Разни приказки

  • 6 702
  • 85
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 123
МАТА!!!!

БАААААААХ ти пича!!!! Дай го насам - пу първа! Особено ако е над 45 - просто си е мой тип отвсекъде...


аааа таковата ..., какво за детето и далекогледството...  Embarassed

# 1
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 497
Дай БОже всекиму такъв братовчед!!!!
....ОЙ КОТЬО....

# 2
  • Мнения: 4 138
другаря е 71 набор, ерген, доста богат. аз веднъж вече го пуснах на търг при немските мами. изкарах 20 кила пресни говежди пържоли, 3 буркана лютеница и туба с домашно вино.
дали пък да не подобря материалното си положение и да го пласирам newsm78 и тук.
като бонус има страшно благ характер, готви страхотно и е много чист и хигиеничен. не пуши, може много да пие, тоест носи, но не пие.
има само една малка подробност, която го вземе, взима и майка му, а там положението е..................
освен само за временно ползване, на час. прави добри масажи и може да ви научи да медитирате. говорим за отдаване под наем с цел ползване на ментални ползи, да не си помислите нещо друго.

# 3
  • София
  • Мнения: 9 517
другаря е 71 набор,...
има само една малка подробност, която го вземе, взима и майка му, а там положението е..................
Ти сега к'во - фърли въдицата, а чак после показа тигана - такъв го не искаме - дръж си го  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1 843
другаря е 71 набор,...
има само една малка подробност, която го вземе, взима и майка му, а там положението е..................

Макя ке уморам, сина й ке гледам, вечно негова ке бидом!

Леле, пукна пролет и глей какво направихте от темата! Ке ви уморам, ей, палавници ниедни!  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 2 123
Eeeeeeeeeeeee - всичко е екстра, само дето е само 71-ви набор....аз съм 72... ОХ, ОМРЪЗНА МИ пак ще правя компромиси  Joy Joy Аз харесвам

Това, че пийва - ми е все тая, аз ходя на Варвара все пак, там на какво съм се нагледала.... Обаче факта че готви страхотно - много ме спечели... Ще си стоим двамката да си готвим... чудо!!!
С майките аз се разбирам прекрасно - никога не съм имала проблем и с таз ще се справя. Ти го дай насам  smile3508
Моят подкуп:
1. Перманентна покана за вкусни вечери
2. Алекс ще си общува с хЕнтелегентен професор - все пак...

Той да не е рак бре?

# 6
  • София
  • Мнения: 9 517
Абре, моми, той стар ерген с майка - ни стаа ви казвам.
Иначе съвсем официално предлагам бан за фуси и мата, че спамят темата  Mr. Green.
Неофициално ва ва може да ни премести глупостите в някоя друга тема, че верно я оспамихме, ама Мата е виновна  Mr. Green. Предлагам и заглавие - "Кой иска братовчеда на мата?".

# 7
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 497
Овен е сигур.Таквази прелест но може да е друга зодия.
Аз се отказвам от надпреварата.Не пушел, не пиел-ми и аз така.За какво ще се караме тогази?!
Готвел бил-ще има да се ритаме из кухнята.
Масажи правел-аз с туй се прехранвам.
Само с богатството мога да направя(с мъка) компромис.

А за "мами" има лек.Ест грибами-нет проблеми.Т.е. набираш гъбки от гората и готвиш.За целта е нужно само да не ги познаваш.

Пуста пролет,как сме се разгонили  Flutter

# 8
  • Мнения: 2 084
Девойки, аз съм 13+ и за брачеда кръв ще се лее. Мата, на свекъра виното е супер, даже и мъжо си давам, ако искаш със свекъра комплект върви - пиши ме в списъка.
Не е лоша темата....

# 9
  • Мнения: 1 843

Ич не е лоша, я! Трябваше нещо за олабване на напрежението.

Съскам по-горе, че до вчера туй се намираше в "Проблеми малки и големи с нашите деца"...  Laughing

Е, а сега, де! Братчеда детенце ли е? Чие? Ма проблем ли има? Пък мата като го изтипоса така, как да не се втурнем да решим "проблема"!!!  Mr. Green

Като се позамисля... няма да се карам с вас за едното мъж! Зимгайте го. Аз съм широка душа, чат-пат може да употребявам, к'во?!  newsm56

П.П. Темата е строго забранена за съпрузи, социални работници и моми англичанки!
П.П. Кой каза, че сме били прекалено майки и сме игнорирали мъжкото съсловие? Я, гледай к'ва женственост блика в таз тема!

# 10
  • Мнения: 441
мата, дай мерки де....

височината  ме интересува, че повечето мъже ми идат ниски

както се казва на форумски език - запис

# 11
  • Мнения: 4 138
човека е около 180. зодия рак. май че е бял рак. художник, не е ходил в казарма. готви мнооооого засукани манджи. имам една страхотна рецепта за риба от него и да правя суши също той ме научи. живее в берлин, първи братовчед ми е, по-скоро ми е брат, поне го чувствам като такъв.

бе къв овен бе. аз живея с овен. и имам една голяма пила, дето му оправям рогата Mr. Green
тъй като интересът е голям, ще публикувам тия дни още негови снимки. намерих няколко, на които е на една година Mr. Green
и още нещо. скаран е с всякакъв тип консуматорство и материалните неща са за него второстепенни.
фуске, не внимаваш в час бе душа. казах, че може много да пие, ама не пие.
майка му не е чак толкова страшна, просто е МАЙКАТА. само тя е родила, само тя дете е гледала, всичко може, всичко знае. обаче прави страхоооотни торти.
ще публикувам и снимка на баща му Winkкогато беше на 30 Mr. Green

# 12
  • София
  • Мнения: 9 517
Като махнем брад'чеда на Мата - вие ме комплексирахте бре, само аз ли в таз тема немам ищак за готвене? Таз седмица го даваме на сандвичи, пица на парче, а днес мисля малко китайско да пазарувам. Хммм така кат се замислих - щом готви човека, мога и да го зема, ама той и майка му ще живеят отделно.
Мате, тея снимки на 1 година, голички ли са  Mr. Green
Иначе 71-ви набор - дъртичък е за мен.

# 13
  • Мнения: 4 138
хем ще са ти наблизо фокси, той живее като е в бг 2 етажа над мен, майка му и баща му са в съседния вход Mr. Green

стига с тва китайско. ръгат вътре много натриев глутамат. доста вредна добавка е. мъж ти да яде каквото иска. дете може да се изхрани до пълнолетие с попара от кисело мляко, хляб и захар, макарони с доматен сос и пържени картофи с кетчуп. това са им любимите яденета и могат да ги ядат по 5 пъти на ден без да им омръзне.
аз например до 4 годишна възраст карах само на въпросната попара и отказвах да ям каквото и да е било друго, пък виж ква лична убавица станах. за сметка на това, сега, като ми замирише на кисело мляко със захар мога да си върна яденето от дни назад Mr. Green

# 14
  • София
  • Мнения: 9 517
Ма той Исак веднъж е ял китайско и много му хареса. А за десерт мога да му дам и шоколад, че съвсем да го довърша  Mr. Green.
Ние спагети и попара не обичаме, пържените картофи ги ядем, ама без кеф, дай ни въздух - най ни е сладък, преди поне лютеница харесваше, сега и нея не я ще, идея си нямам с какво да го храня. Имам нова стратегия - пускам му филм на компютъра, спираме по средата, слагам го да яде и като се наяде го връщам да догледа филма - за сега действа, ама до кога ли  newsm78.

# 15
  • Мнения: 2 123
човека е зодия рак. май че е бял рак.

фуске, не внимаваш в час бе душа. казах, че може много да пие, ама не пие.
майка му не е чак толкова страшна, просто е МАЙКАТА. само тя е родила, само тя дете е гледала, всичко може, всичко знае. обаче прави страхоооотни торти.
ще публикувам и снимка на баща му Winkкогато беше на 30 Mr. Green

Първо - вие останалите, какво разпитвате! Ааааа ма ха! Аз си се заплюх първа  smile3516

Второ - ПОЗНАААААХ че е рак (и аз съм таков)

Трето - ето на! отсега започнах да се разбирам с майка му... с тия торти...

Четвърто - абе няма четвърто, ама така по-завършен вид има  smile3534

# 16
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 497
Я как живна темата.Няма ли и други роднини-левенти за изтипосване?

# 17
  • София
  • Мнения: 9 517
То си стана като търг - ок, давам моя брадчет - пие, пуши, върви комплект без майка си, печен е, но не може да готви, освен това наскоро ще осиновява, или вече осинови - не помня. Ей му на и снимката


ПП Само някой трябва да пребори Анджелина Джоли

# 18
  • Мнения: 1 652
Явно дойде ред да си кажем кой какъв тип мъже харесва.

Ето го моя.... тип , де. Ползвам случай да ви поздравя с изпълнението му. Гледайте човекът с бяла риза под китарата ....

http://www.vbox7.com/play:eba72c62

# 19
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
То си стана като търг - ок, давам моя брадчет - пие, пуши, върви комплект без майка си, печен е, но не може да готви, освен това наскоро ще осиновява, или вече осинови - не помня. Ей му на и снимката


ПП Само някой трябва да пребори Анджелина Джоли
Фокси,зЕмам го. HugЩе я насмета Джолито набърже,колко му е............... Mr. Green

# 20
  • Мнения: 4 138
фокси, тоя не се брои. не ти е братовчед, лъъъъъъъъъъъъжеш. обаче след оня филм, рандеву с джо блек, ногу ми тана симпатичен ша знаеш. ако ме поиска, няма да му откажа Mr. Green
но най-топлите ми чувства принадлежат на този
http://www.obsessedwithfilm.com/wp-content/photos/Nicolas_Cage.jpg

едно време, незнам защо, харесвах този  http://cache.eb.com/eb/image?id=11900&rendTypeId=4

# 21
  • Мнения: 1 152
Я-я-я, колко весело било тукааа  Joy

Мата, шЪ ти Фърлям ръкавица за Никълас шЪ знайш   Mr. Green
Ти каква категория си- да знам кЪт я Фърля ръкавицата да бягам ли или да нападам smile3540  newsm78

# 22
  • София
  • Мнения: 9 517
фокси, тоя не се брои. не ти е братовчед, лъъъъъъъъъъъъжеш.
ААААА нидей така - все пак всички сме произлезли от Адам и Ева, значи ми е братовчед, пък бил той и далечен  Mr. Green

По таз логика и Никълас ми е брадчед май  newsm78

# 23
  • Мнения: 4 138
дуденце, тежка категория съм. 83 кила ги кова на кантара. навремето бях 55, ама..........пусти вурстчета, биричка и сметаново-брашнени сосчета си казаха своето.
хайде, ето ме ква бях на 20. такава и никлас можеше да ме вземе
http://images23.snimka.bg/005171182-big.jpg

# 24
  • Мнения: 2 084
Аз зех на Мата човека. За мен си е агнешко. кат за 40+ хубавелка, която не яде риба и никога не е виждала свекърва - рак, риба - зех го Радке, зех го!
Де да можех само, де да бях юнак, щях да кача снимка на Белмондо...
А мойто безценотттооо ми съм го пускала покрай децата на снимки. Ни теракот може да лепи, ни да готви, ма поне е първи боклукчия и простира с мерак. и чупи през чиния, когато мие.

# 25
  • Мнения: 4 138
a, кат ще си хвалим мъжете, да пофаля и аз. не може да готви. яйце да сложи да се свари, ще го загори.
обаче инак не мога да се оплача. единствения му кусур е, че е перфекционист. овнешка му работа. като прави нещо го прави перфектно.

