Какво е вулгарно?

  • 10 096
  • 212
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 940
Късата коса, не подострената, в никакъв случай не е вулгарна. Вулгарно е, ако си с къса изрусена, перхидролена коса, тъмен тен,  яркочервено червило, очертани устни с по-тъмен молив и все подобни красоти.
Вулгарно е къса пола и ботуши над коленете, малка блестяща чантичка...
Вулгарно е всичко, което е без мярка.

# 16
  • Мнения: 281
Прашката за мен е вулгарна.

Последна редакция: ср, 16 апр 2008, 08:51 от Мария Лу

# 17
  • Мнения: 4 195
Вулгарно е всичко, което е без мярка.  Peace
Точното изречение според мен  Peace

# 18
  • Мнения: 1 897
Вулгарно е всичко, което отказваме да приемем, защото е в разрез с представите ни за добро, красиво, нормално, естетично...

# 19
  • Мнения: 3 423
Наскоро, гледайки тази жена, си
помислих - вулгарна, ама много.

Кърменето на обществени места не
е вулгарно, защото контекстът, при
който се изважда гърдата навън, не
е като това да си размяташ циците,
влизайки в обществения транспорт.
Как изобщо може да се лепне етикет
вулгарно за кърмене, непонятно ми е.

# 20
  • Мнения: 152
...миииииииииии, вулгарно е това животно, което е неграмотно и необразовано  до безобразие, но със самочувствие на член на кралско семейство...
 и всъщност вулгарно е описанието на Булгарно...което няма нищо общо с шопското "арно", но пак показва нещастието на един народ.
Вулгарно много прилича и на краставицата, а в краставицата има 99% вода...

# 21
  • Мнения: 2 161
Как изобщо може да се лепне етикет
вулгарно за кърмене, непонятно ми е.
Лиска,така го чувствам,така го казвам.Може би заради някоя вулгарна,която е кърмила на публично място.

# 22
  • Мнения: 620
Каруцарски псувни от устата на жена.
Прекалено фамилиарничене в определени ситуации.
Това с поддръжката на външния вид е просто грозно.

# 23
  • Мнения: 3 405
Вулгарно е да се смята, че всички трябва да имаме една и съща представа за вулгарното.

# 24
  • Мнения: 750
Сега се сетих,че лилавото за мен е вулгарно.
Също така е вулгарно кърменето на публично място.

Шанел....пак се опита да блеснеш и пак неуспешно!
За лилавото-пак не си права.Да разбирам ли,че 50% от жените са вулгарни,само защото носят лилаво.Ако е така,днес разбрах,че съм вулгарна.До скоро имах къса коса.Имам лилава чанта и лилави сандалки....кърмела съм на обществени места!А сега ще си ушия и къса кожена пола за да бъда наистина вулгарна! Mr. Green
  А!Също така и псувам.Е,не каруцарски....но,има хора на които акъл не може да им се набие(то да е ... да им го набие човек),та на такива освен една българска да им теглиш,друго не остава!

По темата-вулгарно е да видиш мъж в нощен бар  как си го е извадил и си го мачка докато те 'опипва' с поглед!
  Вулгарно е да говориш за повръщано докато приятелят ти обядва.Вулгарно е се оригнеш докато питаш сервитьора за реколтата вино което имат.Вулгарно е да повърнеш в басейна докато компанията с която си яде десерта си на маса до басейна.
Вулгарно е мъж да лежи гол на плаж който не е за нудисти с пораснал от възбуда пенис докато дечица до него строят пясъчни замъци....Има много неща които мога да нарека вулгарни!
Но,жена която кърми на обществено място не е в листата за вулгарност при мен.

# 25
  • Мнения: 2 161
Е,Джейн,такъв дълъг пост.Ако не друго поне блеснах.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 176
Вулгарно е жена да плюе или да се почесва между краката.
Когато мъжете го правят обаче, не се приема за вулгарно, друга е думата.

Вулгарно е да се смята, че всички трябва да имаме една и съща представа за вулгарното.
Абсолютно.

# 27
  • Мнения: X
Вулгарно за мен е примерно това:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=284736.80

# 28
  • Мнения: 3 447
Прашката за мен е вулгарна.

Абсолютно. На едно от първите места е даже.

# 29
  • Мнения: 3 447
По темата-вулгарно е да видиш мъж в нощен бар  как си го е извадил и си го мачка докато те 'опипва' с поглед!
  Вулгарно е да говориш за повръщано докато приятелят ти обядва.Вулгарно е се оригнеш докато питаш сервитьора за реколтата вино което имат.Вулгарно е да повърнеш в басейна докато компанията с която си яде десерта си на маса до басейна.
Вулгарно е мъж да лежи гол на плаж който не е за нудисти с пораснал от възбуда пенис докато дечица до него строят пясъчни замъци....
Леле, Джане, с какви неща си принудена да се сблъскваш  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт