Има ли Infanrix Hexa и Prevenar в България?

  • 6 590
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19 266
При следващата ваксинация ще бъдем в БГ и трябва да купим ваксините там. Док каза, 4е няма как да ги пренеса от тук. Имам някакъв спомен,4е ги има в БГ, но трябва да съм сигурна.

# 1
аз сам ваксимирала детето си с инфанрикс,да вима го,но infanrix hexa i prevenar ще ида в аптеката и ще попитам,по касно ще ти кажа кам 22

# 2
# 3
# 4
  • Мнения: 1 984
да. уви. ако за инфарикса има вариант то за превенар няма никакъв... ние не сме нормална страна...

# 5
  • Мнения: 19 266
Ох, нямам думи просто. Нашият педиатър беше убеден, 4е ще ги има в БГ. Поне Превенар е много известна ваксина. Про4етох във форума, 4е някои родители са я  купували от Гърция, но това не ми се струва добра идея. А дали мога да я пренеса или е твърде опасно Thinking Не о4аквах, 4е вси4ко ще е толкова сложно  Confused

nadia28, откъде купихте Инфанрикса?

tonev, кой е вариантът за Инфанрикс?

# 6
  • Мнения: 1 984
Ох, нямам думи просто. Нашият педиатър беше убеден, 4е ще ги има в БГ. Поне Превенар е много известна ваксина. Про4етох във форума, 4е някои родители са я  купували от Гърция, но това не ми се струва добра идея. А дали мога да я пренеса или е твърде опасно Thinking Не о4аквах, 4е вси4ко ще е толкова сложно  Confused

nadia28, откъде купихте Инфанрикса?

tonev, кой е вариантът за Инфанрикс?
пентаксим + хепатит б ваксина. 99% от лекарите в БГ не само че не са чували за превенар, но и смятат че е безполезна???  #Crazy  #2gunfire /впрочем същото казват и хемофилусната... като дойдете спазвайте календара по който сте започнали а не по тукашния. и не даваите да ви правят мантута или бцжта, особенно ако имате вече една доза!

# 7
  • Мнения: 11
razbrah 4e skoro i v BG 6te ima Prevenar,no ne znam to4no koga.Verjatno do kraja na godinata,a moje i po-rano

# 8
  • Мнения: 1 984
razbrah 4e skoro i v BG 6te ima Prevenar,no ne znam to4no koga.Verjatno do kraja na godinata,a moje i po-rano
сполай ти за добрата новина ! можеш ли да кажеш кой ще го внася? /може и на лични/.

# 9
В София има Превенар вече, ТрейдКонсулт го внася. Те доставят и инсулини.

# 10
Има ли в България ваксина за менингит? Как се казва, къде може да се намери и кога се прави?

# 11
  • Мнения: 1 984
Има ли в България ваксина за менингит? Как се казва, къде може да се намери и кога се прави?
има. за какъв менингит точно ти трябва?

# 12
# 13
  • Мнения: 19 266
Neis Vac C e менингококова ваксина, но май още я няма в БГ.
А Превенар в аптеките ли се купува или директно при лекарите?

# 14
  • Мнения: 1 984
Neis Vac C e менингококова ваксина, но май още я няма в БГ.
А Превенар в аптеките ли се купува или директно при лекарите?
ако са я внесли до дни ще се появи... дано ... че ние пак лепнахме някакви стрептококи...

Общи условия

Активация на акаунт