Отговори
# 30
  • Мнения: 274
Аз работих и не ми е тежало, но при всеки е различно.Ти сама си преценяваш и решаваш.

# 31
  • Мнения: 1 080
И на мен ми тежеше много - няма какво да те притеснява
Ти си знаеш как  се чуствсш
Няма смисъл да се мъчиш

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Работих и с двете до последно.

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 891
До 8-ми месец работих.

# 34
  • София
  • Мнения: 17 591
Практически цялата бременност изкарах в къщи. Два тежки грипа - всеки път като се връщах на работа, после прокървих... За скучно - ами да, малко, но не е болка за умирачка. Сега да не е различно - пак съм си в къщи. Бебо още не говори моя език... Гледах детски по цял ден.

# 35
  • Мнения: 686
Исках да работя,но почнах да повръщам,дори преди доктора да ми потвърди,че съм бременна.Не ми бе до развлечения,нямах сили дори да си гледам голямото дете(добре,че са бабите и таткото)

# 36
  • гр.София
  • Мнения: 250
Както са ти казали момичетата щом ти тежи бегом в къщи  smile3513. Бебчето е най важно и няма нищо срамно. Аз също няма да изкарам до 21 май. Сега ще излезна 5 дена болничен и след това малко отпуска  newsm53. Тъй като и на мене ми тежи а и работата ми е на другия край на София  Weary, и отделно ходя на лекции. Направо незнам и аз как издържах до сега. Нямам търпение вече да си почина  smile3508

# 37
  • Мнения: 728
1 месец преди болничния си взех отпуска и престанах да ходя на работа, не че ми тежеше ми беше октомври - грипове, кашлици и т.н и реших да не рискувам, за това пък превих ремонт  Hug
А на тебе щом ти е трудно вече по-добре си се прибери да си почиваш, няма смисъл само да се мъчиш.

# 38
  • Мнения: 502
аз исках да работя също до датата на болничния, защото си харесвах работата и деня ми минаваше разнообразно, но в края на 6 м. имах повечко контракции и се наложи да изляза в болничен за да лежа. и така по-рано прекъснах с работата, но пък бебето се роди в 9 м., а не седмаче-имаше и такава опасност. така че в името на здравото бебенце бих направила всичко. и няма значение дали ми е било скучно само да си лежа.

# 39
  • sofia
  • Мнения: 482
Ако имаш възможност веднага си взимай болничен и хич не му мисли...!!! Ама грам НЕ му мисли! Още в понеделник при доки и тръгвайки от кабинета да си с жълтото листче в ръчичка...

Честно казано аз си взех 2 седмици преди 45те дни - повече наистина не можеш да издържам , дадох 100% от себе си в името на фирмата ooooh! -След това, като не трябваше да бързам, да ставам рано, стрес в работата и т.н.  се почувствах наистина спокойна и щастлива, насладих се на всеки един свободен момент, беше зима - стоях си по цял ден в къщи и ми беше невероятно добре. Взимах си детето в нормален час от ДГ, както другите деца, а не да стои винаги последна самичка в тъмното... Скука - НЕЕЕЕ, дори сега при теб - времето се стопля, ще си излизаш на спокойствие по разходки, магазини и т.н.

Така че - действай! Wink

# 40
  • Мнения: 257
Работих до 7 мия месец ,но се налагаше заради осигуровките.Беше ми много тежко-съжалявам че работих защото се ядосвах много понеже бях и по чувствителна тогава и сега бебчето ми е нервно и неспокойно Crossing ArmsАко можеш си остани в къщи поне да не се ядосваш
Кото излязох след това болничен ми доскуча и си взех 10 на любовни романа да чета и си ми беше супер
  bouquetлека бременност

# 41
  • Мнения: 2 090
До 8-ми месец работих.
Както са те посъветвали повечето момичета,изобщо не се замисляй ами си оставай вкъщи,болничен ли,отпуска ли,каквото трябва вземи и се наслаждавай на този хубав период в живота си.Щом ти тежи няма никакъв смисъл да се мъчиш,нито пък да се чувстваш виновна за каквото и да било Peace
И аз мислех да работя до последно,но в момента в който започна да ми тежи работата реших да си остана вкъщи без никакви колебания Peace.Изобщо не ми е било скучно,напротив,беше ми много хубаво и се наслаждавах максимално на тези последни два месеца Hug.Излежавах се до късно,правех си безкрайни разходки после(за което всички ме смятаха за луда-до последно се разхождах много,с часове),обикалях бебешките магазини,пазарувах,срещах се постоянно с приятелки Party,даже съжалявах че не съм си останала вкъщи по-рано-толкова хубаво ми беше Wink

# 42
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
В началото работех, но после АГ-то ми се накара защо работя и ме застави да си стоя вкъщи.
Няма нищо по-хубаво от това да се отдадеш на бебето си още от бременността. Работата няма да избяга  Peace.

# 43
  • София
  • Мнения: 1 511
При първата бременност работих до 7ми месец. Сега не съм работила нито един ден от бременността и определено се чувствах по-добре - психически и физически.Намерих време за детето,за себе си,за дома.
Първия път постоянно се мотаех из работата с чаша сода с лимон,изнервях се и се дразнех...
Този път отчетох,че аз и бебето сме по-важни от работата!
 Peace

# 44
  • Мнения: 718
Аз не работя, откакто разбрах, че съм бременна, реших да се отдам на почивка и не съжалявам. Според мен сънят е много важен, не мога да си представя да ставам рано, станала съм 3 пъти по-сънлива. Blush

Общи условия

Активация на акаунт