Моята дълга и тъжна история... с щастлив край

  • 4 031
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Много хубава история, с още по-хубав край! Поздравления и де и аз да го можех това с тичането  Close

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 6 933
Браво! За човек, който мрази да тича това си е истинско  геройство!
Аз предпочитам да гладувам, но не и да се подлагам на изпотяващи физически усилия!   Simple Smile Мъжът ми вече  2 години не може да ме заведе на кортовете - като зная, че трябва бягане, хич не ме влече тенисът! Добре, че вкъщи има стълби -  ща, не ща "спортувам" по малко (колко пъти на ден качвам и слизам #Crazy), та  дупе и крака са стегнати.

# 17
  • Мнения: 3 927
Браво и от мен!
На мен ми се налага да направя мускулатура, щото хич я няма, но как да стана в 5 сутринта да тичам на стадиона Sad

# 18
  • Мнения: 2 596
Браво, Василиса прекрасна  Grinning
Пусни някоя снимка, за да видим как изглеждаш.  Simple Smile

# 19
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
мда аз докато дотичам до парка и ето ти петнадесет минути и ако тичам обратно - още петнадесет
кво да правя като парка е далече? а се сещате колко е приятно да се тича на паркинга или по булбевард България....
и кво да правя? и уред си няма щото е скъп...
та дайте идеи за пхора без парк, без уред за тренировка, сболен стомах - язва и гледащ сам своето дете?????

ще съм   bouquet на добри идеи

щото винаги съм била закръглена и сега с 10кг отгоре съм подобрен вариянт на Пиги - просто не толкова розова!

# 20
  • In transit
  • Мнения: 11 805
Браво , амбицирахте ме Simple Smile От утре почвам, и половинката ми е навит да ми прави компания в мъките, при първи резултати ще пиша пак  Laughing

# 21
  • sofia
  • Мнения: 8 936
Браво, браво. Умирам от кеф като чета такива работи.
Моя инструктор само ме юрка да търча.
А оная вечер търчахме с моя мъж на по три ракии #Crazy хубаво си изтрезняхме.
та дайте идеи за пхора без парк, без уред за тренировка, сболен стомах - язва и гледащ сам своето дете?????

ще съм bouquet на добри идеи

щото винаги съм била закръглена и сега с 10кг отгоре съм подобрен вариянт на Пиги - просто не толкова розова!
ето доста ефективни домашни упражнения http://spidersport.com/home-workout.php, тия с топката можеш да ги пропуснеш.
Моя син много се забавлява като почна да ги правя и ми подражава и се смее с глас - а бе веселба.
Ако имаш питанки за самите упражнения - давай.
Идеята е да се поизпотиш и умориш - щото иначе ефекта е никакъв.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 366
Поздравления и от мен.Харесвам хора с воля и които не се отказват преди да са постигнали целта си.Жалко че аз се поотпуснах малко и все на другият ден уж ще започвам с гимнастиката ,но уви не е дошъл още денят.Още веднъж БРАВО. Grinning

# 23
  • Мнения: 288
Поздравления за волята и най-вече за успеха!
  bouquet
Би ли споделила с нас колко време тичаш /месеци имам пред вид/ и по колко минути?

# 24
  • Мнения: 8 769
Би ли споделила с нас колко време тичаш /месеци имам пред вид/ и по колко минути?
Браво,Василиса! bouquet  bouquet  bouquet  Пожелавам ти все така да продължаваш напред.
Освен горните въпрос,които и аз бих искала да задам, да питам искам още колко време след раждането започна с бягането?
Уф, аз след първото раждане се пробвах да бягам (за стотен път сигурно), но устаових,че не е за мен тази работа. Виж,плуване е нещо друго. Но сега съм толкоз дебела,че ме е срам да се покажа по бански, пък било то и на басейн Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed newsm77 newsm77 newsm77 newsm77 newsm77

# 25
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Браво, Юле! Амбицира ме, започвам и аз! newsm44

# 26
  • Мнения: 5 647
Браво!
Вярно е това, че бягането е най-добре, но който го мързи...

# 27
  • Мнения: 470
Благородно ти завиждам за волята и новите форми! Браво!

# 28
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Благодаря за поздравленията, няма да крия, че ми е приятно, макар че пуснах темата за да помогна на всички момичета в моето положение. 
Я сега да отговоря на въпросите.
Bisi: Срам не срам, но нямам кьорава снимка. Много мразя да ме снимат, но ще кажа мярката, която според мен е най-важна - дупе - 87 см. Преди съм била и гадно слаба, но такова дупе не съм имала! Иначе - 166 височина, 50,5 кг.
Slavva: Отначало започнах да подттичвам по малко, но забелязах, че дори да ям повечко, не напълнявам. Това ми хареса.  Laughing Всеки ден започнах да тичам в началото на миналия месец март. Спрях през ноември, като вече тичах към 17 минути. После карах велоергометър.
Започнах пак този март.  В края на април вече тичах 30 минути.
Mi5: Започнах да тичам близо година, след като родих.  Дотогава ходих на плуване (няколко пъти, повече не можах, защото нямаше кой да гледа бебето), карах велоергометър всеки ден по 40-тина минути, но ефектът беше минимален. Специалисти твърдят, че организмът привиква към типа натоварване и ефект няма. Отначало тичах рядко и по малко, защото много бързо се уморявах и пак да си кажа, мразех ужасно да тичам.
При мен бягането имаше страхотен ефект. Открих, че няма вълшебни хапчета (ако имаше, нямаше да има богати и известни звезди, които приличат на козунак), няма вълшебна диета... И още едно много важно нещо - няма начин, колкото и да се спортува, да се яде на поразия. Воля, воля, ама ако не си хапвах, щях много по-рано да се радвам на добри резултати.  Пусто, че мъжът ми много ме разяжда! 
Разбира се, всичко е строго индивидуално, но ако спрете тестото, сладкото, мазното и газираното и тичате колкото можете, за два месеца ви гарантирам супер резултати! И една хитринка - веднъж в седмицата му отпускайте края.  Rolling Eyes

# 29
.... но ако спрете тестото, сладкото, мазното и газираното...
То ще трябва да спра да посещавам и Готварският форум. Пък си го обичкам   chef Hug, и момичетата в него. Леле как да си надигна мързеливият задник Embarassed Laughing Laughing running running running running running running
БРаво за Волята Василисе  Grinning

Последна редакция: чт, 26 май 2005, 18:45 от Honda

Общи условия

Активация на акаунт