 прахосмуче по един час, като че ли живеем във версай. простира с цветово подреждане. една лъжичка от нес кафе мие по 5 минути, вечно съм зад гърбът му и мърморя за пилеенето на вода. млякото на детето прави с термометър, лъжичката подравнява и ако водата не е точно до милимундата 210 милилитра, направо се шашка. никога не облизва лъжичката на детето след като е яло. памперса се контролира поне 3 пъти след като се сложи.

има си чорапи завкъщи и чорапи за навън. това, да скочи до магазина срещу кооперацията за секунди - не става. първо се обува друг панталон, после се сменят чорапите. успях да се преборя да не сменя поне ризата, като се налага да слезе до пощенската кутия.
ако залепи нещо, не се вижда къде е било счупено. ако го помоля да изчисти банята, може да трае 5 часа, ама после можем да я пордадем за нова Mr. Green

любимото му ядене е леща и пилешка дроб-сърма.
не е ревнив, яде малко, не пие и малко пуши. отдавам го почасово, може и бартер за някой, който яде салата и пие ракия, та веднъж и аз да седна кат бял човек на маса..........
има дълга коса на опашка и обичка на едното ухо. страхотен холерик, малко и хипохондер си пада. като има раничка на пръста ми я показва по 5 пъти на ден.
читав другар и приятел, ама трябва да му се намери слабото място. в неговия случай е едно високо 85 см, русо създание.

за ползването му се искат здрави нерви и добро чувство за хумор.

# 26
  • София
  • Мнения: 9 517
a, кат ще си хвалим мъжете, да пофаля и аз. не може да готви. яйце да сложи да се свари, ще го загори.
обаче инак не мога да се оплача. единствения му кусур е, че е перфекционист. овнешка му работа. като прави нещо го прави перфектно.

 прахосмуче по един час, като че ли живеем във версай. простира с цветово подреждане. една лъжичка от нес кафе мие по 5 минути,.... млякото на детето прави с термометър, лъжичката подравнява и ако водата не е точно до милимундата 210 милилитра, направо се шашка. ... памперса се контролира поне 3 пъти след като се сложи.

....ако залепи нещо, не се вижда къде е било счупено. ако го помоля да изчисти банята, може да трае 5 часа, ама после можем да я пордадем за нова Mr. Green

Абе, Мата, то туй моя мъж бре - точно описан, ама моя яде салатка и пие ракийца   smile3534. Ама му се връща - Исак е по-голям перфекционист от него. Случка - купили сме 6 големи бири и 6 води по 1,5 литра и мъж ми остави детето да ги подрежда в коридора - то му е мерак, да не решите, че го използваме за общ работник. Детето си пада художник - подредил ги в полукръг - не може да се мине. Ама за да не му нарушим хатъра, решихме да ги оставим така до лягане. Легна ситния и ги подредихме до стената - да може да се мине. На сутринта Исак става и хоп - Мамоооооооо, някой ми е пипал бутилките. Хахаха

# 27
  • Мнения: 2 123
Аз пък от снощи толкоз съм сърдита на бащата на детето. Вече 12 часа не съм му продумала (което е жесток рекорд за мен  Mr. Green), че Мата, пристигам у немско с бъклица и дрян да го искам братчед ти   bouquet

# 28
  • Мнения: 4 138
фуске, аз стигнах до един извод. квото било, било, обаче сега вече няма как да го натиря. така че, сърдене и неговорене му е майката. хихихи, и понякога смразяващият ми тон - не ми пипай детето #Cussing out
много съм гадна, обаче чат пат асан и той е ора. но 12 часа не мога. освен ако не спя през цялото време.
кво сгафи пича, а. кажи. хем ние клюкинка нещо да прифанем, ем на теб да ти олекне.
взаимна полза, демек Mr. Green

# 29
  • Мнения: 2 123
Хо, хо - явно имаме еднакви тактики. Ами пича много сгафи, защото снощи след като аз гладих подреждах сготвих фамозна мусака с тиквички и прочие прелести сътворих - всичко след работа естествено, той се прибра с Никола към 8, затуткаха се нещо и след 10 мин:
"Ама как можа да ми оставиш тукта телефона"  Shocked
"Не съм го докосвала и с дълга пръчка" - викам аз
"Не, ти си, защото аз никога не си го оставям на синия шкаф" (синия шкаф е в кухнята и е много недостойно място за телефони, да поясня)
"Добре де, не ти ли минава през ума, че може случааааайно да си сбъркал"
Не, не му минавало.... newsm61 ! Абсурд било, защото той винаги  Shocked си оставял нещата на едни и същи места, а аз съм му ги била криела, защото не съм правила разликата между прибрал и скрил.
 smile3511
И така на мен ми изгърмяха бушоните и както казва брат ми "изплискАх легена"
Последва пламенна реч за това, че аз чистя, готвя и ГЛАДЯ нон стоп -  newsm75 wash 1dishes  food002 hang 1ironing 1ironing 1ironing
наред с ходенето ми на работа, а това някак си се подразбира. Мой проблем, че мразя безредието. На него все нещо не му е на мястото си, а веднъж не е вдигнал да прибере нещо. И изобщо в тоя дух - 45 минути не повторих - аз съм много речовита  Mr. Green
И от тогава - гък не съм казала. Докато не получа официални извинения няма да издам и звук  Crossing Arms

Тва е стягам багажа за немско, както казах

# 30
  • Мнения: 2 123
ааааа, забравих да кажа, че от 3 месеца съм и супер горкичка, защото жената, която ми помагаше за чистенето ме напусна  newsm45 newsm45. Просто спря да се занимава с тая работа по принцип, а беше страхотна. Оттогава не мога да си намеря неин заместник, поради което освен всичко друго и чистя аз. Направо ми иде да се гръмна, честно

# 31
  • Мнения: 4 138
мдаааааааааа, много обичам подобни спорове, само че вкъщи аз съм хаотика, а той подреденият. но така подрежда, че не знае кое къде е турил. купуваме крушки нон стоп, а се оказа че имаме един цял шкаф пълен с тях. поверих му безценните си инструменти за поправки и завинтвания, сега като търся клещи ги е турил на 5 места. кутиики с пирони сигурно вече имаме към 100, вечно като търся няма.......
което обаче не ми пречи да го обвинявам като ми изчезне нещо, че той е виновен Mr. Greenи напомням с гробовен глас, че откакто той се е появил не мога да си намирам нещата. естествено, пълна лъжа hahaha
и аз не обичам безредие, само че от няколко години нещо ме мързи ужасно, защото ако се хвана съм от хората, които чистят ъгли на подове и фуги с четка за зъби и после гледат прозорци и плочки от 20 различни ъгъла, белки се намери някоя следа, която да се дополира. а тук водата е с толкова много варовик, че чистенето е една одисея.
иначе и аз съм рак, само че моето царство е хаосът. но пък като подредя става като аптека. ако подредя, обаче............

Последна редакция: пт, 18 апр 2008, 15:41 от matakosmata

# 32
  • Мнения: 310
, яде малко, не пие и малко пуши. отдавам го почасово, може и бартер за някой, който яде салата и пие ракия, та веднъж и аз да седна кат бял човек на маса..........
Мата,ей и аз съм така- моя даже и не пуши. Пъ и аз съм човек и ми се пощява ракийка със салатка.

# 33
  • Мнения: 4 138
мъка, сестро, мъъъъъъъъъка.
гледам, че си от бургас. ние ходим лятото на граматиково, та е близко. най-много да оставим мъжете да говорят за здравословен живот и бистър мозък и да му дръннем по няколко бургаски със салатка. мняммням.

# 34
  • Мнения: 310
дадено!!!То инак не се издържа- отиваме на кръчма, аз още на салатата седя, той -приключил с десерта и ми вика- "не се притеснявай ,ще те изчакам". Е как да пийне човек с кеф, като някой припира и му брои глътките.

# 35
  • Мнения: 56
" Мата,ей и аз съм така- моя даже и не пуши. Пъ и аз съм човек и ми се пощява ракийка със салатка"

И аз съм така, даже и като конфигурация сме рак и овен - читави мъже ...  но дайте да си направим една салетена партийка-  Wine Glass  - че видимо залинявам

# 36
  • Мнения: 847
боже, това масово ли е или ние сме тук някакъв особен клуб? къде отиде класиката мъжът да се върне и да викне, Жено, къде ми е салатката и ракийката! вкъщи същата работа, само аз съм ценител на хубавата ракия на свекъра  ... мъка, а то сам да пиеш, на битов алкохолизъм го изкарва, не е сладко ... благоверният спря цигарите, алкохол никакъв освен по повод, тръгна да ходи пеша, че заседнал живот водел ... вечер опипвам сришом по плешките за крилца вече, няма още, сигурно трябва да се поогледам дали не ходи по жени ...

# 37
  • Мнения: 1 843
Егати, разхайтените женоря! Срама нямате...

Ние и двамцата обичаме и ракийка, и салатка, и цигарка, и туй-онуй... Обаче по неволя сме спряли (освен фасовете) повечето неща. Не става с децата. Ми то, тамън да ти стане хубаво (става бързо, на 10-ия грам, че като загубиш тренинг...) и мине!
- Мамо, тате, мамо, тате, мамо, тате... - и докато рипаш и сядаш през секунди, най-много да те  хване главоболие, рахата отиде!

Май трябва, освен взаимопомощ за отглеждане на деца, да се спретне взаимопомощ за пиянство. Групово, някак си. Виждам миражииии... Една потна бургаска и купища зелена салата... олелееее! Помощ! smile3517

# 38
  • Мнения: 11 908
Момичета, моят е и ценител, и производител!какъв разкошен еликсир майстори, пък и салатките са му за кулинарен конкурс!Тъй че, като се запознаем с вас имате/имаме/  си един "съмишленик" от мъжките екземпляри в клуба!

# 39
  • София
  • Мнения: 9 517
Егати, разхайтените женоря! Срама нямате...

Ние и двамцата обичаме и ракийка, и салатка, и цигарка, и туй-онуй... Обаче по неволя сме спряли (освен фасовете) повечето неща. Не става с децата. Ми то, тамън да ти стане хубаво (става бързо, на 10-ия грам, че като загубиш тренинг...) и мине!
- Мамо, тате, мамо, тате, мамо, тате... - и докато рипаш и сядаш през секунди, най-много да те  хване главоболие, рахата отиде!

Май трябва, освен взаимопомощ за отглеждане на деца, да се спретне взаимопомощ за пиянство. Групово, някак си. Виждам миражииии... Една потна бургаска и купища зелена салата... олелееее! Помощ! smile3517
Айде да се вържа за туй мнение - абе ние за биричката (аз) и ракийката (мъж ми) проблем нямаме - много бързо се научи да пие без салата, само с разредител, а ако остане време и някое саламче. То малко на битов алкохолизъм замяза, ама айде. А детето първо се научи да носи бирата от хладилника  Mr. Green
За яденето няма да говоря, че всеки яде, когато може, обикновено денем.
Ама я да отворим дума за секса - кога правите секс бе, хора - особено тези с повече от едно дете?
При нас деня започва в 6,15 ч. и приключва към 23,30 - 24 ч., когато единственото, което ми се иска е да прегърна възглавницата и максимум кучето, за мъж ми изобщо не става въпрос.
Та, по-важното в случая е взаимопомощ за изпълнение на съпружеските задължения, че иначе ще забравя какво е това  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 4 138
секс не правим Naughtyзагуба на ресурси и сили е. къв секс кат аз ставам с нея в 7, ако смогна, дремна следобед, ако не, здраве да е.
вечер първо трябва да ядем, после форумът има предимство, после някой филм. за секс време няма.
за кво ви е секс бе, нали се размножихме.......... hahaha
ракиена партия Shockedмоооооооооооооже. фокси, кво е тва пиене на ракия без салата. вАзмутена съм.
на светкавица мъж и го назначаваме за виночерпец. братчеда фащам да танцува по леко облекло на масата. абе, ще го натъманим. ако втасаме да дойдем юни на срещата, може да се направи една генерална репетиция, ама мойто мъж малко страшно гледа кат ме види с чаша Mr. Greenама той и без това ще приспива детето Joyняма да ме вижда.

Последна редакция: пт, 18 апр 2008, 17:47 от matakosmata

# 41
  • Мнения: 2 172
Ама я да отворим дума за секса - кога правите секс бе, хора - особено тези с повече от едно дете?
Фокси, няма такива екстри като са дребни дребните.Виж, като поотраснат, можем да си преговорим какво е това.
После те снабдяват и с презервативи. В пети ли, в шести ли беше- голямата ми носи един от училище, раздавали им-ето, мамо, на мен не ми трябва , ти ползваш Shocked.Ама само един беше за мен, после на нея й трябваха Sick.
Моят си пада и по ракийка и салатка ,че и сам си ги прави ,а аз се самопоканвам.Мен ми дай да миткам.
Ама виж събота, неделя с топ не мож го мръдна. Гледа мен да разкара, че то "мъжката работа край няма" wash hang newsm28  food002 newsm71 1dishes

# 42
  • Мнения: 2 084
На кое се викаше секс, бре девойки?
ей, да не ме е треснала критическата newsm78

# 43
  • София
  • Мнения: 9 517
Пенсионерки  smile3533

# 44
  • Мнения: 4 138
хихихи, сега се сещам, кат рече критическа, за последния ми мъж по документи.
залюби се той с едно девойче, с 10 години по-младо от мен и с 20 кила по-слабо. Twisted Evil и тъй като го разконспирирахме с нея като пълен пухлю, тя ми препращаше интернетските им разговори..........
тогаз бях на 37. та той и беше рекъл, че трябва да е внимателен, щото вече съм в критическата............мамоууууууууууууууууууу, плати си с лихвите Mr. Green
колкото до секса, аз оня ден си мислех, имам ли или нямам нужда от подобни занимания.
трезво казано, сексът е важно нещо. редовните занимания спомагат за здрав дух в здраво тяло. от чисто физическа гледна точка.
обаче, като гушна кюфтето и си завра носът във вратлето и ме обзема такова безмерно щастие и такава топла нежност, че емоционално нямам нужда от никакви други ласки. поне засега не изпитвам такава де.
но секса, другарки, е здравословно и необходимо нещо. трябва да се стегнем и да обърнем и внимание на партньорите си. макар, че са мъже - и те са хора, все пак Joy

Последна редакция: сб, 19 апр 2008, 10:29 от matakosmata

# 45
  • Мнения: 1 843
обаче, като гушна кюфтето и си завра носът във вратлето и ме обзема такова безмерно щастие...

А! Именно!

Пък къмто 01.00 часа, като се гушнем с другаря и си заврем носовете във вратлетата и ни обзема такъв безмерен... сън, че ни е напълно достатъчно!

Много енергични същества са това децата. Лягат в 24.00 (с кански заплахи!), стават в 7.00 и се бухват с грохот в леглото ни. Няма събота, няма неделя.
От известно време най-еротичната ни мисъл е да заспим преди малките часове... усещането е... жесток екстаз!!!

Явно и двамата сме в критическата...  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 2 084
Е, завиждайте ми. Моите заспиват до 9.30 - 10. Спят като за световно! Ма аз кат се заплеснах по брачеда, приспивам и голямото бебе и кръшкам тайничко с брачеда на Мата. Направо интернет палавница в критическата. Шъ зема да се стегна, че токат цъфнат сливите ша прецъфти дряна.

# 47
  • Мнения: 4 138
другарки и съратнични. имам новина. братчеда се е разделил с гаджето си. абцилютно фриииии е и май или юни си идва в бг за малко.
да обявявам ли наддаването. казах му, че го пускам на търг, няма човека нищо против. Mr. Green
смятам да наблегна на съестните продукти. домашни и екологично чисти. хората с домашно вино и ракия имат предимство Mr. Green
аз съм на диета. хрупам само салата с риба тон. смъкнах 4 кила. оформя се идване до бг Mr. Greenнадявам се да е краят на май.
ситната снощи се събуди в 3 и раздава ритници до 5 в нашето легло, защото нещо не иска да си седи в своето. после естествено се събуди в 8 свежа като кисела краставица.
яйца ще боядисвате ли, козунаци, туйонуй. аз лично мисля да се занимая с това.

# 48
  • Мнения: 883
Абе девойки, много сте се развихрили, гледам. То човек да не ви изгуби от контрол за малко  Naughty
А аз си мислех, че само моята почти 14-годишна госпожица мисли за гаджета  Grinning

Мата, братовчеда иде малко малък за мене, ама иначе си е много готино момчето. Пък и ти си знаеш, че аз съм много несериозна като дойде ред за сватосване Simple Smile Не знам кога ще успея да намеря време за себе си - все работа, все бързане, все децата са на преден план (а и как иначе?   Thinking . Ама може би като ги оженя тях... Знам ли?  newsm78

Хайде, пролетно настроение и внимателно с хормоните  Naughty

ПП. Яйца определено ще боядисваме всички дружно (голяма мацаница пада), ама козунаци ще купя, няма да имам време да меся  Sad

# 49
  • Мнения: 2 172

ситната снощи се събуди в 3 и раздава ритници до 5 в нашето легло, защото нещо не иска да си седи в своето. после естествено се събуди в 8 свежа като кисела краставица.

мата, пълнолуние е  smile3521

# 50
  • Мнения: 358
на мен завиждайте. отглеждам световен мързел. сутрин до 10 не мога да я вдигна от леглото. През деня спи два часа и към 10,00 вечер си хваща възглавничката и заспива.
За брачеда ви пререждам. Имам бол дом.ракия. Баща ми произвежда а никой не пие.

# 51
  • Мнения: 4 138
оххххххххххххххххх, сменям се. за 24 часа. искам една нощ да спя и един ден да се налага не детето, а аз да будя.
като се замисля, 24 са много, може да са 12, още по-добре 2. абе,  като се замисля, за по 3 секунди искам да се трампя. обаче ако може да не са 3, а да са минус три Mr. Green
това е за другата тема. за мрънкането.
братчеда е все още актуален. 5 кила свинско-начална цена. вратни пържоли. без кост.

# 52
  • Мнения: 2 123
Абе защо сте толкова нахални брееее,  Close Close
Аз си бях първа!!! Освен това познах зодията, разбрах се със свекървата, скарана съм с моя мъж - просто не мога да разбера къде се бутате  Shocked
Мата - не, че е необходимо, защото просто съдбата си знае работата, обаче само да допълня към пожеланите пържоли:
1. Аз какви торти правяя...... освен това не ги ям!!!!
2. Никола е жестоко заразителен за сън - два дена с Алекс и ще я научи да спи кат пън. (тука съм много силна с подкупа смЕтам)
3. Не пия, обаче първа ме хваща и съм жестока лигла по купони - евтино значи излизам

Е!!!!! Кой сега е номер 1, а ????

# 53
  • Мнения: 1 843
Е!!!!! Кой сега е номер 1, а ????

Де, да знам!

Мата се опита да ми го пробута още преди три години... (толкова ли станаха, Мате?)

Ама, ти го отстъпвам, Фуссии. Халал да ти е!
Ракията си не давам, са па ша готвя и на всичко отгоре, малко съм готвила... че и подкупи разни ша давам! Ега... ти!

Тя Мата е хитра кат' лисица.
Да не изтипосам двамата си братя, че ще настане хаос! Избор: зеленооок с черна коса и тъмно рус с теменужено сини Очи... бивши атлети и двамата и още във форма! На 44 (кат за Фуска) и на 34 (минава за агнешко).

Ако не ме пребият жените им, приемам зестри под формата на шоколад! Laughing

# 54
  • Мнения: 2 123
Ох, сега.... горкана аз... как ще избирам  Thinking. Ами Дар.... възрастта е много привлекателна величина. Като сме си заговорили глупости - личния ми рекорд е 47ми набор  Heart Eyes - връстник на мама  Laughing Laughing Laughing
Тя като разбра, само се прекръсти... хи хи

# 55
  • Мнения: 380
Абе ако е толкова готин тоя братчет дали и аз да не се пробвам???

Мисля, че тамън ще ми дойде само дано не ме подпива много...

Та Мата ако досега не си успяла да го уредиш с девойка може и да има причина:) Или е в теб или е в него.

Оххх а с тоя секс дето все не ви се иска не се ли замисляте и за останалите?

Ний кво да правим? И ний душа носим...

Дали да не спретнем още една група по взаимопомощ а? Звучи добре. Кой предлага домашна ракийка, кой нещо друго...

Заточиха ми се лигите...

# 56
  • Мнения: 2 084
Ако се уредИ Магьосника, сменям пола!
Магьоснико, аз ще се пиша в групата за взаимопомощ, че откакто сме в ремонт не ми говорят, та кво остава за друго.
И пускам обява: Търси се спешно мъж, който може и иска да прави ремонти без да мрънка, мърмори и изпада в истерия. Спешно! Готвя, пера чорапи секакви, малко мърморя. Вървя комплект с двуметрово бебе, и две фурии. Забележка: да носи на пиене, че мъжа ми няма да го иска.
Пустата пролет кво прави с порядъчните момичета.

# 57
  • Мнения: 690
Калина, ако намериш такъв мъж - сподели с другарчето. Щото според мен, такава порода нЕма.

# 58
  • Мнения: 380
Ако се уредИ Магьосника, сменям пола!
Магьоснико, аз ще се пиша в групата за взаимопомощ, че откакто сме в ремонт не ми говорят, та кво остава за друго.
И пускам обява: Търси се спешно мъж, който може и иска да прави ремонти без да мрънка, мърмори и изпада в истерия. Спешно! Готвя, пера чорапи секакви, малко мърморя. Вървя комплект с двуметрово бебе, и две фурии. Забележка: да носи на пиене, че мъжа ми няма да го иска.
Пустата пролет кво прави с порядъчните момичета.

Хи хи хи:) Уреди се. От 2 години не сме правили основни ремонти и нещо ме сърбят ръцете... Няма майтап. Вече се чудех как да си уредя един:) Сега редим на един френд паркета ама то само за загрявка... Дали няма да изкарвам повече като правя ремонти?

Имам само един голям дефект... Никога не ги довършвам. Щото старите мъже са ме учили, че когато един ремонт биде приключен вече няма нужда от ремонтиращия... Та за да не ме изгони жената все по нещо си остава да се прави:) Например перденца или лайсничка или кот доде...

Хайде давайте и друга група за взаимопомощ. Ремонтна... Приемаме и натурално разплащане:)

# 59
  • Мнения: 2 084
Магьоснико, отивам да меря ракията колко не се изпарила и идваме с бъклица и дрян да те искаме от жена ти. Ще те върнем след ремонта в изправност, или когато свърши ракията.
 

# 60
  • Мнения: 4 138
ей го пак братчеда http://images25.snimka.bg/005691648.jpg
ей ме мен с бащата на братчеда Wink  http://images25.snimka.bg/005691649.jpg
тез дни ще намеря снимка на братчеда дет прилича на хален делон Mr. Green
имам и един австриец за сватосване. много убав човек, ако някой го иска............всичко прави в домакинството. от ластик и аспиринче прави музикална уредба. макгайвър пасти да яде.
родом е от бг, варенето на спиртни напитки му е в кръвта, носи на пиене, обича блажни манджи, абсолютно непретенциозен. енциклопедия е на вицове.
кога ще си показваме яйцата. аз отивам да ги накисна и да ги мия, ще боядисвам утре. и ще показвам.
пу магьосника е пръв hahaha

# 61
  • Мнения: 2 084
Мата, разби ми идеята да се мятам в критическта. Я глей кви мъже чаааакат.

# 62
  • Мнения: 4 138
имам и двама немци. те не са много стока и не носят на пиене, ама алъш вериш да става. инак са убави, ма снимки нямам.

# 63
  • Мнения: 921
Матооо, като си тръгнала така с широка ръка да раздаваш ергени, вземи уреди и мен, де!
Пък аз ще се реванширам с някоя и друга бутилка Поморийска гроздова на лято! Joy Joy Joy

# 64
  • Мнения: 4 138
бе те са повечето ползвани малко, ама инак стават. австриецът ме пита дали има вече кандидатки Mr. Green
той впрочем е от сунгулраре Flutterс жените може да не си пасне, ама виж с мъжете няма проблем. ще си говорят цял ден за техника, ремонти, пц та и ще си разкават вицове.
танче, за поморийска направо ще ти намеря някой по поръчка бе душа. с екстри. лелееееееееееееее, как ми се пие една ракия със салатка от български домати. тук има едни шушлякови, а краставиците им са селектирани явно от тикви.

# 65
  • София
  • Мнения: 9 517
Абе, Мата, а дами не предлагаш ли бре? Че кво ще правят мъжете ни ние докато се забавляваме  Mr. Green

# 66
  • Мнения: 4 138
фокси, много си руса. мъжете са за мъжете, за да ни оставят на мира, докато ние си пием ракията. кво стана, някой козунаци меси ли Flutter
ае си ги мерим.

моооооооооооооолим http://images25.snimka.bg/005698141.jpg

# 67
  • Мнения: 1 843
Си ги мерим. Единия ми е 4, другия 5... лева.

Не, че щях да меся инак,  имам рецепта за козунак, дето се излива като кекс в тавата и става чуден. Но с екшъните от тези дни, баш ми беше до козунаци.

В петък вечерта, с детето в колата, ми отказаха спирачките. На другата сутрин Ирина започна да повръща непрекъснато. Да чукам на дърво, голяма борба беше вчера, детето се изтощи крайно, но днес се съвзе.

Да живее кока - колата! Оказа се чудотворно средство срещу обезводняване на малчугани (за разлика от инфузионния разтвор, от който се потрисат...)!

Но геройски боядисахме и нарисувахме с малечка 30 яйца, от които само 3 пукнати. Сама изпаднах във възхита от себе си!

Христос Воскресе!

Да сте живи и най-вече много, много здрави!

Последна редакция: нд, 27 апр 2008, 11:32 от ДарЗаМен

# 68
  • Мнения: 4 138
во истина воскресе.
ау. басси. тва със спирачките веднъж ми се е случвало, малко преди да отцепим по една магистрала със 200 Sickкъсмет сте имали.
за колата, не само е против обезводняване, но и всякакви гадории прочиства от стомаха. ние в бачкането стомашните сонди с кола ги правехме проходими. по добра е от всякакви капки за корем.
яйца аз боядисах 18. нито едно не даде фира. малко са в лай....яната гама. догодина ще боядисвам с природни бои.
козунаците са месени в машина. да не съм луда на ръка. пуснах ги 3 часа да се месят и после пльос във фурната. рахат работа.
против проблеми със стомаха действа добре освен кола и една две капки йодна тинктура въху бучка захар. обаче запича. сега са се юрнали всякакви стомашно чревни вируси да нападат децата.

# 69
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 497
Во истина возкресе!!!
Тази година си го набутах много вътрешно.Една приятелка ме помоли да и спретна бутикова торта,тематична с накаква гад наречена Спондж Боб.И аз се съгласих,зер струва 80 лева,да и ги спестя.Ама то се падало в "деня на козунака",а аз меся,щот съм садо-мазо.Три дена се мяткам из кухнята,като алтаво шиле.И накрая взеха тортата питам ги шойне ли е?Те с половин уста:
-Да бе,хубавка е.
АААААА умря Марко.За мерси-не ме търси.Ама то торта за Олимпиада си беше-поне 35 парчета.
http://drozofila.multiply.com/photos/album/3#23
Най-мъчно ми бе за детето.Обикаля,като кебачийско котенце и си иска да хапне,ама няма....Нямаше,какво да опита

# 70
  • Мнения: 2 172
Во истина возкресе!
Ей, страшна торта, Иланг Peace.Нищо не разбират ония. Намерили та премерили.А аз все си мислех , че стъкло рисуваш Thinking.
Козунаци един път са, Мата!Майстор съм на месени неща, ма козунак не съм пробвала.

Що ергени се раздадоха, що чудо, не мога и да помисля, че ще се уредя.Виж, ако са на кило, аз вече съм се уредила с доста имащ, нямам стигане.
Виж едно време ми идваха налудничави идеи- да споделя с благоверния , че искам да имаме свободен брак, ама и той много откровено сподели ,че щял да ме удуши със собствените си ръце. Така, е че само ще чета за ергените тайничко. Hug

Моите яйца са като тези на снимката в подписа ми Party

# 71
  • Мнения: 4 138
много си е джиджана тортата. тоз спонгер боб, няква абсолютно малоумна гъба е хит сред децата. тук върви нон стоп по детското. аз едно време го мислех за някакъв самун хляб. голяма напаст е.
и кво не и е харесала тортата, молим. на децата сто на сто ще им хареса много. ми да си я направи сама бееееееееее.
иланг-иланг, вземи си купи една машина за месене. аз даже хляб не купувам. едно, че рядко се намира тук вкусен бял и второ, че около 600 грама от този дето го яде мъжът ми струва около 5 лева. а нема нужда. гениално изобретение е. който е измислил нея и миалната машина е просто приятел на жените. доколкото помня жена беше.
я покажи козунаците Twisted Evil
да не ги тряска сто пъти в плота с мазнина.

# 72
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 497
ААА те харесали тортата,ама докато аз и трябват продъниха мобилния-после нъцки.Очаквах поне един бонбон да ме почерпят за здраве.А машина няма да си купя щото ще проядем пак хляб.Аз след,като взех дребното за 2-3 месеца качих 30 кила Cry.И незапознатите го отдват на това,че не съм се възстановила от раждането.
URL=http://img175.imageshack.us/my.php?image=picture438wn6.jpg][/URL]  Ето го козунака.Остатъка защото ме домързя да стана и да го снема в светла стая.

# 73
  • Мнения: 921
Иланг-Иланг, тортата си е върха. Кажи колко взимаш за изработката, че да си поръчваме при теб за празниците. Laughing
Иначе, и моите яйца половината са украсени с тая гад - Спонджи Боб. Няма как и аз се водя по съвременните тенденции, че да ме смятят за готина децата. Joy

# 74
  • Мнения: 358
Во истина возкресе!
Иланг-Иланг тортичката е прекрасна. за килограмите и аз вече 2 години се опитвам да се възстановя.
Тази година реших да се направя на масторка и да не ползвам машината. заформих такива красиви козунаци ама ако го блъсна в стената и бетона ще пробие. пълен провал smile3511

# 75
  • Враца
  • Мнения: 5 200
Во истина возкресе!
брей какъв купон сте заформили тук- мъже, торти и козунаци.
Мата страхотни козунация и страхотен братовчед Flutter Flutter
Иланг страшен си майстор на тортите, разгледах с обилно слюноотделяне цялата галерия торти.
Хич не ми се отдават такива неща Embarassed Embarassed

# 76
  • Мнения: 921
.... лелееееееееееееее, как ми се пие една ракия със салатка от български домати. тук има едни шушлякови, а краставиците им са селектирани явно от тикви.

Мата, тази вечер сме на мастика с благоверния, ама те черпя от сърце. А като дойдеш лятото ще има и ракийка, обещавам. Peace

http://images25.snimka.bg/005704789.jpg

П.П. Забравих, че има парола - ама ти си я знаеш!

# 77
  • София
  • Мнения: 9 517
Не руса, Мата - побеляла   smile3534
Айдееееее и тук се заформиха групички - едните знаят паролата, другите не я знаем  smile3516

# 78
  • Мнения: 921
Няма такова нещо, Фокси.  Naughty На всички, които поискаха бях пратила парола за снимките на Йоана и понеже съм тъпа и не помня съм сложила същата парола и на другите албуми. Ама няма проблем, пак ще ти я пратя на ЛС, просто съм снимала салатка от български домати и краставици за Мата, че поне окото да изплакне. Макар че "очи пълни - ръце празни", едва ли я топли.  Mr. Green

# 79
  • Мнения: 2 172
Таня, и аз си поизплакнах окото, то било без парола, иначе я имам!

# 80
  • Мнения: 921
 doh Ми да, щото аз пуснах линк, директно към снимката , не към албума. Съжалявам, че съм такава .... заспала. Laughing

# 81
  • Мнения: 4 138
тез домати не ги принзвам Naughty
онез, биволското сърце. аууууууууууууууууууу. и смешното е, че най-обичам парникови краставици.
иланг-иланг, аз откакто се обебих Crazyкачих 16 кила. сега с огромен зор свалих 4. естествено, че ни от раждане, ни от кърмене съм се въстановила. кво пък толкова Mr. Green
днес бяхме на бирена градина. печени свински ребърца, геврек и бира. аз пия от живата. по наще места се раздава в еднолитрови чаши. после ядохме сладолед. преди малко се дотъркалях до вкъщи. грух.

# 82
  • космополитно
  • Мнения: 941
качих 30 кила Cry.И незапознатите го отдват на това,че не съм се възстановила от раждането.
 
Странен феномен!  newsm78И аз все повече си тежа на мястото! И ме е обзела една нирвана... И срещам разбиращи поклащания на глава: "От бременността и раждането ще да е!?" Интересно, че наскоро тук някой потърси съмишленици за диетата на Дюкан! Не че я познавам, ама май е дошло времето да си отворим темичка за подкрепа и споделяне на успехи в насока редукция а?...

# 83
  • космополитно
  • Мнения: 941
Во истина возкресе!
брей какъв купон сте заформили тук- мъже, торти и козунаци.
Аз пък се смях от сърце! Напоследък профучавам обикновено през форума и гледам , чудя се, вътрешно недоумявам, защо ВаВа си е сменила ника на Лиллиан ?... Случвало ли Ви се е да асоциирате човека през аватара му?...
Защо ли досега не съм срещала някой доблиращ моя? До редка порода ли е или?... newsm78
Май е добра идея смяната на аватара, та да  започна(ем) да разпознавам(е) човек по индивидуалността му през стила му?...
Е, май пак осериозних темата! Ма приказка да става!

# 84
  • София
  • Мнения: 9 517
Няма такова нещо, Фокси.  Naughty На всички, които поискаха бях пратила парола за снимките на Йоана и понеже съм тъпа и не помня съм сложила същата парола и на другите албуми. Ама няма проблем, пак ще ти я пратя на ЛС, просто съм снимала салатка от български домати и краставици за Мата, че поне окото да изплакне. Макар че "очи пълни - ръце празни", едва ли я топли.  Mr. Green
Имам я паролата, Танче, ама нали разбра - руса съм по душа  Mr. Green

# 85
  • Мнения: 2 084
Во истина воскресе!
Нападам хладилника!

Общи условия

Активация на акаунт