Търся си богат мъж!Спешно!Как да го намеря?

  • 9 329
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 165
Вижте на какво попаднах. Надявам се да не е обсъждано вече във форума.
Та, по-надолу ще прочетете поста на едно двадесет и пет годишно американско момиче, пуснат в сайт за запознанства.

Къде бъркам?

Уморена съм да се мъча напразно. Аз съм красиво (всъщност изключително красиво) 25 годишно момиче. Интелигентна и изискана. Не съм от Ню Йорк. Търся да се омъжа за човек, който печели най-малко половин милион на година. Знам как звучи това, но имайте пред вид, че да печелиш милион на година означава да си средна класа в Ню Йорк, така, че изобщо не мисля, че се целя прекалено високо.

Има ли в този форум мъже, които печелят по 500 хил. и отгоре? А има ли жени, омъжени за такива мъже? Ще ми дадете ли някакви съвети? Преди ходех с един бизнесмен, който печелеше около 200-250 хил. на година. Но с него ударих на камък - 250 000 изобщо не стигат за да живея в Central Park West (бел. Longanlon - това е престижен квартал в НЙ). Познавам една жена от групата ми по йога, която е женена за банкер в инвестиционна банка и живее в Трибека (друг скъп квартал), а тя дори не е толкова хубава, колкото мене, нито е особено умна. Какво прави тя и какво да направя аз, за да стигна нейното ниво?

Ето какво питам по-точно:
- Къде излизат богатите неженени мъже? Барове, ресторанти, спортни салони?
- Какво търсят те в партньорката си? Бъдете честни мъже, няма да ме обидите.
- Има ли някаква възрастова граница, в която да се целя? (на 25 съм).
- Защо някои жени, които живеят разточително в най-богатите квартали са толкова тъпи? Виждала съм истински тъпи, скучни патки, които са женени за невероятно богати мъже. И съм виждала убийствено красиви момичета да седят самотни в барове за запознанства. Защо става така?
- За мъже с какви професии да се оглеждам? Всички знаят за адвокати, банкери, лекари, но колко всъщност получават тия хора? Къде излизат вечер?
- Как решавате дали да се ожените за една жена или просто да я държите като любовница? Защото аз се интересувам САМО ОТ БРАК, не от срещи и гаджета.

Моля, задръжте си обидите - аз честно и почтено питам. Повечето жени мислят по същия начин, но го крият, а аз поне си казвам кое как е. Нямаше да търся такъв тип мъже, ако не смятах, че съм повече от достойна за тях - като външен вид, култура, любов и умения в домакинството.

# 1
  • Мнения: 2 161
Поне е честна.

# 2
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Обсъждано е вече.

# 3
  • Мнения: 1 165
Интерес е отговорът,който тя получава във форума от един брокер Grinning.
Ето тук ти е грешката:

Прочетох поста ти с голям интерес и сериозно се замислих над твоята дилема. Не ти губя времето, защото се класирам според твоите критерии - печеля над 500 хил. годишно. Но така , както ги виждам нещата, ти ми предлагаш, чисто и просто, една много скапана сделка. Ето защо: ако махнем всичките глупости, дето си ги наговорила, това, което предлагаш е проста размяна - ти предлагаш своите прелести срещу моите пари. Просто и ясно. Обаче има още едно съществено нещо - твоята красота ще намалява с времето, докато парите ми - не. Всъщност, много е вероятно аз да печеля все повече през следващите години, но е абсолютно сигурно, че ти по-хубава няма да станеш.


Така, че икономически погледнато, ти си амортизиращ се актив, докато аз съм актив с увеличаваща се стойност. И не само, че ще се амортизираш, ами амортизацията ти ще се покачва всяка година. Ти си на 25 и вероятно ще останеш доста секси в следващите 5 години, но все по-малко секси всяка следваща година. После красотата ти ще започне да избледнява и на 35 вероятно няма да ставаш за нищо.


