За секцио в Токуда въпросче?

  • 737
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 280
Ако е раждало чрез секцио някое майче може ли да сподели впечатления от анестезиолог?
А също и в какви условия те подготвят за операцията т.е. сама си  в стая? после в реанимацията колко жени сте и дават ли беб веднага да сукне, и при теб ли е ако желаеш това първите часове???

Е май Embarassed повече питам Wink

# 1
  • София
  • Мнения: 2 883
Има тема за болница Токуда в Здравен справочник Wink Там всичко обсъждат майчетата.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 391
Има тема за болница Токуда в Здравен справочник Wink Там всичко обсъждат майчетата.
Абсолютно вярно. Иначе аз бих ти препоръчала д-р Илиев, но оставам с впечатлението, че отделните аг доктори работят с определени анестезиолози. Аз бях при д-р Кирякова нормално раждане.

# 3
  • Мнения: 280
Има тема за болница Токуда в Здравен справочник Wink Там всичко обсъждат майчетата.

Благодаря ти . Доста поизчетох но за реанимация и дават ли беб при секци не пишеееее Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 627
Благодаря ти . Доста поизчетох но за реанимация и дават ли беб при секци не пишеееее Wink

Мен въобще не са ме вкарвали в реанимация. Бебето ми го дадоха на другия ден да суче. Веднага след операцията лично аз не бях в състояние да правя каквото и да е било, защото умирах от студ (навън беше само 42 градуса Mr. Green ), а като мина треперенето почна да ме боли...

# 5
  • Мнения: 2 334
Ако е раждало чрез секцио някое майче може ли да сподели впечатления от анестезиолог?
А също и в какви условия те подготвят за операцията т.е. сама си  в стая? после в реанимацията колко жени сте и дават ли беб веднага да сукне, и при теб ли е ако желаеш това първите часове???

Е май Embarassed повече питам Wink

Д-р Илиев е най-добрия анестезиолог Peace.Аз лично като постъпих в деня преди операцията бях сама в стаята и след операцията ме преместиха в друга стая с три момичета.До колкото знам след операцията не си в реанимация а си си в стаята с другите ,като постоянно идват при теб сестри да следят състоянието ти.Мен ме раздвижиха осем часа след операцията и ми доведоха бебка за половин час и вече от другия ден сутринта ми махнаха катетара и ме питаха как се чувствам и дали ще мога да си се грижа за нея и аз казах да и от тогава си беше постоянно при мен Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 138
Подготвят те в отделна стая и са много внимателни. След операцията те качват направо в стаята. Закачват те към апаратура , която ти следи кръвното и пулса и идват доста често да те наблюдават как си и да ти мерят температура. Бебето не ти го дават веднага , защото не си в състояние да правиш нищо освен да лежиш. А през това време правят пълен преглед на бебето.
След няколко часа ти го дават , но за малко.
Нямам база за сравнение , защото това ми е първото ражане , но съм с много хубави спомени от тогава и пак бих избрала Токуда, без да се замисля !
Успех и  Hug

Общи условия

Активация на акаунт