Първа сладка тема за късмет, чак ДЕКЕМВРИ ни е ред!

  • 13 478
  • 296
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 357
Hriska - много сладка лентичка, ти ли си я слагаш или модераторите? Дано да ти е на късмет!
Invisible - това активно раждане ми звучи пълна глупост, едно че таткото ще е припаднала на първата минута, друго, че е много по-добре да си в болница за да може да се реагира при евентуален проблем...
Sacura - и аз още не съм казала на колегите си и се чудя кога да го направя, ама сигурно ще е след като мине следващия преглед и му се чуе вече пулса на бебчо. Ти гледай да си по-спокойна, да не им се нервиш много и може би няма да е лошо да им кажеш скоро за да спрат да ти дават най-динамичните задачи. Иначе ние сме 3 в офиса  и двете си планират отпуска заедно лятото, а аз се чудя как да ги спра, щотото не мога да остана сама в офиса в това състояние, ама да видим.
Beborina - дано оздравяваш по-бързичко, почивай си и повече витамини.

# 16
  • Мнения: 611
Добро ви утро милички , как сте Laughing
Беборина , дано оздравееш бързо , че е много кофти така  Hug
Биби , лентичката си я слагам сама  Laughing
Ако не знаеш как , питай ще ти обясня Hug


# 17
  • Мнения: 1 152
Аз още на никого не съм казала. На колегите не знам дали ще им кажа до 3-ти месец.... Чакам да мине поне първия преглед.

Пожелавам ви хубав ден, без гадене и лоши мисли.   bouquet

# 18
  • Мнения: 616
Добро утро и от мен  Hug  bouquet

Вчера си взех солен разтвор за носа, че и аз сутрин съм с хрема и сега като ми се отпуши още повече усещам миризмите  Sick #Crazy луда работа

Да ви питам как сте с пастата за зъби? Аз сутрин се давя като луда в банята  Laughing Laughing взех си няква дет уж по не е натрапчива пък да видим

# 19
  • Мнения: 88
Може да си изчислите най точно термина като добавите към последната дата на менструацията 7 дена примерно 15+7=22 .Надявам се че ви бях полезна  bouquet

# 20
  • Мнения: 611
Вижте какво открих  Laughing
Има много хубави клипчета , интересни са Laughing
http://health.discovery.com/beyond/?playerId=219475126&categ … ineupId=769305244

# 21
  • Мнения: 25
Здравейте и от мен. Hug Очакваме малкото човече на 2.12. и съм малко притеснена, защото баткото е едва на година и четири месеца и ще ми е трудно с две бебета.

# 22
  • Мнения: 616
Хриси мерси мила страхотни клипчета всичките до 9 мес. ги изгледах  Crazy Heart Eyes Heart Eyes

Добре дошла iv4e6aralieva    лека и успешна бременност ти пожелавам! bouquet Hug

Момичета как сте със секса? newsm78 Аз не съм си загубила желанието, но много ме е страх и не мога да се отпусна.

Позите по време на бременоста са
1-3 месец - всичко е разрешено;
3-6 месец - кучешката;
6-9 месец - вълчата.
За тези, които не знаят вълчата е :
Стоиш пред дупката и виеш!!!  Laughing Laughing

# 23
  • Мнения: 233
момичета, радвам се, че ви е харесало началното оформление! нанесох поправките засега, но мен си изтрих. тази сутрин ходих на лекар, защото вчера имах зацапване. видя кухо яйце. следобяд отивам при втори лекар, но първият ми даде направление за кюретаж и е много вероятно да ви изоставя, ако и вторият потвърди диагнозата.

# 24
  • Мнения: 277
Хубави клипчета- да. Мерси за линкчето. А някои знае ли как мога да си намеря от тези календари на еврофутбол, защото го разгледах при ноемврийските мами и ми изглежда доста полезен. smile3502

# 25
  • Мнения: 616
Бульовчее ох мило, силно се надявам да е сгрешила и да не се потвърди  Praynig Praynig гушкам те силно мила ...

# 26
  • Мнения: 277
Булъовче стискам палци много,много всичко да е наред и първия доктор да не е прав

# 27
  • Мнения: 1 152
Ооооооооооо бульовче, не. Дано не е вярно това! Hug

Аз от както усещах, че съм бременна само веднъж съм правила секс и умирам от страх. Embarassed

Последна редакция: ср, 16 апр 2008, 12:10 от Сасано

# 28
  • Мнения: 130
Бульовче,дано да не се потвърди диагнозата на първия лекар! Praynig

Аз като забременях с Ванеса също имах зацапване,но всичко беше наред.
Прегръдки и бъди силна какъвто и да е резултата!  Hug

# 29
  • Мнения: 611
Бульовче  Hug С теб сме Hug Ще изчакаме и второто мнение Rolling Eyes
Дано да е грешка Praynig


Беборина , сега забелязах , че и вие скоро ще имате РД  Laughing
На кой май е малката Ванеса Laughing
Цвети е на 10-ти , ще стане на 4 годинки Sunglasses
И ти си имаш едно теленце значи  Laughing Срашна работа са , а Crazy

Общи условия

Активация на акаунт