да си се понаспала тая нощ,че с тия трусове ...Гадно!

Марси,Яге,Светле....как сте след снощното винце?А ? Кат гледам сервитьора.....Май добре сте се почерпили? hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy

# 45
  • Пловдив
ХАЙДЕ СТАВАЙТЕЕЕЕ....ДА СИ ХОРТУВАМЕ БЕ ЕЙЙЙ...

# 46
  • Пловдив

# 47
Хе-хеееееее.....изнамери ли ми снимката а?  И аз много те обичам да знаеш

# 48
  • Пловдив
ХЕХЕХЕХЕ..Като куче търсач съм .Пуснах търсачката. smile3534 smile3533

# 49
  • София
      Добро утро, момичета!Ето ме и мен.Днес няма да си бъда у дома и ще ви видя чак довечера/ако се вредя/Благодаря за кафето и пожеланията.Марси и аз крада картинки от стари теми.Няма ли някой да ни светне къде да ги търсим.
      Лек и приятен ден и дано да изгрее Слънчо!

# 50
ХЕХЕХЕХЕ..Като куче търсач съм .Пуснах търсачката. smile3534 smile3533

# 51
# 52
Добро утро и от мене !
Рядко пиша,но редовно чета Laughing

Ето и от мене малко линкове за картинки

http://www.glitterfy.com/tags.php

http://www.coolmyspacecomments.com/animations.html

http://www.istockphoto.com/file_search.php?action=file&text= … age=&within=4

Приятен ден на всички  мили дами във форума!

bouquet

# 53
Хайде по още едно кафенце...

Последна редакция: ср, 16 апр 2008, 09:01 от TheNMaster

# 54
  • София
    Зиче, Гъбката, благодаря ви за линковете! Ето какво намерих:

# 55
Яге,ма направо мислим еднакво днес....И аз бях намерила същата картинка  Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha  Ама я махнах като видях твоята  Joy

# 56
  • Пловдив
Крадли такива. smile3534 smile3534 smile3533 smile3533

# 57
  • София
Благодаря за закуската.Нека слънцето прогони облаците в душите ви!
http://www.2000greetings.com/mycard.htm?c=1235

# 58
# 59
Приветче , момичета! Мастерче , камбанарията на Зиче ме събуди.  hahaha Като се разлопа и аз се ококорих.  Joy Joy Joy
Марката е войн-спасител.  Hug
Гъбка , ще се възползвам от сайтовете. Мерси.  bouquet

Айде повече довечера , трябва да събера материал за писане , че и мастилото ми свършва... Joy Joy Joy Joy

Лек и весел ден.

# 60
  • София

Като нещете да пиете кафе в леглото все пак ви пожелавам да не сте сами.
Жабче ти пак подпали моторетката Laughing,а с мастило ще ти услужим. Браво на малкото жабе ,че е спасило Глория! Hug

# 61
Уф,днеска май ще се мре..... ooooh!  Много ми е високо кръвното(180/120) и така бе боли главата чеее...... Sick Sick Sick

МИШЕЕЕ,какво стана с децата?Пооправиха ли се?

# 62
  • София
Уф,днеска май ще се мре..... ooooh!  Много ми е високо кръвното(180/120) и така бе боли главата чеее......
Добро утро и от мен!TheNMasterче, от какво го вдигаш това кръвно? За сваляне мога да ти препоръчам чай или сироп от цвета на бъз, много бързо действа.

# 63
  • София
    Мастерче, слагаш краката в много гореща вода/колкото можеш да търпиш /, взимаш от фризера нещо замризнало в плик,завиваш го в един пешкир и си го слагаш на тила.За 10мин. кръвното ти ще започне да спада.,а на замразеният продукт нищо му няма.Хайде, бързо оправяне!

# 64
  • София
Е Мастерче, пий нещо за сваляне на кръвно.... Сетих се аз вино, ама после се сетих, че то вдига кръвното, щЕх добре да те подреда!   Hug  Мен малко ме боли гърлото, но по скоро е от това дето крещях. И мускулите са ми атрофирали, ама чайчета, аспирини и до утре съм ток!

Зиче, ама Жабата днеска ли ще ми я пращаш обратно, че аз пак съм разбрала недоразбрала!
Мишето си има мъж и ни забрави!  Whistling

# 65
Благодаря ви за съветите,ама цял ден съм на работа и нито фризер,нито гореща вода има,нито чай от бъз.....Ще търпя докато мога....После ще си тръгна,ако се скофти положението....
Кръвно вдигам на нервна почва и от умора.Правиха ми всякакви изследвания преди време.Всичко е наред.Сега го вдигам от умора.....

# 66
  • София
Чай от бъз продават и в аптеките, на пакетчета, потърси в близките аптеки.А за стреса и умората чай от маточина, пак от там.

# 67
  • София
Младеж влиза в аптеката и  се обръща към аптекаря:
- Дай ми един кондом , че съм канен на вечеря при гаджето. Страшна мацка е и после ще има продължение!
Взема го , излиза и след минута се връща:
- Абе , я дай още един , че и сестра и е много готина! Не е за изпускане!
Взема втория , излиза , след минута пак се връща и намига на аптекаря:
- Вземи ми дай още един. Като си помисля , тя и майката хваща окото ... Като ще е купон , поне да е!
Взема го и излиза.
Вечерта се хранят. Младежът мълчи и гледа в чинията си. Вечерята приключва - той продължава да гледа надолу и да мълчи. Накрая девойката го пита:
- Какво ти става? Всичко наред ли е? Цяла вечер не обели дума...
- Абе , всичко щеше да е наред , ако знаех че баща ти е аптекар...

Момченце върви с майка си по улицата.Минават покрай магазин за велосипеди.Детето спира пред витрината и започва да моли майка си:
 - Мамо , ще ми купиш ли колело?
 - Не може сега. Мама няма парички. - забързано отговоря майката и понечва да продължи , но детето настоява :
 - Е - е , мамо , хайде , купи ми колело де !
След кратък спор , майката решава да стигнат до компромис.
 - Мама няма парички сега. Хайде да вървим. Ако слушаш  , когато се приберем , ще играем на каквото поискаш.
Детето се съгласява.Прибират се и майката , вече успокоена пита:
 - Кажи сега на какво ще си играем?
Малкият тарикат хитро се подсмихва:
 - На семейство!
 - Добре. Какво ще правим?  
 - Искам да се съблечеш и да легнеш на спалнята.
Майката смутено:
 - Ама....
 - Е - е , мамо , нали обеща !
 - Е , какво пък... - решила майката , съблякла се и легнала на леглото.
В това време , малкият облича халата на баща си  и влиза с трясък :
- Браво ма ! К'во си ми се изтегнала тука ? Детето реве , иска колело . Марш да му купиш!
Мастерче мога само да ти дам доза смях и иди да си починеш. На никой не са дали медал за работа.

# 68
                        Привет,бабетки-кокетки и небабетки - кокетки.
                        Мастерче,къде го гониш това кръвно? Млада си за такива екстри.От мен съвет пии една голяма ампула вит С и си кукуряк за 10 мин. Laughing
                        Деска, пък аз докато не видях новините в 22 ч си мислех ,че източника на земетръса е на друго място  Laughing. 77 год чета  книга и започва една танкова атака в това време блока се люлее от труса,а моя милост реши,че изкреизва вече и си представя на живо четеното.Още малко и щях да се пиша при танкистите  Mr. Green нейсе включих  какво става и си викам: Как ще падне тоя блок,не може.В следващия момент си представям Скопие и си викам : как да не може ... може и ооооо аз съм вътре бременна в 7 месец.Дано всичко е отминало и да нямате подобни стресови ситуации.Брей,само как го написах  Laughing
                        Лек ден от мен.
                       Пак - докато пишехте 4 нови отговора -  Mr. GreenТа се сетих за един виц  Laughing посвещавам го на тъщите  Laughing
                        Мъж пие бира в бара.Влита приятеля му и вика:
                        - Да знаеш само какво стана преди минута ?!Голямо нещастие - кола прегази тъща ти.
                        Мъжът поглежда тъжно и отронва:
                        - Ужасно наистина. Барман дай една ТЪМНА бира.

# 69
Чай от бъз продават и в аптеките, на пакетчета, потърси в близките аптеки.А за стреса и умората чай от маточина, пак от там.
Благодаря ти Тайна....ще пратя някой да ми вземе...Аз не смея да излизам,че ми се вие свят....
Шпунц - мерси за порцията смях
Диде ей сега ще пробвам това с Ц- то...

# 70
  • Пловдив
Мастерче newsm45 --аз когато бях много напълняла и започнах да дигам така кръвно.Лекарите ми казаха ,че трябва да отслабна и се взех в ръце и го направих .Сега нямам вече никакъв проблем ,и се чуствам страхотно.Ако имаш време ела да те водя на масажиста и ще видиш колко ще ти помогне.
Та когато бях с високо взимах едно листо здравец и го дъвчех ,гълтах само сока .Нъмаш си представа какво действие има и колко бързо спада кръвното.Потърси ако имате градинка някъде отпред пред зградата и пробвай.Дано да се оправиш. Praynig Praynig Praynig Praynig Praynigче е много лошо било високото кръвно. ooooh! ooooh!

# 71
Зиченце, и аз бях доста килца преди....96....Сега съм 69....Свалих ги за година и половина.Ама когато съм уморена или ядосана пак го вдигам.....А и ми е ген високото кръвно....Май няма да мога да изкарам днешния ден....Ще си тръгна по някое време да си полегна в къщи че не се трае....Искам да съм на тишина,а ние работим на високи децибели(нали е студио)...Абе мани,мани...Днес ми е лош ден....

# 72
Много съм доволна за линковете за картинки!

Мастерче, дано вече си по-добре! newsm10.
Дано са ти помогнали съветите и  нашите пожелания за оправяне! И пази се!!!!!!!!!
Шпунц , мерси за дозата смях - добре ни идва на всички! Hug
Аз си подадох документите за нова книжка - ама големи кожодери това банките, бе.......! bashНа такса 36лв вземат комисионна 6.30. И това за какво? Ама това  е положението!
Хубав ден на всички - и бабетки и млади хубавици! Hug

# 73
  • Пловдив
Жабокряче --мама днес си я пращам да си Оди ,Щото масажиста вече не я иска ,а и тя е ОК вече.Пращам си ти я чистак нова ,и да не вземете пак да я развалите еиии..
Мишето си имаше проблем с малчо и затова не пишеше ,а и днес и се е развалил нещо компа.Но детето вече е добре няма от снощи температура, но излезна че е уши,не зъби ,та сега е на антибиотик защото са му забрали и двете.Някакъв вирус или незнам си кво там ooooh! ooooh!

МАСТЕРЧЕ-ОТИВАЙ ДА СЕ ОПРАВЯШ И ДА ЛЕЖИШ. Hug Hug Hug Hug HugОпитай здравеца! newsm78

# 74
Мутра се опитва да влезе в дискотека с котка под мишница. На вратата го питат: - А това животно защо го мъкнеш? - Казахте, че без мацка не пускате.
------------------
В трамвая се качват две маскирани и въоръжени мутри. Единия стреля в тавана и вика: - Всички на пода! Това е обир! Давайте парите! Полицията ги хваща още на следващата спирка и ги питат: - Защо решихте да оберете трамвай? Хората обират банки, а вие трамвай. - Ами стана грешка ... Гледаме отвън пише - "Банка ДСК"...
----------------------
- Моля, сипете ми бензин за 1 лев.
- Дайте си запалката да Ви я напълня…

------------------

Зиче ще пробвам миличка.Благодаря ти    bouquet  bouquet  bouquet

# 75
  • София
Радвам се за Жабче. Мастерче бягай в къщи и релаксирай,понякога и дългото стоене пред компютъра вдига кръвното.
 Зиче капнете му в ухото на детето -дебела мара нещо като алоето с дебели листа.
 Марси важното е ,че си с нова книжка и ще се возиш на воля,а за комисионните на банките нямам нерви да пиша.... 
 Тайна днес е специален ден за теб нека щерката ти да е здрава и щастлива.

# 76
  • Пловдив
Шпунц--знам я дебелата мара и много лекува .Измъчи се направо три дни.Вчера с месна упойка му пукаха и другото забрало. ooooh! ooooh!Но сега детенце е добре и врътка газе.

# 77
  • София
Зиче, нацелувай го малкия от мен. Това което Шпунц ти казва за дебела мара наистина е много ефикасно. Междодругото тя помага за много неща. Преди 5 години някъде и на сестра ми така и се беше обърнал един косъм под мишницата, че говорих с един познат лекар и той ми вика, задължително да се цепи, много е опасно. Обче една позната ми даде дебела мара и 3 дни подред белех отгоре ципата и я слагах под мишницата и буцата проби и изтече, няма такава гадост и накрая се показа леко и косъм и го дръпнах с пинсета, косъм около 5 см.... Ужас направо! Като бях бремена и ми се беше запушил един канал и събираше гной и ми изби едно като цирей. Гинеколожката вика пълна опойка за около 5 мин и се цепи, ама аз не и не. Дебела мара за около седмица и всичко изби и се изчисти, вече близо 3 години не съм имала проблем. Давала съм дебела мара и на баба за дядо... Абе много е добро, има ли някъде гной, веднага издърпва!

# 78
  • София
Благодаря Шпунц!

Ето малко почерпка за нейно здраве!

# 79
  • София

Ето и едно печено !

# 80
Дебела Мара дървото на живота ли е дето му викат(Crassula ovata ) ? Че аз имам това и да знам дали е полезно растенийцето...

# 81
  • София
Тайна, да ти е жива и здрава дъщеря ти! Зло да ви забрави!  Hug

Да, Мастерче, това е растението. Отгоре се бели ципата, преди да го ползваш.

# 82
  • София
Мерси миличка запазена марка.Пак се сетих за ужаса който изживяхме, от два дни не мога да спя!

# 83

Да, Мастерче, това е растението. Отгоре се бели ципата, преди да го ползваш.
Ееех как се радвам....Значи си го имам... Laughing  Laughing  Laughing

ТАЙНА... Много здраве,щастие,късмет и успехи на Дъщеря ти и по-малко проблеми.Да е жива и здрава!...

Извинявай,че по-рано не казах...Днес съм ужасно разсеяна,та докато разбера за какво става въпрос... ooooh!  Embarassed Embarassed Embarassed

# 84
  • София
Благодаря Мастърче! Няма нужда да се извиняваш, никой не е длъжен да помни чуждите проблеми Heart Eyes!

# 85
Тайна ,много здраве на дъщеря ти.

# 86
  • София
Тайна ,много здраве на дъщеря ти.
Благодаря grigori!

# 87
  • Пловдив
Тайна ..да ти е жива и здрава дъщеря ти и злото да я забрави.
Много късмет и щастие от тук нататък.

Мастерче аз мисля че не е това  newsm78.Дебелата мара се сади и най- много вирее на кравешко ако. EmbarassedИ е ниско растиние.Поне това аз съм използвала за моите деца.Даже на село му викаме -бабин квас.Ще се разтършувам и ако го намеря ще ви го покажа.Дървото на живота много прилича на него но то расте високо и със стебло а дебелата мара няма стебло.

# 88
Ха ! Така ли? Дано да има някъде снимчица да видя какво е....А в саксия вирее ли?Много обичам полезните растения....

# 89
  • София
Благодаря Зиче! Heart Eyes

# 90
Зиче, добре че малчо се оправя вече!
То се е измъчило милото - то ухо как боли!!!
Тайна, добра почерпка!Да ти е жива и здрава рожбата! HugИ да оставите всичко лошо зад гърба си!Напред - само хубаво!
А си мисля , че не това е Дебела Мара? newsm78Това е наистина дървото на живота и прилича, но мисля , че е друго.
А на Дебелата  Мара и аз съм потребителка и почитателка и си гледам на балкона в саксия.Листата са пак дебелички, но стеблото не става като дърво.

# 91
Тя и Зиче вече е казала за Дебелата Мара.(аз докато се намоткам , не съм видяла) Laughing
Мастърче, как си???Оправяш се нали?! Hug

# 92
  • София
Благодаря Марси!Аз и изпратих всички пожелания по скайпа. Heart Eyes

# 93

А това?Аз сега ровя из нета та дано го видя....

Марси,не съм добре....Към 16:30 ще си тръгна и като се прибера - ЛЯГАМ,че се чувствам като в безтегловност...

# 94
  • София

Мастерче аз мисля че не е това  newsm78.Дебелата мара се сади и най- много вирее на кравешко ако. EmbarassedИ е ниско растиние.Поне това аз съм използвала за моите деца.Даже на село му викаме -бабин квас.Ще се разтършувам и ако го намеря ще ви го покажа.Дървото на живота много прилича на него но то расте високо и със стебло а дебелата мара няма стебло.[/color]
Точно това имах предвид.Имам  го в сандъче на балкона а на село е точно върху л...о.
Тайна благодаря за почерпката,да черпиш и за внуци.... Peace

# 95
Значи е това така ли?Ще го търся сега да си го завъдя....

# 96
  • Пловдив
Шпунц аз много пъти съм го използвала и наистина голям ефект но тук няма от къде да намеря на село има много но е на 100км .Но със сигурност не е дървото на живота.

Онова е нещо такова подобно може и същото да е но по картинката не мога да го преценя.И аз се ровя .Ако го намеря ще пратя да видиш.Дебела Мара (Дърво на живота, Красула)
Дебелец (Бабин квас, Семпервивум)
Това като имена намерих.

# 97
  • Пловдив
Намерих го  ето и линк    http://www.zadoma.com/index.php?APP_ACTION=FLOWERS_INFO&FLOWER_ID=220

# 98
  • София
Зиче ще ти дам имам го. и аз тамън това намерих в гугъла. Но няма нищо общо с дървото на живота поне външно. Мойто е това:

# 99
Еее Зиче,Шпунц златни сте ! Линка не се отваря сайта бил спрян....
По-различно е от горната снимка...Ама разликата трябва да запомня,та да знам какво да търся.... Grinning

Да почерпя виртуално....

Последна редакция: ср, 16 апр 2008, 14:46 от TheNMaster

# 100
  • Пловдив
Шпунц същото е пиле защо не си по близо за да го използвам за детето .Но ще си насадя със сигурносн да си го имам защото голям зор видяхме докато го оправим малкия.
Мастерче намених го като -бабин квас това написах в гугъл.На Шпунц е същото.НО ПО ОТ БЛИЗО И СЕ ВИЖДА МНОГО ДОБРЕ   Peace Peace

# 101
  • София
А зиче, това дето расте на лайно е друго. Ние в Драгалевци, това дето е показала Мастерче му викаме дебела мара. На моята кума майка и има няколко саксий и е точно същото като на снимката на Мастерче, виждала съм го, понеже тя ме снабдпва мен с дебела мара. А това другото не съм сигурно какво му е името.

# 102
Марчице, номера е да разберем кое е лековитото растение,щото знам,че на различни викат Дебела Мара....Аз затова и не можах да науча кое е точно....

# 103
  • София
 Марката и ти си права. На дървото на живота в енциклопедиите също викат дебела мара. Аз като дете често имах болни уши и баба на село ми капваше от "Дебелата Мара" и така го знам.Иначе е ешевария или дебелец,а дървото на живота е красула. Имам и давам на който поиска,зимата не мръзне и не изисква никакви грижи освен светлина.

# 104
  • Пловдив
Тези които намерих съм ги използвала за ушите на децата си.То се казва бабин квас и дебелец

А дебела мара наистина се казва на дървото на живота..Дебела Мара (Дърво на живота, Красула)

ЕТО ГО дървото на живота ако от същото ти е давала значи и то лекува но аз лично за първи път чувам .

Последна редакция: ср, 16 апр 2008, 15:17 от zi4e

# 105
Шпунц,аз ще искам от тебе цветето  Blush

Зиче,моето дърво на живота е като това на снимката дето си дала...Само е мааалко по-малкичко....Много си го харесвам...

# 106
  • Пловдив
Да аз също имах но ми умря миналата година при пренасянето нещо стана .
Шпунц е права че само по селата му викат на това лековитото дебела мара и бабин квас.

МАСТЕРЧЕ А ТИ ПИ ЛИ НЕЩО newsm78 ЗА КРЪВНОТО КАК СИ!  Thinking

Последна редакция: ср, 16 апр 2008, 15:26 от zi4e

# 107
[
МАСТЕРЧЕ А ТИ ПИ ЛИ НЕЩО newsm78 ЗА КРЪВНОТО КАК СИ!  Thinking[/color]
Ядох(пАсох  hahaha ) листа от здравец 2 броя,пих една ампула вит. С ,ама нещо....хич ме няма....Боли ме отзад главата и ми се вие свят много лошо....Ще си ходя след един час,че да си легна.Колегата ще продължи...

# 108
  • Пловдив
Еййй момиченце веднага да си отиваш да лягаш че незнам ако дойда ще те пляскам да знаеш.Работата няма да избяга .Здравето е по важно и иди на лекар да ти беят нещо за сваляне на кръвното.
ЧУ ЛИ! smile3512 smile3512

Също и нещо анти депресант пий че ти си уморена и ти идва от напрежението.

# 109
Ами пляскай де...  То май това ми трябва,че мойто на работохолизъм мяза....

# 110
  • София
Еййй момиченце веднага да си отиваш да лягаш че незнам ако дойда ще те пляскам да знаеш.Работата няма да избяга .Здравето е по важно и иди на лекар да ти беят нещо за сваляне на кръвното.
ЧУ ЛИ! smile3512 smile3512

Също и нещо анти депресант пий че ти си уморена и ти идва от напрежението.

PeaceИди на лекар и не се прави на героиня ,че и аз ще ти се карам.

# 111
Мастърче, и аз се присъединявам към Зиче! Peace
Вдигай си хубавото задниче и направо към къщи!
Нямаш ли си лекарство за високо кръвно - щом и друг път ти се е случвало?
Всички си мислим , че работата е най-важното нещо и ще се срине без нас, ама се оказва , че не е точно така.

# 112
  • Пловдив
САМО ДА МИ ПАДНЕШ ЩЕ ВИДИШ ТИ!
Охххх с такъв живея от 33г та знам за какво става въпрос .Ще си умре на работата и хич не мисли да се лекува.Тъй че сте си направо за бой и той даже ви е малко.Човек по главите трябва да ви удари та дано ви дойде акъла в тиквичките .

# 113
Малей , изпапкахте ме с парцалките  Joy  Joy  Joy
Марси,а ти откъде знаеш че ми е хубаво задничето а?  hahaha  hahaha  hahaha
Следващият ни ученик е лекар.Не се притеснявайте...

# 114
А за Дебелата Мара - явно на различните места си казват така на различни растения, но явно подобни - с дебели листенца и се бели долната ципа и помагат за забрали рани.Това което аз гледам и доста използвам и то много успешно е по-различно.
А някой ползвал ли е дървото на живота - аз гледах едно много години , но не подозирах , че е лечебно Grinning

# 115
  • Пловдив
Парцалките ги плюем само теб си те оглозгахме. Joy Joy Joy
Мастерче като дойде този лекар ми го дай по телефона да му кажа да ти бие една конска инжекция против работохолизъм. Joy Joy Joy Joy

# 116
Марси,аз го ползвам за рани и изгаряния....

# 117
  • Пловдив
Вижте какво праве най голямата машина за пяна. #Crazy
http://www.fishki.net/comment.php?id=33825
А тази се преби..
http://en.4you.100links.com/video/?gclid=CN7L9r2f35ICFQgXuwodgjO … ;video_id=0104011

Последна редакция: ср, 16 апр 2008, 16:41 от zi4e

# 118
  • София
 Зичка два еднакви линка си пуснала newsm53

# 119
Шпунц,не са еднакви....  Joy Joy Joy
Пък Десито ни чете....Видях я.....  bouquet  bouquet  bouquet

# 120
  • София
Трябваше да има и 3-ти за шишко в басейн ,който после при редакцията го е изтрила bowuu

# 121
Ами да докато ви изчета,нали трябва да съм в час.
Докато си изпия кафето което предлагате и торта и бонбони и мъже....
Докладвам - няма земетресение и трусове.
Не спах спокойно а майка ми  пък спа с дрехите.
След земетресенията и градушката оживяхме и сега сме добре.

# 122
  • Пловдив
Момичета наистина бях пуснала за шишкото на не ми дава линк за него затова си го вижте от втори линк като свърши и се показват много други та той е басейн с един шишо.С вики умряхме да се смеем Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 123
Браво Деска....РАДВАМ СЕ,ЧЕ НЯМА СТРЕСОВЕ ВЕЧЕ ПРИ ВАС   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 124
  • София

# 125
Привет Деси!Браво,че вече  е спокойно под вас - и вие ще се успокоите! smile3525
Мастърче !Ти още ли си на работа бе моме!!!!!!!!!!! smile3513
А благодаря за сведението за дръвчета на живота! wavey
А на Зиче картинките не ги виждам на работа - секюрити Stop
Аз си тръгвам след малко - по-раничко, че сутринта закъснях(за компенсация Twisted Evil)
Приятна вечер на всички! newsm53

# 126
  • Пловдив
hit
Мочичета вие влизате ли в БГ-МАМА-аз до сега не можех и днес цял ден влизам бавно .

# 127
Нещо зацикли и при мен поне 1 час.

# 128
И при мен имаше проблеми след обяд по някое време( а на работа имам много добър нет) Embarassed
Сега като че ли е добре.

# 129
  • Пловдив
Марси ама мисля че не е от нета а от самия сървар на форума защото другаде си влизах без проблем.