Страхотна Диета за Страхотни Тела 13

  • 10 638
  • 333
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
За шоколада знам- сутрин и да е на гладно,  в никакъв случай за десерт-така не се дебелее Peace Да не се натъпчете утре с шоколад Naughty
Аз днес се измерих 51,2. Като изключим 3 бадема, хапвам млекце с ябълки Peace Обиколките значително съм намалила(за съжаление и бюста, но има още накъде)-приятели като ме видят веднага забелязват промяната.  CrazyКоремът ми вече е  плосък(ура!), а моята половинка само се прехласва колко съм отслабнала, колко съм хубава и пр. Не че не си е доказал любовта  към мен-харесваше ме и ми се радваше и когато бях доста едра( в деня на раждането бях 74кг), а като се върнах от родилното 69. Остава ми още килце и 200гр. да заветните 50, на които забременях.  Твърдо съм решена да видя тази цифра на кантара.
Лиде, Кала,Сати, Мими,  Роси, Миленски, Пипи, Мечтателка, Милена Hug  Хубав уикенд ви желая.

# 46
  • Мнения: 3 425
Ей ме на и мен  Crazy

Днес е Лазаров   ден...на празнуващите ЧЕСТИТО   bouquet

Благодаря за пожеланията....днес съм по-добре с окото,но след снощния завършех в 23 до 00 часа на айс-кола на Витошка и то навън + солидна порция смях съм още по-настинала,но беше супер  Grinning
Това беше една от най-хубавите ни срещи  Grinning

И аз четох една статия на Донка Байкова,в която препоръчва Кантен(май беше  newsm78 ) за отслабване,т.е. притъпяване на глада...някакво японско чудно водорасло....ако някой го интересува пак ще погледна точното име  Peace

Весел уикенд и умната утре  Peace

Наоколо съм  Crazy

# 47
  • Мнения: 29
Здравейте СТРАХОТНИ!
Лиде ,благодаря ти за топлите думи и ти отговарям ,че аз не съм се отказала от диетката,макар че от скоро се вписах вече при"шестичките".
Така ме е завъртяла шайбата напоследък обаче,че нямам време да се огледам.
Само от време на време дъщеря ми констатира ,че поредната дрешка ми стои като подарена Grinning Laughing Grinning
което мен страхотно ме радва.
И това го постигнах благодарение на вашата страхотна подкрепа и стимулчета  bouquet  bouquet  bouquet
Няма да се откажа скоро от този чудесен режим и от вас smile3521 макар ,че идват празници... smile3506
ПРИЯТЕН УИКЕНД НА ВСИЧКИ  newsm51

# 48
  • София
  • Мнения: 1 950
Марги, Hug браво - скоро ще си стигнеш целта!  Peace

Кала, Hug радвам се че се изкарала супер и ти пожелавам лързо да се оправяш!  Peace

anna.veli   Hug браво и на теб за страхотния резултат!  Peace

Пипи, Сати , Мечтателка, Мими , Миленски  Hug Hug Hug

Днес съм режимно белтъчна  Mr. Green на обяд хапнах зелена салата , на вечеря месце със зелена салата, само сутринта две филийки бонус със сиренце  ooooh! , защото след снощната вечер  Winkнещо бях много гладна тази сутрин  Mr. Green

Страхотна вечер на всички!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 49
  • София
  • Мнения: 11 703
Момичета  Hug
Специално за Сати   bouquet
Сготвих пилето по марокански.Всички го харесаха,дори и синът ми,който е претенциозен в къщи  Crazy.
Е изяде само пилето,без маслините,моркови,лук и останалите зеленчуци,но все пак то си поема от тях при готвенето.
Приготвих го със зехтин и то съвсем малко в тефлонова тенджера и заложих на задушаването,а не на запържването.
Мисля да пробвам и тиквичките със жълтъци,ама да видим кога.
Сега ме е страх да се кача на кантара след цяло бутче,маслини,лук,чесън,лимони и т..н.Но засища да знаете.
Опитайте и Вие няма да съжалявате!

Лека вечер страхотни!

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Честит имен ден Лиде,Калаbouquet  bouquet  bouquet Честито на всички момичета, които са цветенца!
Бъдете здрави, обичани и щастливи, да имате много поводи за усмивки!

# 51
  • Мнения: 3 425
Благодаря и Честит Празник  На Всички Около Вас и Много Да Ви Радват  bouquet




 Hug

# 52
  • София
  • Мнения: 1 950
Здравейте, Страхотни момичета!  Hug Hug Hug





Честит празник на всички момичета с имена на цветя, на всичките ни близки с имена на цветя и на всички - защото всички жени са цветя! Много здраве, щастие, любов, късмет , успехи и достигане на перфектни фигури!  newsm51 newsm51 newsm51

# 53
  • Мнения: 304
Момичета, имам един бърз въпрос към тези, които спазват диетите от първия пост. Бях попаднала някъде по интернет точно на тея диети и съм сигурна, че там пишеше, че това били диети на доц. Байкова. Вярно ли е това или аз нещо не съм разбрала добре? newsm78

# 54
  • София
  • Мнения: 1 950
Момичета, имам един бърз въпрос към тези, които спазват диетите от първия пост. Бях попаднала някъде по интернет точно на тея диети и съм сигурна, че там пишеше, че това били диети на доц. Байкова. Вярно ли е това или аз нещо не съм разбрала добре? newsm78

Да , на доц. Байкова са тези диети.  Peace

# 55
  • Мнения: 3 425
всички момичета с имена на цветя

Само за инфо аз съм дърво моля  bowuu bowuu bowuu

# 56
  • София
  • Мнения: 11 703
         Честит Имен Ден на всички именици!

Бъдете здрави,усмихнати и разбира се фини!



           

# 57
  • София
  • Мнения: 1 950
всички момичета с имена на цветя

Само за инфо аз съм дърво моля  bowuu bowuu bowuu

Поправям се веднага- имена на цветя и дървета!   bouquet

# 58
# 59
  • София
  • Мнения: 1 950
Малко да се поосвежим с по едно сокче




Общи условия

Активация на акаунт