Грозните мъже най-подхождат на засукани мацки

  • 2 405
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 940
Предполагам, че за всяка жена мъжът й, съпругът й, е най-красив. От един красив мъж можеш да очакваш същото като и от един грозен мъж. Въпросът е да се поддържа чувството на влюбеност, да се обичате, да се желаете. Никога обичащ мъж не би изневерил, независимо от физическите му дадености.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 836
Не искам грозен мъж. Колкото и много да е готов да прави за мен, колкото и да ме обича и да ми е верен, ако не ми допада визуално, едва ли ще оценя грижите и старанието му. Отчитам го като грешка от своя страна, но не вярвам да го променя. Не бих могла да се обвържа с човек, който ме отвращава, пък бил той и много, много богат и щедър.

# 17
  • София
  • Мнения: 7 097
Моят мъж също не е красавец по форумските стандарти, но когато бяхме в периода на свалките, освен мен още доста колежки /защото бяхме колеги/ му бяха навити...Не мога да си го обясня, но има нещо в него, което привлича жените  Crazy
Същевременно му имам такова доверие, каквото дори на себе си нямам...

# 18
  • Мнения: 318
Какви са тези 'форумски стандарти' за карасота?  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 192
Аз не се определям за красавец, дори напротив Simple SmileSimple Smile Обаче по незнайни причини винаги съм бил все с красавици... Дори понякога съжалявам че не съм пробвал и с не толкова красива жена.
А мнението ми е че привличането по външния вид само е  малко първично.  При по сериозна връзка, брак, деца... външния вид на перфектния фитнес герой е посленото нещо което е от значение.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 836
Е, да, не е добре външния вид да е най-важното нещо, но нали ще деля едно легло с тоя човек, ще го виждам всеки ден, ще трябва любов да правим, как ще стане това, ако ме отблъсква физически? Не мисля, че ще издържа дълго.

# 21
  • Мнения: 192
Е чак оък да те отблъсква физически... твърде малко мъже са такива отблъскващи.
Когато се харесаш с някой това отива на заден план.

# 22
  • Мнения: 481
Аз също намирам съпруга си за привлекателен, но на друга жена, например, той може да се стори дори грозен. Красотата е нещо относително, но съм съгласна с теорията, че хората избират партньори, с които имат физическа прилика.
Ние, с моя мъж, като започнахме да излизаме заедно, често чувахме от хората около нас, че си приличаме. Сега, като висим с детенце по градинките, срещам семейни двойки с деца и опитвайки се да определя на кой приличат децата, често установявам че и родителите си приличат.

# 23
  • Мнения: 296
Е, да, не е добре външния вид да е най-важното нещо, но нали ще деля едно легло с тоя човек, ще го виждам всеки ден, ще трябва любов да правим, как ще стане това, ако ме отблъсква физически?
В духа на темата - отговорът е в  подписа ти май....Simple Smile Това в кръга на шегата. Иначе - не мисля, че е вярна констатацията. Поне не е правило. Рядко съм се замисляла какъв е партньора ми в очите на останалите. Доста време след като "ходехме" вече със съпруга ми, една приятелка вметна в разговор, че бил хубав мъж. И чак тогава почнах да забелязвам, че наистина прави впечатление на разни  девойки. Най-вероятно и това е било фактор, за да искам да съм с него в началото, но е било абсолютно неосъзнато. Така че -
Цитат
...Според автора на изследването- Джеймс Макнолти, в началото на връзката красотата на партньора има доста по-голямо значение. ...
не важи за мен.

# 24
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Докато пиех кафе тази сутрин попаднах на следната статия:
http://www.dnes.bg/article.php?id=50336

От сутринта стоя и си мисля....дали е така наистина....подсъзнателно винаги съм искала да имам до себе си красив мъж, но когато го имам го ревнувам....
Разпространено е мнението, че е добре мъжът да е по-грозен за да те обича повече, да се грижи за теб, да не ти изневерява и т.н.

Аз лично съм раздвоена по темата...само да вметна- в момента мъжът до мен не е красавец, но пък е толкова добър, интелигентен, възпитан, грижовен и т.н., че сякаш едното компенсира другото...

глупости
много ревнуваш

# 25
  • Мнения: 1 897
Разпространено е мнението, че е добре мъжът да е по-грозен за да те обича повече, да се грижи за теб, да не ти изневерява и т.н.
Аз лично съм раздвоена по темата...само да вметна- в момента мъжът до мен не е красавец, но пък е толкова добър, интелигентен, възпитан, грижовен и т.н., че сякаш едното компенсира другото...
Не мисля, че ако съпругът ми беше по-грозен щеше да ме обича повече.Не е логично.
Не е нужно мъжът да е грозноват, за да е добър, интелигентен, възпитан или грижовен.Няма как външния вид да компенсира останалите качества или обратното.
Аз не бих направила компромис при избора на любимия, не желая това да ми изиграе лоша шега в последствие.

# 26
  • Мнения: 2 161
А какво означава грозен мъж?Комплексно е това излъчване-визия,обноски,облекло.Историята помни грозни мъже,които са имали безброй жени.Но какво наистина означава красив мъж?Някоя тук показва снимка и пише:много ми е красив мъжа.Глупости!Най-обикновена физиономия.И ако е толкова хубав,защо си със снимка на актьор на аватара?Както казах,има няколко причини един мъж да има всяка,която си пожелае.

# 27
  • Мнения: 2 152
Права е Шанел
За някой красив мъж е сладникаво гейче с дебелички устни и настърчана прическа
За мен не

И защо ако не е красавец - изписан и сладникав, трябва да е грозен
Не може ли да е чаровен, симпатяга, да има чар и магнетизъм
Влизате в двете крайности - красив, грозен

# 28
  • Мнения: 1 897
Всъщност по този начин е формулирала темата си авторката.
Доколкото разборам тезата и е, че грозните мъже обичат повече, грижат се повече за половинките си и са по-верни. Което откъдето и да го погледнеш си е изпадане в крайност.
А иначе красотата, разбира се е относително понятие.

# 29
  • Мнения: 3 268
Колкото и да се правим на ударени,все си има общоприети форми за гразата и красота.Не говоря за крайности като изписани устни,сини очи,тен като на холивудска звезда и няколко плочки на корема срещу дебел 150 кг.,пухтящ,миришещ отблъскващ екземпляр с ужасен дъх и грозни зъби.За мен е важно един мъж да е чаровен,умен и да има излъчване.Не знам дали ще е красив за всяка жена,но привлича ли ме,това е достатъчно.Тръпката е важна.По случайност мъжът ми е красив,но ако беше само красив,нямаше да съм с него със сигурност.

Общи условия

Активация на акаунт