Така, че ако си говорим по брокерски, не е изгодно да те купя за дълго (което ти всъщност предлагаш), а по-скоро да те ползвам за кратко и да те продам бързо. Ако смяташ, че говоря грубо, ще ти кажа следното - ако моите пари изчезнат, същото ще направиш и ти, така, че и аз трябва да имам някакъв вариант, когато красотата ти се изпари. Просто е - както ти поставяш условията, има смисъл да си ми само любовница, а не и жена.


Отделно от това, в началото на моята кариера научих много за ефективността на пазара. Затова се чудя защо момиче като теб, “интелигентна, стилна и изключително красива”, не е успяла да си намери чичко-паричко до сега. Трудно ми е да повярвам, че ако си толкова готина, колкото казваш, мъжът с 500-те хиляди на година все още не те е намерил, пък ако ще и само за да те пробва.


Надявам се, че съм ти помогнал, а ако размислиш и започнеш да се даваш на лизинг, обади се.
Източник: http://longanlon.bloghub.org/181/
Какво мислите Вие? Не смятате ли,че това е изконна мечта на всяка една девойка? Или поне на тези, който не оценят по достойнство собствените си качества и търсят по-лесния начин за добръ живот. Смятате ли,че такави психика и нагласи са нормални?

# 4
  • Мнения: 660
Да това е мечтата на всички жени,но не всеки си го признава...
Е моят не е богат,дори напротив,ама аз пак съм си доволна,о да и аз съм хубаво момиче Mr. Green

# 5
  • Мнения: 214
леле, тези направо убиха всичко детско мен!!!!!!! Как може така да се разсъждава. Че то  това да не е пазар за коне и кобили. Тия хора нямат ли чувства.

# 6
  • Linz
  • Мнения: 11 619
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=270228.msg6637275;topicseen#msg6637275

Обърнете специално внимание на последния пост.
 Tired

# 7
  • Мнения: 25 454

Няма значение. Важното е да се привлече повече внимание към блога на уважаемия съфорумец.

# 8
  • Мнения: 620
Момичето е откровено,момчето- право. Laughing

# 9
  • Мнения: 5 647
леле, тези направо убиха всичко детско мен!!!!!!! Как може така да се разсъждава. Че то  това да не е пазар за коне и кобили. Тия хора нямат ли чувства.

Какви чувства, когато става въпрос за пари. Отговорът на брокера ми допадна много, защото е абсолютно прав.

# 10
  • Мнения: 2 401

Няма значение. Важното е да се привлече повече внимание към блога на уважаемия съфорумец.

Чий блог бре? Аз не съм го взимала от блог.

# 11
  • Мнения: 1 165

Няма значение. Важното е да се привлече повече внимание към блога на уважаемия съфорумец.
Въобще не искам да привлека вниманието към този блог. Не влизам много често във форума и затова не съм забелязала,че е пускана тази тема.Моля, модераторите да я изтрият.

# 12
  • Мнения: 283
хайде стига вече с това пускана непускана, и с тези забележки за правописни грешки. много се дразня лично аз, ако искам да ми се правят забележки ще си говоря със свекърва ми няма да влизам във форума............
иначе по темата, чета я за първи път, защото работя и не следя постоянно форума, но истински се забавлявах- този пич е казал 100% истини, само че по неговата логика той трябва на всеки 5-10 години да си сменя жените, защото нито една жена не може да спре хода на времето
другия вариант е да не се жени никога само да сменя любовници
а най-често разпространения вариант е - мъжете се женят по-любов докато са още бедни като натрупат пари започват да трупат и любовници, жената помрънка помрънка, после свикне, писне и и гледа поне да му храчи парите, накрая и тя си хване един млад беден любовник за разкош и така нататък  Laughing докато свят светува
извинявам се ако някой съм обидила с 1вите  изречения, но нали всички тук сме твърде готини за да сме заядливи и свадливи  Wink

# 13
  • София
  • Мнения: 3 786
Момичето просто се е осмелило да каже открито това, което много други жени си мислят, но не смеят да кажат.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 064
Не е вярно, че по неговата логика ще си сменя жената непрекъснато. Неговата логика е отговор на нейната - какво ТЯ предлага. А той може да не търси за брак красавица, която след 10г няма да става за нищо. Ако той търси друго, не е нужно да си я сменя.

Общи условия

Активация на акаунт