Новак съм-помогнете!

  • 3 564
  • 95
  •   1
Отговори
  • Мнения: 39
Здравейте и от мен!
Казвам се Павлина и съм на 30 години. След година и половина опити най-после заветните две чертички!!!
Спрях да пуша, пия фолиева киселина.
Кога трябва да отида на лекар!!

# 1
  • София
  • Мнения: 4 035
Колко време ти закъснява,ако питаш мен отивай бързо-все пак е трудно забременяване. Честито и много радост и успех  bouquet

# 2
  • Мнения: 13
Първо да ти честитя,пожелавам ти едно прекрасно бебче!А относно кога да отидеш на лекар,ако не си го направила още отивай веднага!!!Няма за какво да отлагаш.

# 3
  • Мнения: 206
след 10 дни Peaceуспех

# 4
  • Мнения: 1 477
Честита радост!Отиди веднага на лекар.Няма защо да чакаш...

# 5
  • Мнения: 39
Днес ми е втори ден закъснение!!! Четири теста положителни-

# 6
  • Мнения: 27 524
честито  Hug Аз отидох веднага, след като разбрах. Така според мен е правилното.  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 145
Здравей Павлина!
Хубаво е да споделиш дата на последен цикъл и да може малко по-конкретно да ти отговаряме!
Важното е да си спокойна сега и да си избереш възмойно най-добрият АГ,който да ти следи бременноста! Много е важно, аз самата смених 3-ма и се чувствах зле, че все избързвах!
Според термина си, можеш да започнеш да пишеш в темата отчетни и там ще получиш изключително много инфо от бъдещи майчета като теб! Това от мен Лека безпроблемна бременност ти желая и най-прекрасното бебе на света!   bouquet  Hug
П.С на коя дата ти беше първия ден от  цикъла?

# 8
  • Мнения: 9 481
Честито!  bouquet
Желая ти лека и безпроблемна бременост!
Давай го по-спокойно, щом е толкова желано бебчето Wink и посети гинеколога за да започва да следи събитията Peace
И да ни кажеш какви ще са гащите /сини или розови/ когато разбереш! Laughing

# 9
  • Мнения: 1 273
честито  Hug Аз отидох веднага, след като разбрах. Така според мен е правилното.  Simple Smile

И аз така  Peace

Честито и лека бременност   bouquet

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Честито!
Отивай,пък лекарят ще ти какво следва.

# 11
  • Мнения: 138
честито  bouquet! аз веднага след като разбрах, че чакам бебче  се поразрових за добър лекар и като се уговорихме с него веднага отидох!

# 12
  • Мнения: 203
честито...аз един ден след като разбрах бях на лекар поради други причини..и от дума на дума ме пратиха при акушерката и го видях за прав път, но на мен ми закъсняваше месец и половина вече (бях си сигурна). А след това докато си избера доктор чак в края на 3 месец и всичко си е ок! Peace

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Честити и от мен!

Аз като видях положителния тест и веднага грабнах телефона да си записвам час за преглед. И естествено нищо не се видя. Според мен може да изчакаш няколко дни и тогава да отидеш. УСПЕХ!

# 14
  • Мнения: 2 090
честито  Hug Аз отидох веднага, след като разбрах. Така според мен е правилното.  Simple Smile
И според мен  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт