Отзиви за хотел СИГМА- Китен ?

  • 6 054
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 213

Споделете впечатления  за хотел  Сигма в Китен
Благодаря предварително

 Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 250
Ще си позволя да извадя темата от нафталина  Heart Eyes, и аз се интересувам от този хотел.
Има ли някой с информация и впечатления от тази година?

# 2
Много е приятно хотелчето. Аз от няколко години почивам там и сам много доволен - плажа е на 20-30м, стаите са хубави, чисто е и обслужването е на ниво. Като съотношение цена/качество е много добър вариант, а и тази година му правят основен ремонт и предполагам, че това лято ще е още по-добре.

# 3
  • София
  • Мнения: 969
Много е приятно хотелчето. Аз от няколко години почивам там и сам много доволен - плажа е на 20-30м, стаите са хубави, чисто е и обслужването е на ниво. Като съотношение цена/качество е много добър вариант, а и тази година му правят основен ремонт и предполагам, че това лято ще е още по-добре.
janev, ти май си управител или собственик на хотела  Wink ами сподели тогава какви са цените тази година, да речем за началото на юли.
благодаря

# 4
  • София
  • Мнения: 346
Опс!И аз ще чакам подробности,че  все още сме в чуденка!

# 5
  • Мнения: 1 175
И аз се интересувам от цени!

# 6
  • Мнения: 696
Не съм почивала там , но и аз преди година се интересувах.След като видях точно къде се намира -няма да си и помисля за там.Хотелът се намира на 100-150  метра от Зангадор, а миналото лято малко по надолу от него бяха направили и една друга открита дискотека.Така че който иска да не може да спи и почива нека отиде,  аз не. Naughty

# 7
  • Мнения: 61
 Споделям мнението на soniapro !!!Хотелът е в непосредствена близост до плажа,но с това се изчерпват неговите предимства...Местоположението му съвпада с епицентъра на купона - ЧАЛГА до зори  nnnuu дъни на 4-5 гласа не само от Зангадор,но и от дискотеката на плажа,чевермето и околните кръчми тип "Писан Кольо".Ако сте турбо-фолк манияк,харесва ви да гълтате пушека на колите,които фучат по алеята пред хотела,желаете да ви лапнат палеца на крака на пренаселения плаж "Атлиман",докато си хапвате вкиснатия дюнер...това е вашето място.
ПС:Моля върлите фенове на "курорта" Китен да не ми се сърдят.Пиша всичко това за хората,които не са запознати с обстановката и не е справедливо да си изкарат мечтаната годишна отпуска така : ban smile3511

Последна редакция: чт, 23 апр 2009, 16:14 от LEILA BEL

Общи условия

Активация на акаунт