Със сила и смелост надарени, ний сме майките на породени! - 14

  • 11 891
  • 280
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 331

Тема 13




adrianska - мама на Борислава и Александър
anette1104 - мама на Ния Диана и Стефан Филип
blagovesta - мама на Йоан и Марина
BoGaDa
Bibun момченце и момиченце
bini_og  - мама на Натали и Ивелина
bisssy - Мария и Иван
Bobi2mama Мартина, Габриела, Момчил
catnadeen - мама на Даниел и Мария
dannyha - мама на Денис и Алекс
Desislava69 - мама на Радислава и Венцислав
desytka - мама на Ема и Андреа
Diana_T - мама на Любомир и Павел
dili - мама на Ваня и Цецко
dtti Муфида, Самара и Даяна
Elenabs81 - мама на Атанас и Георги
evelinar
fapua - мама на Данаил, Лилия и Десислава
Furia - мама на Ева и Жени
galia2007 - мама на Катрин и Калоян
Galli - мама на Дара и Теди
desytka Ема и Андреа
gybka111 - мама на Самуил и Данаил
happymammy Криси, чака бебе
hrandi - мама на Максимилиан и Алегра
hrisi051 - мама на Ради и Ивчо
ikaia - мама на Рая и Боби
irka - мама на Деница и Лъчезара
ivi2000 - мама на Теа и Лора
Ivy - мама на Елисавета и Боян
jujavka - мама на Теди и Константин-Александър
kari 82 - мама на Галина и Мая
Katia N - мама на Преслав и Габриела
kloie - мама на Денис, Ясен и Калин
kokolina - мама на Симона, чака бебе
Lib момченце, момиченче
luda - мама на Елисавета и Андрея
mama Bubu - мама на момче и момиче
mamma2 Александър и Анна
MA6INKA - мама на Мирела и Белослава
majceto - мама на Петра и Камен
mama Braba
Маma Galia 66 - мама на Милен и Митко
mamma_emma - мама на Криси, Али и Бобко
marychery - мама на Минко и Мария
maxxi007 - мама на Максим и Нео
Meriam - Силвия и Диана
Mi6le - мама на кака, чака бебе
milena - мама на Ванко и Мони
milenaire - мама на Ралица и Никола
Millena
MegiX
nina84
Noia - мама на кака и две породени момчета
OLYMPIA - мама на Джулиана и Константинос, чака бебе
patoci - мама на Станислав и Галиа
pepelyashka - мама на Мартин и Фабиан
Petrova
Presi - мама на Валентин и Никола
RadostinaHZ
Ramzy - мама на Нестор и Минко
Raffaello - мама на Ивана и Росина
rai4ka - мама на Борис и Калоян
rien
rosito_m_m - мама на Алек и Джъстин
Selena6 - мама на Александър и Екатерина
Slavi - мама на Зора и Крум
Sonya - мама на Симона и Камен
stelt - мама на Симона и Павел
suadkopufence - мама на Йоан и Меги
Suzi A - мама на Весела, Жасмина и Жорко
Teodd
Valkka
vihronrav - мама на Мая и Влади
villi - мама на София и Даниела
vivi75 - мама на Златимира и Кристина
wel - мама на Ивелина и Владислав
Y_a_n_a - мама на Десислава и Владислав
zoroto - мама на Алек и Ива
Анту - мама на Стефан и Максим
Аня;) - мама на Емануил и Данаил
бен - мама на Тео и Нико
Били хлапето - Митко и Соня
Вълшебна - мама на Цветомира, Боряна и Елица
Дес - мама на Вяра и Християна
ДуЦКа & МУЦка - мама на Виктор и Михаил
елфа - мама на Косьо и Мони
Змайли - мама на Лили и Криска
ивка-щастливка - мама на Рая и Боби
Кала - мама на Полина и Анелия
кейт888 - мама на Яна и Иван
киша - мама на Дария. Мила Киша, очакваме отново добри новини от теб! Кураж!  Hug
куки - мама на Калина и Филип
кукла - мама на Мина и Ангелина
мама съни
МамиБлю - мама на Радена и Божана
Маринова - мама на една кака, Марио и Теодор
МИСТИКА - мама на Митко и Ванеса
Таня П. / Спокойна
Филип@ - мама на Пресил и Дарена
ЦеНи - мама на Божидара и Преслав
Червената шапчица /Касандра/Калоян, Страцимир и Преслав
Шерил
юл4е - мама на Ивайло и Даниел


# 1
  • София
  • Мнения: 6 246
Били, браво за оформлението на темата! Party

Тортата изглежда чудесно!Как нарисува Том и Джери?Щампа ли е, или добро творчество?Много искам и аз да спретна на Митко такава.Обожава Том и Джери.
От нета си свалям картинка - шаблона (ето тук има доста - http://www.dltk-kids.com/coloring.htm), очертава се с разтопен шоколад (този път ползвах клечка за зъби, че по-тънко става), после се запълва с оцветен маслен крем и така. (Повече обяснения има в готварския в сладкарската тема.)

# 2
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Аня, да ти е жив и здрав рожденика!  bouquet
Прекрасна торта, поздравления.  bouquet
Били, мерси за темичката!
Добре дошла на Галя!  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 1 124
Били справила си се чудесно   bouquet

Галя С  welcome

# 4
  • Мнения: 440
Напоследък, като заспат двете и плета като за световно! Утре е нашият първи благотворителен базар и аз се включих скромно Simple Smile Освен това завърших подаръка на Мими за рожденния ден другата седмица и сега хич нищо не ми се прави - искам малко да разпусна...
и да ви питам нещо дето ми се върти из главата напоследък - чудя се дали да не пробвам да си изкарвам хляба с плетиво или нещо друго, което да ми отнема само по няколко часа на ден, че не мога да си представя как след една година ще тръгна на работа и как ще се справям с двете ми дечица. Ще ми се хем да взимам някой лев, хем и за тях добре да се грижа! Дайте предложения за нещо практично в такива случаи или споделете опит - тези, които вече работите Praynig
Честит рожден ден на Емко на Аня! Много здраве, много щастливо детство и да расте умно и обичливо дете!  bouquet

# 5
  • Мнения: 1 440
Здравейте!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЕМКО!
АНЯ ДА ТИ Е ЗДРАВ,МНОГО ПОСЛУШЕН,А В БЪДЕЩЕ УСПЕШЕН И ЩАСТЛИВ!

Тортата е супер! Simple Smile
Били,справила си се чудесно!Тенкю! Hug
Галя,добре дошла! welcomeРазкажи нещо за вас! Grinning
Майчето,ще те чета май довечера,че мойте не ме оставят на спокойствие.

Последна редакция: чт, 17 апр 2008, 17:44 от bini_og

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Запис в новата темичка!   Grinning

Е,Били супер си !   Hug  Другия път с ново заглавие !  Laughing

Честито на рожденника на Аня! Всичко най-хубаво пожелавам и на него и на цялото ви семейство!

Галя добре дошла и от мен !  Peace
Майче,и аз немога да намеря време спокойствие да те прочета все още. Embarassed Embarassed

Бургаската мама venividivince браво за ентусиазма за Великденския базар! Peace
Аз чакам с нетърпение денят в който ще тръгна отново на работа и дните ми ще се разнообразят.Но засега съм пас. Rolling Eyes

# 7
  • София
  • Мнения: 1 402
Благодаря Ви за сърдечния прием, просто съм очарована!!!

Честит празник на Аня справила си се страхотно с тортата на малкия, весел празник!!!

Аз съм на 29 години, с две дечица. Едно момиченце на 3г.2м. и едно момченце на 11м.
В момента съм си в къщи, занимавам се с малкия, каката ходи на градина /когато е здрава, но днес не е/. Преди да разбера, че съм бременна се записах дистанционно обучение в университет, та и с това съм се нагърбила. От тук нататък всичко ви е познато, две малки деца, почти еднакви нужди и желания. Малко ревност, много рев, сополи и незадоволени нужди. Боря се настървено с килограмите само след като обилно съм се нахранила, гладна ли съм, само хладилника ме влече  Mr. Green
Имам нужда от СЪН, ТИШИНА и малко шоколад  Mr. Green

Напоследък всички ме дразнят и не съм приятна компания, и като цяло намирам доста промени в мен ........

БЛАГОДАРЯ ВИ, че ме изслушахте имах нужда да го споделя   bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 6 246
Благодаря за пожеланията! Hug Тържеството в градината е минало много добре, много сладки снимки ми донесоха (бях оставила апарата).

Ех, Галя, това с шоколада и килограмите ми е до болка познато. На моменти чак се депресирам, че няма да успея скоро да отслабна. Cry Ами като не всеки път имам време да готвя и хапвам нещо набързо прегладняла... ooooh!

# 9
  • Мнения: 2 331
Имам нужда от СЪН, ТИШИНА и малко шоколад  Mr. Green
Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling   Свиркам си, защото просто нямам думи!И на мен това ми е достатъчно, ама..."друг път"! Галя,  Hug Hug Hug и добре дошла и от мен!  bouquet

Благодаря ви, момичета, относно милите думи за темата!Бях се притеснила да не съм сгафила нещо! Hug

Днес, пък, в градината ми сервираха, че Димитър говорел по време на хранене.И то пред сто човека.Успях да кажа само, че на мен прилича и затова.Сега трябва да се учим да мълчим, като ядем.А у нас тогава най-много се говори.Нали сме всички на масата...Всеки си казва по нещо...Как ще го науча на тишина...не знам.Нали пример трябва да дадем, а не само обяснения. newsm78 Иначе детенце вече само се облича, обува, ходи до тоалетна.За миенето не съм питала, а той казва, че не може да стига до кранчето на чешмите.Сигурно там ги водят с придружител, щом е високо... newsm78 Хайде, хубав ден, че пак се разприказвах много, ама нали ми е проблем сега това!   bouquet

# 10
  • Мнения: 535
Здравейте!
Честит Рожден ден на Емко с малко закъснение! Да е жив и здрав и да расте щастлив и доволен!
Аня, . Поздравления за тортата  Peace!
Били хлапето,   bouquet! Радвам се, че Митето вече се справя добре. Мойта дъщеря по време на хранене не само, че говори, ами и си играе. И един път така се задави  Shocked, че оттогава не й давам и да мръдне докато яде  Peace.
vinividence, дай линк да видиме какво си оплела  Peace. А, относно изкарването на пари по този начин, провери как вървят, защото аз мисля, че няма да бъде много достойно заплащането на този вид труд  Sad  Rolling Eyes.
Galya S, добре дошла  bye .
Аз пък да ви кажа, че от шоколад не се пълнее. Качват се кг от тестени изделия, сладки и вафли. Аз лично, ям по половин шоколад на ден, съвсем сериозно. Важното е да не се прекалява, той даже е полезен, заради магнезия  bowuu.

# 11
  • Мнения: 3 595
Малко на патеричка но от сърце, Честит 3ти Рожден Ден на Емко  Heart Eyes  bouquet

# 12
  • София
  • Мнения: 1 124
Били радвам се, че Митето е добре в градината  Hug.
А честно казано не знам как може да кажеш на малко дете да не говори камо ли докато се храни  newsm78. Ева постоянно говори половината не и го разбирам ама детенце не млъква. Докато заспива вечер пее, говори си, играе си. Забелязах, че всичко което мисли го споделя с нас, а и големите си говорят сами.
А относно тестените изделия и вафли добре че не си падам, но шоколад и аз обичам. За съжаление от нямане на време все хапвам нещо на крак и не много здравословно  Sad.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 402
Били какво говориш  Shocked Shocked вярно, че трябва да ги учим на дисциплина и да свикват с добрите обноски, но чак да му се карат, че говори на масата ........ просто не го разбирам.
То и моята хубавица я бяха наказали, защото тичала. Първата ми реакция беше: "ами нормално, тя все пак е само 3 години и иска да тича и беснее, не виждам проблем" Да но като се замислих, че в групата са към 30-тина деца, учителката няма как да въдвори ред, ако група "разбойничета" търчат и не се съобразяват с нея.

# 14
  • Мнения: 440
Има линк към албума ми с плетива Simple Smile
Въпросът е дали да влагам време и нерви, за да се науча на тънкости в занаята, че започнах да плета, когато Мими стана на 10 месеца, а сега се уча на 1 кука от февруари. Поне в момента разтоварвам психически с плетките и се чувствам много удовлетворена от това, което постигам.

Общи условия

Активация на акаунт