ОБИЧАТЕ ли да се гримирате? Пролетта е тук! - 22

  • 20 797
  • 530
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 447
Ейй, постарала си се с конкурса. Браво!

 Peace

# 31
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Наистина е страхотен Hug  bouquet

# 32
  • Мнения: 4 447
Само дето е забравила да напише, че конкурса е: "ПРОЛЕТНО ДОКОСВАНЕ"  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 33
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Благодаряя ви!   bouquet

Само дето е забравила да напише, че конкурса е: "ПРОЛЕТНО ДОКОСВАНЕ"  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

А това не съм го видяла  ooooh!

Другия път ще се постаря повече с грима си  Thinking , сега като си гледам снимките и те са доста кофти.


# 34
  • Мнения: 4 447
Снимките не са кофти, Анабелка.
Просто гримът ти е едноцветен.
Няма динамика.
А и маааалко повече с инаблегнала на
цветята, които присъстват в тях.

Все още може да си редактираш
името на конкурса  Rolling Eyes Mr. Green

# 35
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Като заговорихте за едноцветен грим та искам да отбележа, че на анабелка и бебе ефи затова не ми е особено пролетен грима, защото много постно седи някак и добре, че са цветята да създават пролетно настроение Wink

# 36
  • Мнения: 957
Хахахаа никак не е едноцветен ама няма значение. Явно е от апарата.

# 37
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Хахахаа никак не е едноцветен ама няма значение. Явно е от апарата.


Не бе, видях, че са два нюанса аз, ама мойта асоциация с пролет е цветове, които си контрастират Wink
Иначе ми харесва гримът ти принципно Hug

# 38
  • Мнения: 1 354
И аз не мисля,че гримът и е едноцветен!
Нима,за да е пролетно трябва да е шарено? newsm78
Също така смятам,че с цвете и шарен грим става пък прекалено претрупано и стой като кич,а не като изкуството наречено гримиране.
Нима не забелязахте,че имаше доста хора,на които сенките стояха толкова вълнообразно,че все едно някоя баба с треперещи ръце ги е нанасяла.
Други не си бяха направили труда да си почистят качествено веждите,а на трети миглите им бяха стряскащи.
А тук оценяваме цялостното представяне за грим,т.е. победителя трябва да бъде този,който най много се е доближил до крайната цел. Peace

# 39
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 073
Един БРъз запис и отивам да гласувам.
Особено ми е любопитен дългоочаквания грим на Ефи Crazy

Аничке, ти па къде видя обидени, ма душа? newsm78

ПП. За мен асоциацията с Пролетен грим е точно шарено Peace

# 40
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Ами хубаво де, Лорън, но явно различно усещане имаме за пролетта, затова ти си гласувала по твоят критерий, а аз по моят Sunglasses

Ох, а за веждите кво да кажа(то малко гузен негонен бяга Mr. Green) ама моите са вечно на е**м страна и не мога да се справя с тях Sad

# 41
  • Мнения: 4 447
Има и една с мустачки.

Ама няма да кажа коя  Whistling

# 42
  • Мнения: 1 354
Незнам дали говориш за същата,ама тая с мустаците,май найстина не се усеща,че на снимките се виждат,защото всеки път са си там и с тоя фдт,стой като набрашнена мишка,ама айде....да не вадим кирливите ризи,че накрая да не останем без победител

valkata78 нали знаеш,че нямам лоши чувства и по-принцип си ми фаворит  Peace

# 43
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 073
Има и една с мустачки.

Ама няма да кажа коя  Whistling
Няма нужда, не сме кьорави Whistling

# 44
  • Мнения: 777
Аз май ще трябва да ги разгледам отново, че май и аз като Ан Ма съм недоскив...  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт