Какво е вулгарно?

  • 10 082
  • 212
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 161
Да не забравя,че темата за това защо някои хора не желаят деца,е супер вулгарна за мен.

# 31
  • Мнения: 122
Вулгарно ли........
......... за какво говорим, за определена гледка на жена, която не ми харесва ли.......
.... любимата жена бих я харесал и с олющен лак, и с къса коса, и с намачката блуза, и в лилаво, и с или без прашка........
......... за останалите не гарантирам, че и без тези неща в дадена ситуация няма да ми се сторят вулгарни.......... може и от една дума само.......

# 32
  • Мнения: 5 940
И аз кърменето на обществено място, особено в кафене, не го намирам за особено естетично, но заради подобно изказване в друг подфорум тук,  бях определна от доста народ като комплексарка, имаща проблеми с мъжа си. С изказванията за кърмене трябва да се внимава, защото има доста чувствителни, с модерните за сезона цветове също.

# 33
  • Мнения: 3 405
Неплачещий, поетична душа си ти  Grinning

# 34
  • Мнения: 2 161
но заради подобно изказване в друг подфорум тук,  бях определна от доста народ като комплексарка, имаща проблеми с мъжа си. С изказванията за кърмене трябва да се внимава, защото има доста чувствителни, с модерните за сезона цветове също.
Чудо голямо!Ще си избърша премрежените от сълзи очи и ще продължа да пиша със сетни сили.

# 35
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Вулгарен е прекаленият и несъобразен с възрастта и особеностите на лицето грим. Ужасявам се, като видя ученички на по 15 - 16 години, наплескани с възможно най-ярките цветове червила, и то така нескопосно нанесени, че изглежда, сякаш носът и устните са едно непрекъснато цяло ... Вулгарно е да се натъкмиш с камуфлажни гащи и изящни пролетни обувчици. Вулгарно е да си пълен и да се навлечеш с тесни дънки с ниска талия, а за по-голяма красота да си сложиш късичко блузе до над пъпа. Вулгарно е да пушиш в едно помещение с бременни жени, деца или болни хора. И най-накрая - винаги ще си вулгарен, ако не бъдеш себе си, а копираш чуждо поведение, за да се правиш на интересен и за да ти обърнат внимание.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Кърмачки с лилави блузи, да се обединим!  Laughing

# 37
  • Мнения: 2 196
Прашката за мен е вулгарна.

Абсолютно. На едно от първите места е даже.
Видели сте вие вулгарност...друг път.
Снощи имах честта не само да видя прашката на една дама, ами и щедро показващата се буйна растителност из под въпросната прашка.Животът вече никога няма да бъде същият.
Въпросната дама беше отдавна прехвърлила 60-те.

# 38
  • Мнения: 2 161
Кърмачки с лилави блузи, да се обединим!  Laughing
А 90 дневното неподстригване?Ще го докажете ли?

# 39
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Скоро се подстригвах, но мога брутално да блесна с рошави вежди.

# 40
  • Мнения: 2 070
Кърмачки с лилави блузи, да се обединим!  Laughing

Хайде! Тъкмо се чудех в коя поредна кауза да се впиша, нали съм на всяко гърне мерудия.

Ух Шанел, как пък може да си ми симпатична, но почти винаги да сме на различни мнения, да му се невиди. Яд ме хваща.

# 41
  • Мнения: 2 478
За мен винаги вулгарни са били голите снимки в списания на  бременни жени.
Вулгарно ми е поведението на много млади момичета и отношението на по-възрастните мъже към тях.
Вулгарно е псуването,независимо от мъж или жена.
Вулгарни са ми и по-голямата част от чалга певиците.

# 42
  • Мнения: 152
Видели сте вие вулгарност...друг път.
Снощи имах честта не само да видя прашката на една дама, ами и щедро показващата се буйна растителност из под въпросната прашка.Животът вече никога няма да бъде същият.
Въпросната дама беше отдавна прехвърлила 60-те.
...аз щях да отида да я питам естествени ли са...  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 2 448
Наскоро, гледайки тази жена, си
помислих - вулгарна, ама много.
С нищо не ми се стори вулгарна. За разлика от кърменето на обществени места и то без изобщо да се опиташ да го направиш поне малко по дискретно. Виждала съм жени да кърмят и да гледат с един поглед "от високо" сякаш да подчертаят "аз съм майка". Все едно само те са такива., а която не си е извадила гърдите да си храни детето и всички да я гледат не е?!

# 44
  • Мнения: 2 161
Ух Шанел, как пък може да си ми симпатична, но почти винаги да сме на различни мнения, да му се невиди. Яд ме хваща.
А мен питаш ли ме!

Общи условия

Активация на акаунт