Епилатор....

  • 4 373
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 493
-Браун 5375 ,149лв

Moя е такъв и съм си много доволна Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 1 176
И аз съм доволна от Браун.
Въоръжи се с търпение и дерзай.   Grinning

# 17
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 163
НА КОЛКО ГОДИНИ ТРЯБВА ДА СЕ СМЕНЯ ЕПИЛАТОРА?
МОЯТ ГО ИМАМ ОТ 2000 ГОДИНА И ПРЕДИ ГО ПОЛЗВАХ МНОГО РЕДОВНО.

# 18
  • София
  • Мнения: 9 965
Не съм чувала да има срокове. Старият ми беше от 98 и все още работи, но почна да трака, освен това е по-шумен и по-бавен...но можеше да се ползва още Simple Smile
Сега имам като на iskra_p, от 2-3 месеца и много ми харесва.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 176
Аз ще си купя нов, когато пинцетите вече не хващат всички косъмчета.
Имам го от 2 години.

# 20
  • Мнения: 171
А излизат ли ти подкожни косъмчета?
Аз искам за краката, преди го ползвах редовно, но от 1 година спрях и сега като си ги махнах ми излезнаха много подкожни косъмчета.

b_ivanova , вече не. Имах го и аз този проблем в началото, но съм си намерила начина да противодействам - 2 пъти седмично пилинг, всеки ден крем за тяло и то по-наситен, тъй като кожата на краката ми е доста суха. И споменатата пудричка след епилация. Нормално е да ти се появят подкожни косъмчета, щом известно време не си ползвала епилатора, но с времето и ако ексфолираш и подхранваш редовно кожата, този проблем преминава. При мен поне стана така.

# 21
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Braun Silk epil http://appliances.market.dir.bg/fscat.php?firm_id=3691&id=3269

Не са скъпи, много съм доволна.

# 22
  • Провинция
  • Мнения: 509
Благодаря на всички за отговорите.Все още не съм си купила епилатор,но за сега съм се спряла на BRAUN като марка.Надали скоро ще мога  да си взема такава машинка,че сега около бала нямам много излишни финанси,но при първа възможност ще си купя и ще се похваля.

# 23
  • Мнения: 59
да и аз бих се спряла на браун...

# 24
  • Мнения: 2 229
Аз обаче горещо ти препоръчвам, преди да дадеш 100 и кусур лева за епилатор, да пробваш дали ще се справиш с болката! Whistling Помоли някоя приятелка, все за 3 косъма ще ти дадат да видиш какво е, защото ако си се бръснала толкова време и директно минеш на епилатор може бързо-бързо да се откажеш... Confused

# 25
  • Мнения: 272
Аз имах Philips с дискове,но започна много бавно да ги маха явно са се поизносили и от две години имам на Braun с пинсети и съм доволна.

# 26
  • Мнения: 272
Използвам го навсякаде. Naughty

# 27
  • София
  • Мнения: 1 936
Моят е такъв
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09027090
Супер доволна съм. Преди имах Браун, стар модел, но беше с малко пинсети и бавничък.
Сега с този се епилирам навсякъде, смятам, че е невероятен!
Първоначално се бях спряла и аз на Браун, но исках пинсетите да са изцяло метални /стария ми беше с такива/.
А сега дори и скъпите им модели са с пинсети от едната страна метални, от другата пластмасови.
Нямам им много доверие и не съм сигурна колко време ще успявят да захващат косъмчетата, затова си взех епилатор с дискове.
И определено не сгреших  Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 171
Моят е такъв
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09027090
Супер доволна съм. Преди имах Браун, стар модел, но беше с малко пинсети и бавничък.
Сега с този се епилирам навсякъде, смятам, че е невероятен!
Първоначално се бях спряла и аз на Браун, но исках пинсетите да са изцяло метални /стария ми беше с такива/.
А сега дори и скъпите им модели са с пинсети от едната страна метални, от другата пластмасови.
Нямам им много доверие и не съм сигурна колко време ще успявят да захващат косъмчетата, затова си взех епилатор с дискове.
И определено не сгреших  Heart Eyes

Lodsi, има ли ефект от обезболяващата приставка? Надявам се да не се налага скоро да сменям моя, но да имам предвид когато му дойде момента  Wink

# 29
  • София
  • Мнения: 1 936
Lodsi, има ли ефект от обезболяващата приставка? Надявам се да не се налага скоро да сменям моя, но да имам предвид когато му дойде момента  Wink
Не знам дали знаеш, но тази приставка представлява една пластмасова част, която се поставя на главата на епилатора и има малък отвор.
Т.е. действието й се състои в това, че ограничава площта на дисковете и така те захващат по-малко косъмчета. Затова би трябвало да боли по-малко.
Така че тя всъщност не обезболява по никакъв начин, а дава възможност епилирането да става по-бавно като се отскубват по малко косъмчета.

Общи условия

Активация на акаунт