Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 18 апр. 2008, 10:35 ч.

Фонокарти ползва ли още някой?

• 4 450
  • 25
  •   1
Отговори
  • Варна
Гледам телефоните по спирките и т.н., прашасали, май вече никой не ги ползва.

Аз последно фонокарта сигурно преди 6-7 год. съм си купувала.

# 1
Винаги имам в себе си фонокарта Булфон. Като резервен вариант срещу неочаквано падане на батерията на мобилния във възможно най-неподходящ момент. Не мога да кажа, че често ми се случва да я ползвам, но определено ме е спасявала в непредвидени ситуации.

# 2
  • Paradise
Ползват се.  Grinning
Дори напоследък забелязвам, че има монтирани съвсем нови и затова и добре изглеждащи телефонни автомати по улиците.

# 3
Отдавна не съм ползвала, може би има 4-5 години  newsm78

# 4
Дори напоследък забелязвам, че има монтирани съвсем нови и затова и добре изглеждащи телефонни автомати по улиците.

Така ли? Аз дори се замислих дали въобще съм виждала скоро такива телефони. newsm78

# 5
Последно съм ползвала преди 2 години. Купих си една, защото бях без ключ и телефон. Стои ми в чантата още.

# 6
Ползвам.

# 7
  • Варна
Яяя, не съм и предполагала, че се ползват, предвид по-евтините вече услуги на моб.оператори.

# 8
Дори не си спомням кога за последно съм ползвала. 5-6 год са минали оттогава.

# 9
И аз се питах същото напоследък...

Не съм ползвала от години,а и не съм виждала и други хора да го правят.

# 10
  • Разград
Щом има телефонни апарати значи някой ги ползва. Но честно казано и аз скоро не съм виждала никой да ги използва.

# 11
  • София
Моя приятелка ми дава често карти.Работи в такава фирма и вместо пари им ги дават ,а тя на мен.Ползвам.Има наистина монтирани нови апарати.

# 12
Отдавна не бях ползвала, но сега ми се налага по работа за около месец - ежедневно. Нямам домашен, а звъня основно на стационарни служебни телефони. Само така мога да взимам фактура, в БТК вече не дават фактури срещу касови бележки, а никой не предлага евтина предплатена услуга с ваучери. То  и това не се оказа чак толкова изгодно, защото импулсите хвърчат мн бързо, не е като преди - един разговор - един-два импулса.

Иначе ползвам тези с монетките, налагало ми се като ми падне батерия, нямам кредит в телефона и т.н. Велно повечето са много прашасали. Повече Бетком ползвам, отколкото Булфон.

# 13
  • София - Рим и обратно
Преди около осем години за последно съм ползвала, тогава си спомням, че бях бременна в болницата за задържане и звънях вкъщи от такъв телефон, а мобилен получих 2 дни след раждането на детето.
Виждам по улиците хора, които все още говорят по тях.
Каква е целта на проучването?

# 14
В родилното отделение имаше такъв телефон във фоайето.
Аз също се зачудих кой ли го ползва, но вечер имаше опашка от чакащи мераклии.
Включително и мацката от моята стая, която със сигурност имаше мобилен телефон.
Да не би да има някаква далавера, нещо фри, знам ли... Thinking

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт