Какъв крем за зърна ?

  • 54 197
  • 91
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 231
Аз ползвах лансинох. Той е без отмиване, но аз обикновенно се намазвах след кърмене.
Освен крема на мен основно ми помогнаха и едни чашки на Авент за предпазване на зърната. Не са особено естетични, но предпазват зърното от дразнене при допир със сутиена или дрехите и събират кърмата, която изтича между кърменията и не се налага да носиш превръзки или дрехите ти да са постоянно напоени с кърма.  Peace

# 46
  • Мнения: 295
Мустела преди да родя за подготовка на зърната, а след като родих Multi Mam Bioclin от който съм много доволна

# 47
  • Мнения: 1 153
Multi Mam на Bioclin - и аз съм много доволна от него, не се отмива, никакви проблеми със зърната нямам. В началото се мажех след всяко кърмене, сега на 1-2 дни веднъж.

# 48
# 49
  • Мнения: 1 336
Ползвам Гармастан, но не съм доволна. Авент има във веригата Хиполенд.

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Лансинох.Много останах доволна.Облекчаваше ме страшно много ,а и е без отмиване.

# 51
  • Мнения: 15
Авент, много, ама много съм доволна. още с първото мазане имаше подобрение.

# 52
  • Мнения: 529
Ползвах Лансинох,много съм доволна,също така ми попадна и една мостра на Авент също е много хубан.Препоръчвам ги и двата. newsm10

# 53
  • Мнения: 279
Авент, много, ама много съм доволна. още с първото мазане имаше подобрение.

 Peace

# 54
  • София
  • Мнения: 717
Медела Peace

# 55
  • Мнения: 264
ГАРМАСТАН. Ползвах го когато бях в родилното и малко след това. Много бях доволна, наистина облекчава още от първото намазване.

# 56
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Аз ползвах Лансинох, Гармастан и Дефламол. От Лансинох-а бях най-доволна. Бяха ми препоръчали и Multi-Mam на Bioclin, но не успях да го намеря.
А това, че не трябва да се измива преди кърмене е голям плюс.  Peace

# 57
  • Мнения: 2 374
Аз използвах Гармастан,много съм доволна.

# 58
  • Мнения: 317
Мустела - много е добър! Peace

# 59
  • Мнения: 2 111
Използвала съм Гармастан и Лансинох.
По-доволна съм от Лансинох  Peace

Общи условия

Активация на акаунт