толерирате ли темите за имената

  • 3 244
  • 103
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 695
Не ми пречат, давам си мнението с удоволствие.  Laughing
Щом ги пускат, сигурно имат нужда да проучат общественото мнение.  Peace

# 91
  • Мнения: 11 607
Не ме дразни...но бих искала след това автора на темата да каже как са кръстили детето......

# 92
  • Мнения: 1 586
Не ми пречи да си кажа мнението........... Mr. Green

# 93
  • Мнения: 1 121
Толерирам ги разбира се, нали затова е форума-всеки да си пита каквото го интересува Laughing Аз също бих питала за името, ако имах колебания. Да, моето мнение е най-важно, но пък би ми било интересно дали името, което съм избрала е харесвано.

# 94
  • Монтана
  • Мнения: 220
Не ме дразни...но бих искала след това автора на темата да каже как са кръстили детето......
  Peace

# 95
  • Мнения: 864
Не ме дразнят такива теми  Peace
На който не му харесва да не ги чете  Simple Smile

# 96
  • Мнения: 801
Всеки си има свободен избор, който иска да пише, който не не. Толерирам всичко, затова са и форумите.

# 97
  • Мнения: 343
Темите за имената не ме дразнят. Аз не бих избрала име на детето си по този начин, но няма лошо да се сондират мнения във форума - той е за това.
Но другият тип теми: "Имам още 5 дни до цикъла, но ми се яде тортичка и ми се подуват палците на краката - бременна ли съм?" просто ме хвърлят в музиката. Не че се подигравам с мечтата на момичетата да имат бебе, но просто този тип въпроси са напълно безмислени.

Последна редакция: чт, 17 апр 2008, 01:27 от Rina77

# 98
  • Мнения: 451
Не толерирам такива теми- никога не ги отварям. За детето си избрахме име което ние с мъжа ми харесваме. Адреана.

# 99
  • Варна
  • Мнения: 161
... / освен да си правим номер постове  Laughing/ ... Laughing Laughing Laughing
А аз да питам какво значение има колко поста си пуснал? Аз влизам всеки ден т.е всяка нощ, чета си това което ми е интересно и ако имам мнение пиша, а не за да трупам постове.
По темата - Не ме дразнят такива теми 

# 100
  • Мнения: 7 723
Толерирам ги. Винаги взимам отношение по въпроса...
...и а точици си трупкам така... Grinning

# 101
  • Мнения: 3 932
Reaкцията ми и в двата случая се свежда до  newsm25, но сами по себе си темите не ми пречат, просто ги подминавам...

# 102
  • Мнения: 523
Всеки си има свободен избор, който иска да пише, който не не. Толерирам всичко, затова са и форумите.
Така мисля и аз !

# 103
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Трупането на точки в тази тема спира сега.

Общи условия

Активация на акаунт