До"Pupsik"!!!!!!

  • 583
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 095

   newsm78  Не мога да се свържа с ЛС ??? Изписва превишаване на лимита.  newsm78 Някой наясно ли е колко е лимита? Пиша не повече от 5 изречения?

Или от сругата страна имат неизтрити ЛС?

А Pupsik може са ми пише на е-майл: top_energy@abv.bg

# 1
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Лимитът е за съобщения в нейната кутия с лични, можеш да пишеш колкото искаш като изречения. Дано да чете във форума. Струва ми се, че май съм я  срещала и в Зачатие форума, пиши и там ако искаш.
Поздрави и къде ни се загуби ти?

# 2
  • София
  • Мнения: 1 095
Лимитът е за съобщения в нейната кутия с лични, можеш да пишеш колкото искаш като изречения. Дано да чете във форума. Струва ми се, че май съм я  срещала и в Зачатие форума, пиши и там ако искаш.
Поздрави и къде ни се загуби ти?

 Cry Страшно ти благодаря! Ще пусна и в Зачатие, пък дано да прочете!? Иначе нямам на идея какво мога да направя. А тя чака да й изпратя инфо.  newsm78

Иначе съм си тук. Загинала съм с тоя английски. Изяжда ми цялото време. Чета по малко и пиша още по-малко. Най-вече ако някой ме потърси на ЛС.  Party Но ако решите да спретнете едно парти, свиркайте - стига да мога, веднага се включвам. И ако има нужда от намесата ми по някоя тема - също.  newsm10

# 3
  • Мнения: 272
Тук съм! Вие сте цяло разузнаване Grinning!!!  Аз нямах чак толкова много съобщения, но не знаех, че трябва да ги изтривам. Благодаря на всички.  Наистина чаках Dino да ми пише с огромно нетърпение!

Общи условия

Активация на акаунт