Щом има планирана бременност...

  • 3 369
  • 60
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 186
Не помня вече.Беше тооолкова отдавна. newsm78

# 31
  • Мнения: 750
Всичко може!
Няма невъзможни неща на този свят.
Само едно-да си обуеш панталона през главата.

# 32
  • Мнения: 2 254
Какво "оставяне на течението" ми разправяте...знаехте какво ще последва, не ми се правете  Mr. Green Това си е един вид планирано, па макар понякога и набърже скалъпен план (за некви пет минутки).Да изокат само онези, без чието съгласие се е случило.

# 33
  • Мнения: 2 161
Странно ми се вижда. Удря този ден и час и полягвам с краката горе.
Под планиране не разбирам в 12 часа да си свалиш пантофката и да си вдигнеш краката.За мен планиране означава да избереш правилният човек,правилният момент.Този човек не е задължително дърт,грозен,но опитен.Този човек е такъв,че да те предразположи достатъчно за да изпиташ минималната болка и неразположение.Този човек те изненадва с прекрасно подбрано място и на следващият ден никой,освен вас двамата не знае какво се е случвало по късни доби.За мен е непоносима мисълта за първата ученическа любов с пъпки по гърба и мутиращ гласец,който свършва скорострелно,незнайно точно къде-може в теб,може в процепа на дивана и после седите и се чудите:ние направихме ли го,не го ли...Това имах предвид под планиране.Да се довериш на подходящият човек,който ще остави възможно най-доброто усещане в теб.

# 34
  • Мнения: 6 992
Е, планирах, де, реших, че  тоя човек става, след като около месец ходихме заедно и по липса на подходящ подарък за именния му ден, мдам.... Joy
Ма не беше особено приятно усещане.
Още си го спомням с ужас Joy. Нищо, че бяхме 2 години и половина след това заедно, та ми се пооправи впечетлението от тая работа.

# 35
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
... и по липса на подходящ подарък за именния му ден, мдам....

Joy

Браво бе. И на рождения ден какво му подари?

# 36
  • Мнения: 6 992
 Mr. Green
Не помня, Бу, помня датата, на която е роден, но не мога да се сетя за подаръците, които съм му подарявала  Laughing
Но мисля, че съм се била отчела за двете следващи години за всички празници  Laughing

# 37
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Моето (дефлориране) беше планирано. Голямата ми детска лЮбов ме разкара, понеже бях още девствена и аз се комплексирах Crazy Намерих един батко, който свърши "черната" работа. Проблемът беше, че после едва го разкарах, лепна се за мен и ми ревеше денонощно, беше гадно.
Както и да е, това беше една от глупостите ми, вършени на младини Whistling

# 38
  • София
  • Мнения: 38 475
Ей днес е четвъртък, не е петък! Naughty

По въпроса - аз го планирах, защото почти всички покрай мен вече го бяха направили, трябваше и
аз да съм в крак с модата, знаете как е.
И напиването преди това го планирах.
Мислех се за много куул, ама май се влюбих и писах стихове.
Разни от типа на "кръв по пясъка" Mr. Green
Но е верно - от много планиране - стана много смотано.

# 39
  • Мнения: 35 960
Мислех се за много куул, ама май се влюбих и писах стихове.
Разни от типа на "кръв по пясъка" Mr. Green


т. е. на плажа ли го правихте  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 2 556
Моят "план" беше да отлагам въпросния процес, докогато е възможно, защото ме беше страх, и то много  Crazy Въобще не помня как съм се навила, но ми трябваше доста време, за да се престраша да пробвам въобще.

# 41
  • Мнения: 2 161
Точно така,кажете си го естествено.Че някои тук ми объркаха представите със "страхотен първи път".Според мен има "страшен първи път".

# 42
  • Мнения: X
Хм, моят пък беше пиян първи път Thinking

# 43
  • Мнения: 9 865
Цитат
За мен това беше една неприятна, но абсолютно наложителна стъпка - нещо като трамплин за бъдещето. Планирах го единствено като време. Беше ми безразлично кой ще се падне на ред точно в този ден...

Анджак!

# 44
  • Мнения: 5 940
Не стана по план. Ако се върна назад, бих планирала да съм много влюбена, да е красиво като в "Открадната красота".

Общи условия

Активация на акаунт