за фалита на една банка

  • 45 397
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 642
 #Crazy

Ама вие сериозно ли???

Че аз мислех, че това е най-сигурната банка, а то какво ...

Да си говорим сериозно..... Наистина ли нещата отиват на зле, та да се ориентирам овреме.... newsm78

# 16
  • Мнения: 523
До колкото си спомням, след 1997, разпространението на слухове и публикации за фалити на банки трябва да e подкрепено със сериозни доказателства. Да не се окаже после, че автора на темата и някои пишещи са имали проблем със законодателните органи.
Лично мнение.

Последна редакция: пт, 18 апр 2008, 23:29 от eagle

# 17
  • Мнения: 3 405
Toва за лошото състояние на ПИБ е истина. Ще бъде купена от друга, силна банка по всяка вероятност.

# 18
  • София
  • Мнения: 377
До колкото си спомням, след 1997, разпространението на слухове и публикации за фалити на банки трябва да e подкрепено със сериозни доказателства. Да не се окаже после, че автора на темата и някой пишещи са имали проблем със законодателните органи.
Лично мнение.

 newsm10  Изцяло подкрепям! Разпространяването на подобен слух в публичното пространство, не е най-безопасното занимание.

# 19
  • Мнения: 4 300
"Боже, прибери си вересиите" викаше баба ми. Некои хем не разбират, хем акъл дават, че и по форОмите го пишат.

# 20
  • София
  • Мнения: 4 129
Toва за лошото състояние на ПИБ е истина. Ще бъде купена от друга, силна банка по всяка вероятност.

И аз чух, че ще ги купуват. Но никой не говорреше за фалит.

# 21
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Toва за лошото състояние на ПИБ е истина. Ще бъде купена от друга, силна банка по всяка вероятност.
Ще ги купят,но не е ясно кога и изобщо дали. Банката в която работя е проявявала интерес,но се е отказала.
Не е толкова лесно да фалира една банка. БНБ следи и вижда всичко.А и има Закон за гарантиране на влоговете в банките според,който на едно лице се гарантира изплащането на сумите на влогове до 40 000 лв. в една банка.

# 22
  • Мнения: 583
доколкото ми е известно не една, а всички банки в бг се източват! банките обслужват мафиотските кръгове, а пиб е на първо място в тази класация. но най-вероятно ще си смени собственика! Peace

# 23
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
доколкото ми е известно не една, а всички банки в бг се източват!
Какво се разбира под източване на банка?

# 24
  • Мнения: 192
Пускане на чешничка от която паричките текат като вода Simple Smile

Сега сериозно: Класика е раздаване на "кухи" кредити на близки до мениджмънта фирми, които естествено никой няма намерение да върне. Или силно завишени административни разходи, които естествено също са в поллза на същите фирми - например консумативи, ремонти на офиси и прочие.

# 25
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Добре,а къде е БНБ в цялата тази ситуация. Къде е контрола? А и това е на най-високото ниво,по клоновете не може да се случи,абсурд е.

# 26
  • Мнения: 1 312
Ами да си кажа,че към средата на март ми се обадиха с подобно инфо и аз се облещих Shocked.
Изтеглихме си парите от там,но така или иначе щяхме да го правим,понеже ми бяха вдигнали нервите предния месец Crossing Arms.
Не съм наясно до каква степен са защитени парите на клиентите,но ми се струва нелогично просто така да пием по една студена водица при фалита на банка newsm78.
Ако имате достоверно инфо свиркайте да ходя да дърпам гооолям кредит-току виж изляза на печалба от цялата работа Crazy

# 27
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Не съм наясно до каква степен са защитени парите на клиентите,но ми се струва нелогично просто така да пием по една студена водица при фалита на банка newsm78.
Някои сме я пили вече преди 10-12 години - кой лично, кой чрез близки...
Ако схемата започва да се повтаря, просто нямам думи Sick

# 28
  • Мнения: 3 405
Toва за лошото състояние на ПИБ е истина. Ще бъде купена от друга, силна банка по всяка вероятност.

И аз чух, че ще ги купуват. Но никой не говорреше за фалит.

Именно Simple Smile

# 29
  • Мнения: 3 826
няма такова нещо , Селинджъра се съсипва да цвъка глупости , завалията ,
 дори и за ПИБ са само слухове , банката е съвсем стабилна ,
ПИБ продадоха  % преди 2 години на британски фонд между впрочем ,

Общи условия

Активация на акаунт