Кой и къде да посетя за проблем с гърдата?

  • 3 674
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Здравеите.
От преди месец -два усещам болка в лявата подмишница.Мислех ,че е от сутиен.От няколко дни напипвам и бучка.
Пила съм хормонални препарати ,но от 3 месеца нищо.Незнам къде и какво да правя?
Да изчакам ли още,че може да ми мине  след следващ цикъл  или  да търся лекар?Опасно ли е?
Неискам да разпитвам  близки,познати  и  приятели.Имам достатъчно и  други здравословни проблеми ,че да ги товаря и с този.Мисля ,че ще ме разберете.
От Варна съм,забравих да пиша.
Благодаря Ви за съветите предварително!  bouquet

# 1
  • DE
  • Мнения: 967
Отиваш при личния лекар и искаш направление за мамограф или ехограф.
След това със снимките можеш да идеш при онкохирург, за да ти каже какво точно ти има.
Не се шашкай предварително. Лошите работи не болят.
Успех!

# 2
  • Мнения: 2 005
Миличка , страхотен онкохирург имаме в Шумен, който мисля че идва и във Варна - Д-р Бисер Митев , ако желаеш мога да ти дам координатите му  Rolling Eyes не се притеснявай , когато всичко се направи с времето си няма начин да не се излекува  Hug Аз също имам много здравословни проблеми , дори преди 2 седмици той ме оперира  Thinking наистина лошото не боли  newsm78 Лек ден   bouquet

# 3
  • Мнения: 541
Щом си от Варна отиваш в онкодиспансера, който се намира в поликлиниката на Окръжна болница. Регистратурата им е в приземието. Всеки ден от 7.30 часа можеш да си вземеш номерче за преглед при мамолог. Прегледите са абсолютно безплатни и са профилактични и не е необходимо да се водиш там под отчет за да те прегледат.
Аз миналия месец ходих. В 7.15 часа бях сутринта и бях 3 номер поред.
Надявам се, че  проблемати няма да се окаже сериозен. Успех!  Hug

# 4
  • Мнения: 541
Забравих да кажа, че не се нуждаеш и от направление за да  отидеш там и да те прегледат и потребителска такса също не се дължи, да де, както казах - абсолютно безплатни.

# 5
  • Мнения: 13
Много Ви благодаря.Дано никой никога не стига там до кадето аз съм сега Cry

# 6
  • varna
  • Мнения: 404
отивай направо в онкодиспансера-има добри мамолози,който ще те прегледат безплатно

# 7
  • Мнения: 306
Не се притеснявай сигурно не е нещо сериозно може да са мастни образования аз имам на лявата гърда  така че ходи на ехограф и спокойно

Общи условия

Активация на акаунт