ВРАЦА - 14

  • 8 731
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Добро утро,и днес май ще си седим в къщи Wear UmbrellaОт както се върнахме от болницата малката е много неспокойна,не спи,ръчичките са и постоянно в устата и по цел ден се носим smile3511

# 16
  • Мнения: 2 425
Метко, ако имате люлка защо не пробваш, да видиш дали ще я успокои?

# 17
  • Мнения: 728
Здравейте.. ужасно време ей.. не може не до магазина човек да иде  Sad

Криско е по добре тая нощ е спал чак до към 5 и 30 и се е будил само 2 пъти да папка, до 7 не се и обади детето, тихичко си гука в кревата и се занимава самичък (чак не повярвах, че това е моето дете). Дадох му конска доза еспумизан и сега е малко по добре, затова пък много пръцка. голяма смехория.

# 18
  • Мнения: 728
Добро утро,и днес май ще си седим в къщи Wear UmbrellaОт както се върнахме от болницата малката е много неспокойна,не спи,ръчичките са и постоянно в устата и по цел ден се носим smile3511

 и ние сме така, а вече е почти 6 кг и ми окапаха ръцете.. а това че ръчъчките са и в устата постоянно е защото е почнал вече познавателния процес.. ти тябва да знаеш (вече си минала по тоя път), че скоро ще почне да си хваща играчките.

# 19
  • Мнения: 159
Red_Sonya, много се радвам за Крис...горкото се е намъчило тия дни  Sad
metkо, дано скоро детенце да се успокои .
Ние днес сме на консултация- ще се мерим и ще слагаме последната ваксина ДТК  cry Като гледам временцето се оправя, ама то както го гледаш ясно и в следващият момент аидеее...вземе че завали.



# 20
  • Мнения: 728
_baby видя ли я тази тема в майки бъдещи и настоящи? http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=284626.20

пуснала съм ти го от 2-ра страница без да искам

Последна редакция: ср, 16 апр 2008, 11:33 от Red_Sonya

# 21
  • Мнения: 2 425
Аз да ви попитам. Дадох на шефката си документи за продължаване на майчинството, след навършване на 9 месеца на Валенцето и въпроса ми е къде трябва да попитам, дали са внесени тези документи. Че разбрах, че ако не ги внесе ми се прекъсва майчинството  newsm78 Нямам време да ровя и да чета, а сигурно го има някъде в някоя тема.

# 22
  • Мнения: 0
ох ,и моите шефки са едни ,вчера ходих защото ми изтича болничния и ме карат аз да ходя да си подавам документите  Nature Sunny

# 23
  • Мнения: 2 425
То май счетоводителя трябва да дойде с теб, но не съм сигурна.

# 24
  • Мнения: 0
не знам сега са ги измислили толкова писаници-преди нямаше такива неща gydi

# 25
  • Мнения: 556
аз се бях приготвила да права меденките на Весето,обаче не знам колко брашно да сложа и ще я чакам да даде напътствие Simple Smile

# 26
  • Мнения: 728
ми бъркаш и слагаш докато поема и после почваш да замесваш като за питка но трябва да стане средно меко а не твърдо.
А и като слагаш топчетата в тавата гледай да не са много близо едно до друго защото много се надуват. И като ги дълбаеш гледай да е докато са топли защото после се чупят.

# 27
  • Мнения: 556
мерси Hug,само хапван и отивам да се залавям с приготвянето им.

# 28
  • Мнения: 3 042
Привет, момичета !

Аз не съм много редовна в писането.  Blush

Имам едно питане, ако някой знае кога идва във Враца и къде извършва прегледите д-р Венелин Алексиев - ортопедът от Горна Баня, моля да пише.
Знам, че преди идваше във Втора градска поликлиника, но сега нямам представа даже дали идва изобщо във Враца.

Поздрави на всички !   bouquet

# 29
  • Мнения: 3 042
Привет, момичета !

Аз не съм много редовна в писането.  Blush

Имам едно питане, ако някой знае кога идва във Враца и къде извършва прегледите д-р Венелин Алексиев - ортопедът от Горна Баня, моля да пише.
Знам, че преди идваше във Втора градска поликлиника, но сега нямам представа даже дали идва изобщо във Враца.

Поздрави на всички !   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт