Защо има татковци, които не държат да виждат дечицата си?

  • 11 254
  • 121
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 599
muzka  човека за който говоря е брат ми... няма да ви казвам как се чувства и как целува снимките на детето си.... 
Честно казано аз пък не мога да повярвам , че съществуват пък такива  #2gunfire  #2gunfire  бащи като цитираните по- горе... да каже ,че си имал друг баща... то кръвта вода не става... и никой не може да замени истинските родители....  Майките могат само да са благодарни , че не живеят с тези мъже

# 31
На този татко според мен хич не му пука нито за детето нито на жената. При случайните срещи , го обзема едно голямо чувство на вина, за постъпката която е направил и затова се държи мило и с любов. Това чувство за вина веднага изчезва след като приключи срещата и се появява от време на време когато сегашната му приятелка го зареже или се скарат. По мое мнение татковците започват да обикват истински рожбите си малко по късно , примерно  до 1 годинка, така че ако той ви е изоставил докато детето е било още малко  нямай надежда голяма.

# 32
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Това са мухльовци, за съжаление голяма част от българските мъже са такива. Не търся нищо от него, ако може да не го виждам съм щастлива, но да се сеща, че има две деца само по празници - не, това не е баща! Muzka , аз поне не съм чувала за баща, ойто се грижи за детето след като са се разделили с майката, такова им е възпитанието - децата са на майката и щом се разделят, той деца няма. Идиоти!

# 33
  • Мнения: 1 599
Това са мухльовци, за съжаление голяма част от българските мъже са такива. Не търся нищо от него, ако може да не го виждам съм щастлива, но да се сеща, че има две деца само по празници - не, това не е баща! Muzka , аз поне не съм чувала за баща, ойто се грижи за детето след като са се разделили с майката, такова им е възпитанието - децата са на майката и щом се разделят, той деца няма. Идиоти!

не съм съгласна с теб.... не всички хора са такива!!! Не може ме да слагаме под един знаменател всички мъжете както и жените...понеже аз познавам и жени зарязали си децата и не ги интересуват децата им...
А относно бащите има мъже които след като се разделят с жените им.... търсят децата си ... даже и дела водят, за да ги виждат водят   bouquet

# 34
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Aia, брат ти е едно изключение, което затвърждава правилото  Wink

# 35
  • София
  • Мнения: 1 456
.... до 1 годинка, така че ако той ви е изоставил докато детето е било още малко  нямай надежда голяма.

Bundi,
само за протокола, ние си тръгнахме от къщата му няколко месеца след като се роди дъщеричката ни.
Той едва ли някога щеше да ни изостави, но атмосферата в която ни поставяше да живеем и отношението към мен и детето, беше един от поводите.
Аз не тая надежда, че някога ще се върне при нас, а бих искала да проумея  механизмите на подобно поведение и ако е възможно своевременно да направя правилните крачки, като целтта ми е  детето ни да не страда и да не чувства липсата му.

NikolForAll
, дано не си права и има изключения. За съжаление аз не мога да дам пример за изключение, но нали всички ниесме хора с чувства и емоции. Те нямат ли нужда да виждат и да усещат дечицата си. Та те са плът от плътта им, както се казва.  Thinking

Aia
, сигурно брат се чувства точно така както аз очаквам да се
чувстват всички бащи, които не живеят с децата си.
За съжаление той е сред малцината. Дано намери начин да се споразумее с майката на детето и да се виждат, пък дори в нейно присъствие в началото.

# 36
  • Мнения: 1 599
muzka,  NikolForAll брат ми заведе и дело... и дай боже скоро да може да си вижда детето... аз наистина не мога да разбера такъв баща, който да не иска да си вижда детето... за жената ок... ама собственото си дете ужас ...

# 37
  • Мнения: 2 723
И за мен темата е актуална.
Нашият татко вече 8 седмици има нещо по-важно от срещата с детето.
Странно ни е, защото сме жени.
Сигурно и те си имат своите причини, за съжаление можем само да гадаем.
И да се тровим, което не е никак здравословно  Naughty
Ако не иска да вижда детото какво ти пука каква е причината?

# 38
  • София
  • Мнения: 1 456
И да се тровим, което не е никак здравословно  Naughty
Ако не иска да вижда детото какво ти пука каква е причината?

