Смеете ли се вътрешно?

  • 1 591
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 448
Изобщо не мога да се прикрия, стане ли ми смешно, смея се , дори съм изпадала в неудобна ситуация /на улицата примерно/ и правя жалки опити да скрия смеха си.Дори се опитвам да мисля за нещо сериозно, но в повечето случаи не се получава.  Laughing Лошото в случая е , че и като ми се реве съм така, бързам да се скрия да не се изложа.

# 31
  • Мнения: 1 875
Не само смеха - никое чувство не мога да прикрия. Никаква актриса не съм , много съм зле. Каквото на душата, това на устата, съответно на муцуната Close
По принцип трудно се разсмивам от сърце, но започна ли..  Crazy

# 32
  • София, България
  • Мнения: 5 573
Никога не успявам да се смея само вътрешно, а понякога е необходимо.
Пример - наскоро пътуваме с един от шефовете, много голяма клечка, французин потомствен милионер, той на предната седалка си пише нещо на лаптопа. По едно време установявам че си говори сам  Mr. Green веднага ми стана много смешно, но някакси се сдържах, но после стана страшно! Така се беше отплеснал в лаптопа, че забрави къде е - бръкна си в носа, извади 1 сопол, огледа го и го размаза отдолу на таблото. Шофьорът ми е добър приятел, знам че е много гнуслив,като видя това за малко да повърне. 2 минути се опитвах да запазя спокойствие, и поне да се хиля тихо на задната седалка. Но! По едно време взех да издавам някакви хрипове от смях, почервенях като домат и се разхилих яко. Шефът веднага се обърна и много строго ме попита какво става. Аз му казах, че ми е станало смешно, че шофьора едва не е объркал пътя - помисли ме за луда  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 750
Не,не го умея това!
Защо пък да крия усмивката си! Rolling Eyes
Виж,сълзите да си крием идидоди,ама усмивката....кому е нужно! newsm78
Вървя по улицата сама...сетя се за нещо хубаво....и се усмихвам,очите ми светват!Не умея да се смея вътрешно.
И на глас се смея сама...и хич не ми дреме какво ще си помисли някой!
Хубаво нещо е усмивката....Често ме питат ''защо си се ухилила' Mr. Green..и се хващам,че съм усмихната като зелка,а не говоря с никой,никой нищо не е казал....Дори не се усещам когато го правя...Имам мимически бръчки около очите от това вече! Joy
И сега се усмихвам...

Общи условия

Активация на акаунт