изкрещяхте ли "бременна съм"?:)

  • 3 681
  • 119
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 029
Разбира се, казах първо на мъжа ми. Въпреки че беше очаквано и планирано, бях малко изплашена и не поднесох новината по особено тържествен и възторжен начин, както може би бих искала.  Бях се разплаках се от вълнение....

# 76
  • Мнения: 229
Ами аз не смеех да се зарадвам даже. След първа неуспешна бременност ме беше страх да кажа на близки и роднини. Знаеше само мъжът ми. Когато бях в средата на четвърти месец и вече се видя сърдечен ритъм - казахме на най-близките роднини. Може би месец преди да родя имаше още наши приятели, които тепърва научаваха. Може би бях повече суеверна отколкото трябваше , но важното е ,че родих прекрасно здраво момченце Heart Eyes

# 77
  • Мнения: 1 085
Аз много бих се радвала и естествено бих казала на мъжат ми първо на никой друг.После на майка ми защото е якушерка и да подготви баща ми  Joy и след като се обедя че наистина всичко е наред на целия свят бих изкрещяла от радост.Това е най - голямата ми мечта да стана майка.Както и на всички останали тук разбира се.Прегрътки от мен  Hug Hug Hug

# 78
  • Мнения: 149
При нас беше интересно и малко съмнително след няколко различни резултати от тестове, пък и не бяхме решили дали искаме дете точно сега или да поизчакаме. Само му казах, че ще ходя на лекар, за да се разбере окончателно и в този ден имаше 2 обаждания от мъжа ми с въпроса: "Какво стана?" Simple Smile И двата пъти нямах информация все още, но като разбрах, че съм бременна веднага му се обадих, за да се успокои и да може да почерпи за здраве на детето. Аз като разбрах веднага реших, че щом е станало значи ни е било време вече за нещо по-сериозно и различно.
Тогава ми идеше да изкрещя на цялата болница "бременна съм" Simple Smile

# 79
  • Мнения: 367
Веднага казах на мъжа ми,а той на всички Laughing Laughing Laughing Joy След първия ултразвук,докато се прибирахме видя приятел,свали прозореца и се развика"ще ставам таткооооооооооооо" baby_neutralМного сладък беше Laughing

# 80
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
не съм крещяла а май се стреснах -не ми се вярваше
Peace и аз така въпреки, че го очаквах.
Казах 1-во на мъжа ми, но с няколко часа закъснение, понеже бях при родителите ми, беше точно на рождения ми ден Laughing

# 81
  • Мнения: 2 825
Не съм крещяла. След първата неуспешна бременност, не можех дори да се зарадвам на положителния тест. Казах на мъжа ми, гушнахме се и аз се разплаках  Sad След първия ехограф казахме на родителите си, а приятелите ни сами се досетиха като почна да ми личи.

п.п. Първия път казвахме на всички и се радвахме много ...

# 82
  • Мнения: 4 753
Не съм крещяла, даже на никого не казвах... знаеха само мъжа ми и майка ми, а след тях разбра и докторката...  Peace

# 83
  • Мнения: 3 932
Не се и сетих да изкрещя, само гледахме с мъжото втрещено и невярващо  #Crazy

# 84
  • Мнения: 994
И трите пъти казах първо на съпруга си. После на майка ми и след това не помня - рода, приятели.
Нито веднъж не съм крещяла.

# 85
  • Мнения: 1 031


 Естествено, че на мъжа ми казах първа.

 Но въпреки, че бременностите ми бяха желани, като видех двете чертички и се стрясках.

И аз така Grinning

# 86
  • Мнения: 4 335
Разбрах ден преди рожденният ден на мьжа ми,из4аках до другия ден да му направя подарька HugАз не крещях,ама той...

# 87
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Не не съм крещяла.Беше планирано, но се стъписах, не очаквах да се получи още първия месец. Crazy

# 88
  • Мнения: 4 621
Не, не съм крещяла.
Казах само на мъжа ми, по късно на всички останали Peace

# 89
  • София
  • Мнения: 163
Когато разбрах,че съм бременна, не. Но месец по-късно крещях " Бебетата са две, ще си имаме близнаци! Grinning"

Общи условия

Активация на акаунт