С какво да направя отпечатък на краче/ръчичка?

  • 21 532
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofiq
  • Мнения: 192
Ако не държите отпечатъците да са в албума, ВИЖТЕ ТОВА Иначе аз ги очертах горе-долу с химикал

Ето тук има възможност за доставка
http://www.moebebe.com/catalog/index.php?cPath=81

# 31
  • Мнения: 4 753
С темперни и/или водни ще стане,
но не слагай прекалено много вода,
за да не стане разплескан отпечатъка.

С по-гъста боя става най-добре.
 Peace

И нанеси боята с гъбичка,
като следите да не остават линии.
Съвсем нежно без да натискаш,
за да останат гънките непокрити.

Така отпечатъка ще е свеж и готин.

 Peace 

Може да направите отпечатъците на отделен бял лист, после да ги залепите в албумчето... Ние така направихме, защото знаех, че ще стане голяма мацаница...  Crazy  Направих доста неуспешни опити, докато налучках консистенцията на боята и успях да отворя ръчичките на сина ми, че и той стискаше силно в юмруче...

# 32
  • София
  • Мнения: 5 693
Аз ги направих с водни боички Simple Smile
Иначе продуктити на Бейби арт са страхотни! Peace

# 33
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Може просто да се очертаят ръчичките с химикал или фулмастер, не се занимаваш с бои, измиване и пр. Simple Smile


Лошото е ,че не е толкова просто....

# 34
  • Мнения: 2 825
И ние с чрвило ги направихме, но може да купиш безвредни бои, от тези които са за рисуване по кожата.

# 35
  • Мнения: 1 896
За гипсова отливка вижте и тук - прави се с подръчни средства, освен гипса де.

# 36
  • Мнения: 335
Аз взех отпечатък на крачето с обикновенно мастило за печати,обвих крачето в самозалепващо фолио,допрях крачето до мастилото и след това допрях крачето до определеното място за отпечатък в албума и се получи много хубаво.

# 37
  • тук и сега
  • Мнения: 124
Ако не държите отпечатъците да са в албума, ВИЖТЕ ТОВА Иначе аз ги очертах горе-долу с химикал
  Peace
и ние имаме такъв отпечатък-много е удобно, понеже стои като албумче (може да се затвори), може да се оцветои отпечатъка, а и могат да се направят няколко опита предварителни и чак след като ти хареса отпечатъка да се остави глината да изсъхне  Hug
п.п направихме отпечатъците, когато детето навърши 6 месеца - хем крачето стъпва стъбилно, хем ръчичката е отворена  Hug

todorovibg, мисля, че имам същото комплектче за отпечатък, което описваш. Но искам да си оцветя самия отпечатък (в моето няма специална боя). Кажи ми с какво мога да го направя.

# 38
  • Мнения: 4 451
И двете ми момиченца имат такива албумчета. И на двете правих отпечатъците с обикновени водни боички. С четка нацапах дланта и стъпалцето и ги отпечатах върху страничката. Heart Eyes

# 39
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
С темперни боички  Heart Eyes за деца, пише, че са безвредни.

# 40
  • Мнения: 660
Аз ги направих с водни боички, защото се мият най-лесно. Чудех се за боите за яйца, но като се сетих на мен колко време ми отнема да се изчистя после, се отказах.

# 41
  • Мнения: 259
Аз ги очерах с химикал точно 1-та година.  bouquet

# 42
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 330
Записвам се да следя.

# 43
  • Мнения: 11
с фон дьо тен става добре  Hug

# 44
  • Мнения: 1 674
с темперни боички става супер

Общи условия

Активация на акаунт