Театър

  • 1 204
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 339
Хайде любители на българския театър споделете кои постановки са ви любими и дайте мнение за следните постановки ( на коя има много смях )

Арсеник и стари дантели 
Без зестра
Двамата веронци
Особености на руското Pret-a-porte

Гостува Кожа и небе


П.С Без зестра съм я гледала и не знам на нея ли да ида пак или и другите си заслужават  Wink

# 1
  • Мнения: 25 568
Обожавам Агата Кристи. А и Шекспир си е класика. Бих ги гледала отново и отново...

# 2
  • Варна/UK
  • Мнения: 1 008
Хайде,  и аз чакам да кажете нещо забавно за гледане! Laughing
Аз горещо ви препоръчвам "Смехотерапия" Гледах постановката, преди 2 години и бих я гледала отново!

# 3
  • Мнения: 339
Хайде,  и аз чакам да кажете нещо забавно за гледане! Laughing
Аз горещо ви препоръчвам "Смехотерапия" Гледах постановката, преди 2 години и бих я гледала отново!
еи тва звучи супер но в бургас все още не съм чула... Thinking

# 4
  • Мнения: 824
За съжаление нямам време за театър,а толкова го обичам!

# 5
  • София
  • Мнения: 2 160
"Вечеря за тъпаци (глупаци)"

Няма такъв смях  Peace

# 6
  • Варна/UK
  • Мнения: 1 008
Rossy, постановката е на софийски театър, но често идват във Варна. Сигурно и Бургас посещават. Просто знам, че за тази постановка, трудно се вземат билети. Учавстват:ЖАНЕТ ЙОВЧЕВА, ХРИСТО ГЪРБОВ, КРАСИМИР РАДКОВ, ВАСИЛ ПОПОВ

# 7
  • Мнения: 7 716
Онзи ден гледах Пигмалион в Народния театър. Много е добра постановката.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 958
Роси, хубава тема.  Wink

"Арсеник и стари дантели" съм гледала много отдавна.Много хубава постановка.Тогава участваха Стоянка Мутафова и покойната Леда Тасева. Помня го и до днес.
Скоро гледах "Събота, неделя, понеделник". На мен ми хареса.
http://relax.rozali.com/teatar/p6530.html

"Вечеря за тъпаци" ,също. Наистина много се смях . Peace

# 9
  • Мнения: 1 072
Аз пък си търся компания за театър. Вземете ме, моля ви. Обичам всички жанрове.

# 10
  • Мнения: 153
"Смехотерапия" се играеше в Сатирата. Вече не, защото изгониха стършелите от театъра. Може да проверите в Смешен театър, но не съм чула да се играе отново.
"Вечеря за тъпаци" - все още си се играе в Сатирата и все още се препълва с публика /похвално за постановка от 2001 г./.
"Тестостерон" - горещо препоръчвам тази постановка.

# 11
  • Мнения: 339
остава да чакам една от всичко която доийде в бургас.
Аз много харесвам Асен Блатечки като игра и постановките "Без зестра" и "Женитба" са ми от любимите. Flutter

# 12
  • Мнения: 205
Любимият ми спектакъл е "Омайна нощ" с Асен Блатечки.Тази вечер ще гледам "Буря"по Шекспир, после ще пиша как е било

Общи условия

Активация на акаунт