Кажете за Спа хотел Двореца Велинград?Струва ли си 5 звезди?

  • 9 825
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 123
Вече се обърках.Голям кошмар е да търсиш място за почивка в интернет.Вие сте ми много по-полезни и дори с риск да ви досада/понеже имам и друга тема за Велинград/ ще ви помоля да ми помогнете.Въпросът е някой ходил ли е с деца и в каква стая е бил настанен?Моля ви за съдействие.за първи път ще ходим на почивка с децата толкова далече и ме е страх да не се разочароваме.

# 1
  • Мнения: 4 965
Лично на мен ми харесва, но пък /като цяло/ в България понятието 5 звезди си е направо смешно... Sad

# 2
  • Мнения: 280
категорично ДА супер!!!От години почиваме само там! Предпочитаме пелнияните дни че е по спокойно Grinning за на и бебо.

# 3
  • Плевен
  • Мнения: 250
Категорично да! Много е спокойно, сякаш си на друга планета. Нашето семейство беше с 1 дете на 3 год в двойна стандартна стая. На рецепцията ми предложиха кошара, но ние сме си свикнали да сегушкаме тримата и аз отказах. Ние ходихме този уикенд - басейните са чисти, а на въпроса за 5-те звезди, малко са множко, но аз не съм от най-претенциозните клиенти. За мен е важна атмосферата и духа на това място.

# 4
  • Мнения: 123
Много ме обнадеждихте.Смятам да резервирам места за другия месец.Но все пак продължавам да следя темата и се надявам и други мами да пишат мнения.Благодаря.

# 5
  • Мнения: 154
Аз също мога да кажа само хубави неща.По принцип аз не смея да влизам в басейните на хотелите,все ми се струва нехигиенично,все се страхувам да не хвана нещо,но това е от малкото хотели,където ползвах басейните и джакузитата.Условията също са много добри,за деца имат кошари,в ресторанта детски столчета,детски басейн хубав,на двора има пързалка,люлка.Храната е добра,въобще нас ни удовлетворява напълно,не сме много претенциозни,гледката е прекрасна,винаги когато посещаваме Велинград отсядаме там.

# 6
  • Мнения: 139
VasTed, ето ти още коментари за хотела:
http://zahotelite.com/808-comment.asp

честно казано противоречиви са, но на мен от снимките ми изглежда доста стилен. дали е за 5 звезди е друг въпрос  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 94
Хотела не е това което трябва да бъде! Много е далеч от 5те звезди ooooh! Това е доста стар хотел, които го има от години и определено има къде къде по-добри места от него. Единственото което ми харесва са басейните и градината.
Слагам една моя снимка от преди няколко дни, която е именно в градината
http://bezplatno.info/upload/images/jdv1208859651k.jpg

# 8
  • София
  • Мнения: 771
Аз казвам категорично НЕ. Първо петте звезди не знам на какво основание са толкова. Второ - никога до сега не съм била в толкова малка двойна стая, а бяхме с дете над 3 години и не ни беше много комфортно. Ако знаех, че ще бъде така, щях да взема апартамент, но не се намери кой да ми каже. Обзавеждането на стаите и разни подробности като например плочките в банята не подхождаха особено на 5 звезди.

# 9
  • София
  • Мнения: 426
сестра ми беше ходила там и каза че е доволна

# 10
  • Мнения: 123
Скоро разбрах че няма нищо освен легло в двойните стаи-нито малка масичка нито мека мебелТова за 5 звезди е невероятно.Ако няма и тераса направо ще се удивя????????????

# 11
  • София
  • Мнения: 238
И аз съм от разочарованите от този хотел. Бях там този януари и като го сравня с х-л Велина разликата е очевадна. Стаите във Велина са много по-големи и обзаведени много стилно с мебели венге. Освен двойно легло има и диван, а в двойна лукс има и отоманка. Телевизорът е плазма, банята страхотна.
Вътрешният басейн е голям колкото външния, има парна баня и сауна. Градината вярно не е толкова голяма като на Двореца. Зимата на 2007 на х-л Велина все още не бяха ремонтирани ресторантът, рецепцията и кабинетите за процедурите, но чух че вече са подновени. Дворецът е с много добра СПА база, но обзавеждането по стаите не е за 5 звезди

# 12
  • Мнения: 123
Вече си отмених резервацията но Двореца,така че сега се надявам в гранд хотел Велинград да е по хубав въпреки че е 4 звезди,защото резервирахме апартамент там.Вие били ли сте там?

# 13
  • София
  • Мнения: 3 878
ами, не си струва...нищо не му е както трябва...а в ресторантът как пък веднъж нещо не беше вкусно...

# 14
  • София
  • Мнения: 377
Ето и моето мнение по въпроса: резервираме стая две седмици преди планувания престой, като логично с мъж ми си избираме стая със спалня. Пристигаме в хотела, настаняват ни, качваме се в стаята - еми с две отделни легла е. Слизаме, наблягаме на факта, че резервацията ни е за стая със спалня, момичето на рецепцията обаче казва, че нямат свободна стая със спалня  Shocked Все пак, след малко по-остър тон, ни осигурява резервираната стая, качваме се и просто няма такава минавка - супер тесни стая и баня, малко легло, вехти мебели, архаичен телевизор....Както и да е, решавам, че поне едно масажче ще си направя. Отивам в Спа центъра в 15:00ч. с идеята да си запазя час за 19:00ч. На рецепцията ме посреща надута, злобна, жилеста жена в пенсионна възраст, която все пак си направи труда да ми обясни какво представляват някои от предлаганите масажи, обаче за моя изненада, когато си избрах какво искам да си направя като терапия и за колко часа, ми каза, че нямало никакви свободни часове и че техният Спа център бил направо най-добрия за цяла България и хората си запазвали часове месец предварително #Crazy Rolling Eyes Предложи ми, час за следващия ден за 8:00ч. сутринта и направо не можеше да проумее как не желая да се подложа на масаж точно в 8:00ч. сутринта, при положение, че бяхме резервирали само една нощувка и на следващия ден пътувахме. Решаваме с мъж ми, че няма смисъл да оставаме в хотела при това положение и че във Велинград има още много хотели, които не са 5 звезди и с претенции без покритие. Казваме го на девойката на рецепцията, но тя решава, че няма да ни пусне току така и ни свързва с управителя. След като подробно му обяснявам случая в Спа-то, ми казва, че ще реши проблема и ще ПРЕНАРЕДИ списъка със записаните часове и ще ме вмъкне и мен.  newsm78 Е не, мерси! Хем мен ще претупат, хем някой друг късметлия с час около 19:00ч. И последно - сградата е стара, преустроена, запазена е подовата настилка по стълбите и по коридорите от едно време, все едно се намирам в поликлиника, а не в хотел, а ето и снимка от сайта на хотела за стаята за масажи: http://dvoretsa.com.server06.hostbgproject.com/images/masaj1.JPG. Единственото красиво нещо е градината на хотела.

Общи условия

Активация на акаунт