центрофуга за подсушаване на зеленчуци ("сушилня" за зеленчуци)

  • 8 273
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 359
Някой, знае ли къде в София може да се намери "сушилня" за зеленчуци (напомня на центрофуга)? В едно от предаванията на Ути, той показа една, но нямаше инфо от къде може да си намери човек.
Благодаря,предварително на всички които имат инфо.

Последна редакция: пт, 18 апр 2008, 17:59 от Smehurko

# 1
  • софия
  • Мнения: 1 745
За първи път чувам  Shocked.Какво ли не измислят хората Laughing

# 2
  • Мнения: 196
Сушилня за плодове и зеленчуци съм виждала в магазините на TCM, на мен ми приличаше на уредите за готвене на пара.

Последна редакция: пт, 18 апр 2008, 17:43 от Geni

# 3
  • Мнения: 359
Благодаря ще ги погледна пак, тези ТСМ, но там нещата са единични бройки ...

# 4
  • Мнения: 196
Сигурно ще намериш, на мен лично много ми се искаше да си купя като ги видях, но така и не можах да измисля какво ще суша и се отказах. Иначе изглеждаха много симпатични и цената тогава беше доста добра  Peace.

# 5
  • Мнения: 359
Много са добри за салатите и спанака  Grinning
Дано да говорим за едно и също нещо обаче, аз търся такава която маха влагата от листни зеленчуци, а не тези които ги изсушават, като например сушените домати.

Последна редакция: пт, 18 апр 2008, 17:56 от Smehurko

# 6
  • Мнения: 353
Стана ми много любопитно. Дайте малко повече инфо за този уред. За какви други зеленчуци, освен салата може да се използва?

# 7
  • Мнения: 1 178
 Peace Ох, и аз съвсем скоро ще имам тази и нямам търпение, че много мразя "супеста" салата  Mr. Green. Като я пробвам ще пиша  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 359
Мисля, че освен салати и всякакви листни зеленчуци може би върши работа и при тиквички, патладжани, плодове.... Такива работи.

Нещо такова е, но май дизайна може да е разнообразен. Въпросът е какъв е внесен в България.
http://www.amazon.com/Salad-Spinner-Strainer-Storage-Bowl/dp/B00 … 91918&sr=1-47

# 9
  • Мнения: 359
Супер, а от къде? Интернет доставка или .... нещо друго.

Моля сподели, че много искам подобна джаджа  Wink

# 10
  • Мнения: 1 178
Нещо друго  Flutter Правиха парти вкъщи на едни съдове и от там... Не ме питай колко струва, обаче. ДОбре, че ми направиха малка отстъпка  Laughing АМа аз си падам по такива джаджи и не се замислям много Peace Е, в процеса на експлоатация ще я оценя най-много де...  Wink

# 11
# 12
  • Мнения: 1 178
 Joy Хихи, е не е чак толко страшно,де,  само в началото се стреснах леко.  Crazy Иначе като се замислих са 3-4 пазарувания в магазина  ooooh! Дет се вика, хем на диета ще съм една седмица, хем марулката ще е сухичка  newsm53:eat:...  Решила съм да експериментирам и с чорапи  tooth

# 13
  • Мнения: 359
 Peace ако е от тези за които си мисля, може би ще трябва повечко от чорапи и марулки да сухчиш.

Честито и ще чакам отзиви, за да знам дали да се ровча из нета за доставка.

# 14
  • Мнения: 4 877
и мен ме запалихте  Simple Smile
хайде и аз чакам отзиви.

Общи условия

Активация на акаунт