Ми, ако причината е нещо, което бих могла да
отстраня или променя да го направя сега, а не след години да си каже какво му е пречело, но да е твърде късно и никой вече да не го интересува "защо?"
Може би някой татко или поне мъж ако се включи, би могъл по-реално да погледне въху едно такова поведение.
Никси, много си права, че то женското мислене е абсолютно различно и можем само да си гадаем.

Мисля си, ако изобщо не ни вижда т.е да избегнем и случайните срещи, дали пък няма да се трогне?!Може би защото знае, че така или иначе ще ни види, защо да си прави труда специално да звъни. newsm78

# 39
  • Мнения: 2 723
Ми, ако причината е нещо, което бих могла да отстраня или променя да го направя сега, а не след години да си каже какво му е пречело, но да е твърде късно и никой вече да не го интересува "защо?"

Ама виж сега, ако човека не иска да си види детето ти и на челна стойка да застанеш, той пак ще намери нещо дето му пречи...
Ще му пречи времето, работата, настинка някоя, твое лошо отношение, новата му връзка, кривото му настроение и т.н и т.н
Не се трови излишно с неща, които не зависят от теб.

# 40
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Никси ме знае,и аз съм една от тези мами,на който таткото си е бил дузпата.Дъщеря му е на 1.4.месеца и той не я е виждал от 09.07г..,не я познава,не я поздрави за първият и рожден ден,не знае ,че тя вече ходи,учи се да говори......
Много ме болеше,питах,защо и защо,но сега вече не питам нейскам и да знам,защото той не е ;татко; на моето момиченце,а само биологичен такъв.

# 41
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 438
Преди 2 г бях с момче по -малко от мен с 8г .Беше само секс и така след1 месец  връзка забременях -до тогава си мислех че съм ялова и не ме е било грижа. Работех в Гърция и си мислех че ще си осиньовина детенце .Като разбрах че съм бременна му казах защото си миллех че така е правилно.Подчертах че не искм и не очаквам нищо ,но му дадох да разбере че за аборт не мисля.Заминах за Гърция бременна ,защото знаех че сега наистина 'е трябат пари и си казах че ще работя докато мога ,но тои реши да доиде с мен .Уредих го и работихме заедно беше не лека работа но тои не говореше нищо за бременноста ,аз също.Влязох в 7 мия и ре6ихме да изкараме 2 3 дни в Атина преди да се приберем .Там ми каза че ще бъдем заедно и ...му повярвах.Върнахме се аз в моя град роднините ме видяха с корема напред и им казахме какво сме решили После тои си отиде в неговия град да кайе ха техните и поваче не се обади.Има продължение ,но поста стана мн. дълаг а може и да не е интересно.

# 42
  • Мнения: 123
Така така говорим за татовците ,а да не забравяме че има и такива майки. Аз знам една и се чудя майка ли е изрод ли е .Е като видя подобни теми и ме хваща яд, да беше я писала' Защо има хора които не даржат да виждат дечицата си'. Че за бащата по ми се вижда нормално ,но не и оправдано подобно поведение, но за майката нищо неможе да я оправдае.

# 43
  • Мнения: 157
....че за бащата по ми се вижда нормално ,но не и оправдано подобно поведение, но за майката нищо неможе да я оправдае.

Е в това е големия проблем, че изоставянето на децата от бащите е толкова популярно, че вече ни се вижда нормално. Няма нищо нормално в това да направиш дете и да го изоставиш - да не се вълнуваш има ли нужда от нещо, здраво ли е болно ли е.....
Питам се как живеят тия хора, как спят спокойно, как ядат... не си ли здават въпроса дали тяхното дете не е гладно...

# 44
  • Мнения: 51
ЗДР.
  bouquetПознавам татковци който си "отглеждат" сами децата-но не те си ги отглеждат ,а техните майки!
Този факт прави ли ги -самотно отглеждащи децата си? newsm78Не е важно само да финансират за отглеждането............... ooooh!Такива с лопата да ги ринеш.
Според мен може да има само един на този свят който да НЕ се интересува от футбол,бокс,новата кола,комшийката как се е барнала,алкохола,риболова и Т. Н........- до болка познати удоволствия за мъжете на всички.....а за децата -тя мама ще ги гледа........
ИМА ЛИ ТАКИВА  ДА ПОСТАВЯТ ДЕЦАТА СИ ПРЕД ВСИЧКО-МЪЖЕ?????????????ЕХ тази НАДЕЖДА!!!!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт